Tēma: VUGD

 • Novadā un pilsētā dega mājas 0

  Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 6. janvāra plkst. 6.30 līdz 9. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 17 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu,  astoņus uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājums.

 • Ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 28. decembra plkst. 6.30 līdz 29. decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma astoņus izsaukumus - trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs  uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājums.

 • Kurzemē nenostrādāja viena trauksmes sirēna 2

  Otrdien, 22. novembrī, Kurzemē, pārbaudot valsts agrīnās brīdināšanas sistēmas tehnisko gatavību – trauksmes sirēnu tehnisko stāvokli, iespējamos bojājumus vai traucējumus sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamību, bez traucējumiem un bojājumiem nostrādāja 28 Kurzemē izvietotās trauksmes sirēnas, bet Sabilē izvietotā sirēna nenostrādāja.

 • Zirās dega kūts, dzīvnieki nav cietuši 2

  Aizvadītajās četrās diennaktīs, laika posmā no 17. novembra plkst. 6.30 līdz 21. novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 31 izsaukumu – 11 uz ugunsgrēku dzēšanu, 17 uz glābšanas darbiem un vēl trīs izsaukumi bija maldinājums.

 • VUGD veiks trauksmes sirēnu pārbaudi 0

  Otrdien, 22. novembrī, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, iedarbinot tās uz trim minūtēm, kā arī pārbaudīs starp VUGD un elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem (radio, TV) noslēgto līgumu darbības izpildi.

 • VUGD amatpersonas saņem apbalvojumu 0

  Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 104. gadadienu un godinot ieguldījumu Latvijas un tās iedzīvotāju drošības stiprināšanā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona pārvaldes (KRP) amatpersonām tika pasniegti apbalvojumi.

 • Ugunsgrēkā "Diana sveces" divi cietušie 14

  Vakar vakarā ugunsgrēks izcēlies uzņēmuma "Diana sveces" ražošanas ēkā, no kuras pašu spēkiem evakuējās 56 cilvēki, bet diviem bija nepieciešama mediķu palīdzība, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

 • Piltenes ugunsdzēsējiem būs jāpalīdz kolēģiem 0

  Piltenes ugunsdzēsības posteņa darbiniekiem nepieciešamības gadījumā var nākties doties palīgā tuvāk esošajiem kolēģiem, tā cenšoties risināt darbinieku trūkumu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

 • Novads satraucies par VUGD posteņu samazināšanu 0

  Ugunsdzēsības posteņu samazināšana lauku apvidos var radīt daudz lielākus riskus nekā citviet, šādu viedokli pauda Ventspils novada domes priekšsēdētājs Aivars Mucenieks.

 • Avārijas rezultātā aizdegas automašīna 0

  22.oktobrī ap pulksten 21.50 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Ventspils novadā, Zlēku pagastā notika ceļu satiksmes negadījums – divu automašīnu sadursme. Negadījumā iesaistīts transportlīdzeklis ''Volkswagen Transporter'' un ''Audi''.

 • Par ugunsgrēku brīdina dūmu detektors 1

  Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus , no kuriem trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, un viens no tiem bija arī Ventspilī.

 • Uz laiku apturēs mazāk noslogoto VUGD posteņu darbu 10

  Nodarbināto trūkuma dēļ Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) īslaicīgi un periodiski uz laiku apturēs atsevišķu mazāk noslogoto posteņu darbību, ja tas būs nepieciešams pārējo daļu un posteņu darbības nodrošināšanai.

 • Izglābj akā iekritušu briedi 1

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 17. oktobra plkst. 6.30 līdz 18. oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma deviņus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

 • ''Ventamonjakā'' notiks mācības 0

  Ceturtdien, 29. septembrī, plkst. 11 notiks SIA ''Ventamonjaks'' civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas mācības. Mācību mērķis ir pārbaudīt izveidoto kārtību un pasākumus, kas noteikti uzņēmuma civilās aizsardzības plānā, kā arī ārpusobjekta civilās aizsardzības plānā un to atbilstību reāliem avārijas apstākļiem.

 • ''Ventspils naftā'' notiks mācības 0

  28. septembrī no plkst.11 līdz plkst. 14 SIA ''''Ventspils nafta'' termināls'' rīko kompleksās civilās aizsardzības mācības, kurās piedalīsies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Valsts policija, Valsts vides dienests, SIA ''VKT Services'', AS ''Ventbunkers'', PSIA ''Ventspils siltums''. Mācībās tiks imitēts ugunsgrēks rezervuāru parkā.