Tēma: VUGD

 • Ugālē dega kravas automašīna 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 14. februāra plkst. 6.30 līdz 15. februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma četrus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, vienu uz glābšanas darbiem, bet vēl viens izsaukums bija maldinājums.

 • Pirms izrādes atskan trauksmes informācija 0

  Aizvadītajā nedēļā teātra nams Jūras vārti pulcēja teātrmīļus, lai noskatītos Dailes teātra izrādi Retrīts. Viss notika kā parasti – neilgi pirms izrādes cilvēki čaloja kafejnīcā, apskatīja gleznu izstādi, sarunājās. Nekas neliecināja, ka izrāde iesāksies citādi, nekā bija plānots.

 • Glābēji aicina pārliecināties, ka palīdzība ir nepieciešama 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 29. novembra plkst. 6.30 līdz 30. novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma sešus izsaukumus – trīs uz glābšanas darbiem, kuros sniegts atbalsts citiem operatīvajiem dienestiem, un trīs izsaukumi bija maldinājums.

 • Bez traucējumiem nostrādāja 138 sirēnas 0

  28. novembrī, pārbaudot valsts agrīnās brīdināšanas sistēmas tehnisko gatavību - trauksmes sirēnu tehnisko stāvokli, iespējamos bojājumus vai traucējumus sirēnu darbībā un to skaņas signāla dzirdamību, bez traucējumiem un bojājumiem nostrādāja 138 no 159 pārbaudītajām trauksmes sirēnām. Vēl piecām sirēnām netika veikta pārbaude, jo tās atrodas remontā.

 • VUGD veiks trauksmes sirēnu pārbaudi 1

  Otrdien, 28. novembrī, no plkst. 10.00 līdz plkst. 10.20 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) visā Latvijā veiks trauksmes sirēnu pārbaudi, iedarbinot tās uz trīs minūtēm, kā arī pārbaudīs starp VUGD un elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem (radio, TV) noslēgto līgumu darbības izpildi.

 • Dega elektrības transformators 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 24. oktobra plkst. 6.30 līdz 25. oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma septiņus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājums.

 • Autoservisā dega iekārta 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 16. oktobra plkst. 6.30 līdz 17. oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma trīs izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu, vienu uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

 • Tārgales pagastā no kanāla izcelts bojāgājušais

  Aizvadītajās diennaktīs laika posmā no 13. oktobra plkst. 6.30 līdz 16. oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 20 izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, 16 uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājumi.

 • Vētra plosījusies arī pie mums 0

  Nedēļas nogalē vētra papostījusi pilsētu. Koki lūzuši daudzās pilsētas un novada vietās, atbildīgajiem dienestiem darba netrūka. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests uz Ventspils novadu saņēma 16, bet pilsētā piecus izsaukumus.

 • Fabrikas ielā dega elektrības skapis 1

  Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 6. oktobra plkst. 6.30 līdz 9. oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 85 izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, 76 uz glābšanas darbiem un vēl četri izsaukumi bija maldinājumi.

 • Notiks civilās aizsardzības un katastrofu pārvaldīšanas mācības 0

  Trešdien, 27. septembrī no plkst. 11 līdz 14, SIA ''Ventall Termināls'' sadarbībā ar VAS ''Latvijas dzelzceļš'' rīkos vietēja līmeņa civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas mācības Ventspils stacijas Pieostas parka teritorijā, Dzintaru ielā 66 un Dzintaru ielā 37.

 • Aizdomās par ļaunprātīgu dedzināšanu aiztur vīrieti 7

  Naktī uz 1. septembri Valsts policijā tika saņemta informācija no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, ka Inženieru ielas daudzdzīvokļu namā dega kāda dzīvokļa ārdurvis un gulta. Valsts policijas amatpersonas turpat uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēja vīrieti un uzsāka kriminālprocesu.

 • Dega durvis un gulta 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 31. augusta plkst. 6.30 līdz 1. septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma 10 izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem un vēl viens izsaukums bija maldinājums.

 • Ugunsgrēks šķeldas kaudzē nodzēsts 0

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 28. augusta plkst. 6.30 līdz 29. augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma trīs izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

 • Ar atklātu liesmu dega šķeldas kaudze 0

  Aizvadītajās trijās diennaktīs, laika posmā no 25. augusta plkst. 6.30 līdz 28. augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona pārvalde saņēma sešus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem.