Piektdien, 14. jūnijā, plkst. 11.00 SIA ''Latvijas propāna gāze'' Kurzemes reģionālās pārvaldes teritorijā, Kustes dambī 33, notiks vietējā līmeņa praktiskās civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas mācības.

Mācībās tiks inscenēta situācija, ka uzņēmuma SIA “Latvijas propāna gāze” auto gāzes uzpildes stacijā klients, uzpildot gāzi transportlīdzeklim, aizmirst atvienot pildnes šļauku un turpina ceļu, kā rezultātā tiek bojāta pildne un sākas esošā produkta degšana.

Mācību mērķis ir pārbaudīt un pilnveidot izveidoto kārtību un pasākumus katastrofas draudu gadījumā, kas noteikti SIA “Latvijas propāna gāze” Kurzemes reģionālās pārvaldes teritorijas civilās aizsardzības plānā un ārpusobjekta civilās aizsardzības plānā, pārbaudīt sadarbību starp iesaistītajām institūcijām, kā arī pilnveidot Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils daļas un mācībās iesaistīto objektu ugunsdzēsības dienestu personāla praktiskās iemaņas ugunsgrēku dzēšanā šāda veida objektā.

Plānotajās mācībās piedalīsies amatpersonas un nodarbinātie no SIA “Latvijas propāna gāze”, VUGD, Valsts policijas, Ventspils pašvaldības policijas, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Ventspils brīvostas pārvaldes, Ventspils reģionālās vides pārvaldes un Ventspils domes vides uzraudzības nodaļas.

Mācību organizētāji aicina iedzīvotājus nesatraukties, ja redzama ugunsdzēsības transporta kustība un ugunsdzēsēju glābēju darbošanās uzņēmuma teritorijā. Mācību organizētāji atvainojas iedzīvotājiem par operatīvā transporta pārvietošanās radītajiem apgrūtinājumiem un iespējamo uztraukumu.

Šādas civilās aizsardzības mācības valsts nozīmes paaugstinātas bīstamības objektos notiek vienu reizi trīs gados.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: