Tēma: VUGD

 • Veiks trauksmes sirēnu pārbaudi 0

  Trešdien, 31.maijā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, iedarbinot tās uz trim minūtēm, kā arī pārbaudīs starp VUGD un elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem (radio, TV) noslēgto līgumu darbības izpildi.

 • Ugunsdzēsējiem glābējiem seši izsaukumi 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 25. maija plkst. 6.30 līdz 26. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma sešus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

 • Melno punktu karte - noslīkst visā Latvijā 0

  Biedrība ''Peldēt droši'' sadarbībā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu izstrādājusi ''Noslīkšanas melno punktu karti'', kurā apkopoti dati par pēdējiem trim gadiem. Analizējot adreses, var secināt – noslīkst visā valsts teritorijā.

 • Dega dārza mājiņas 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 15. maija plkst. 6.30 līdz 16. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma astoņus izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

 • Apbalvos ugunsdzēsējus glābējus 2

  Atzīmējot Ugunsdzēsības Latvijā 158. gadadienu un godinot ieguldījumu Latvijas un tās iedzīvotāju drošības stiprināšanā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona pārvaldes (KRP) amatpersonām tiks pasniegti apbalvojumi.

 • Tārgalē dega autokrāns 0

  Aizvadītajās piecās diennaktīs, laika posmā no 3. maija plkst. 6.30 līdz 8. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 41 izsaukumu - 19 uz ugunsgrēku dzēšanu, 11 uz glābšanas darbiem un vēl 11 izsaukumi bija maldinājumi.

 • Lāču ielā dega māja 0

  Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 21. aprīļa plkst. 6.30 līdz 24. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 26 izsaukumus - 15 uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem un vēl astoņi izsaukumi bija maldinājums.

 • Izglābj Popes mežā apmaldījušos cilvēku 0

  Aizvadītajās piecās diennaktīs, laika posmā no 6. aprīļa plkst. 6.30 līdz 11. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 44 izsaukumus - 25 uz ugunsgrēku dzēšanu, 11 uz glābšanas darbiem un vēl astoņi izsaukumi bija maldinājums.

 • Ventā atrasts miris cilvēks

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 5. aprīļa plkst. 6.30 līdz 6. aprīļa plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma sešus izsaukumus - divus uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājums.

 • Užavas pagastā nodegusi dzīvojamā māja 1

  Nelaime piemeklējusi ģimeni Užavas pagastā. Nedēļas sākumā nodegusi ģimenei piederošā dzīvojamā māja. Par laimi, ugunsgrēkā neviens cilvēks nav cietis, ja neskaita materiālos zaudējumus. Ugunsgrēka iespējamais iemesls – kāda mājas iemītnieka neuzmanīga rīcība.

 • Užavā dega māja 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 13. marta plkst. 6.30 līdz 14. marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma trīs izsaukumus - divus uz ugunsgrēku dzēšanu un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

 • No ugunsgrēka izglābj cilvēku 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 22. februāra plkst. 6.30 līdz 23. februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma divus izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

 • Novadā un pilsētā dega mājas 0

  Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 6. janvāra plkst. 6.30 līdz 9. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 17 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu,  astoņus uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājums.

 • Ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 28. decembra plkst. 6.30 līdz 29. decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma astoņus izsaukumus - trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs  uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājums.

 • Kurzemē nenostrādāja viena trauksmes sirēna 2

  Otrdien, 22. novembrī, Kurzemē, pārbaudot valsts agrīnās brīdināšanas sistēmas tehnisko gatavību – trauksmes sirēnu tehnisko stāvokli, iespējamos bojājumus vai traucējumus sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamību, bez traucējumiem un bojājumiem nostrādāja 28 Kurzemē izvietotās trauksmes sirēnas, bet Sabilē izvietotā sirēna nenostrādāja.