Tēma: Ātrā palīdzība

 • Reformē saziņu ar operatīvajiem dienestiem pa tālruni 112 0

  Iekšlietu dienesti ir mainījuši pa vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112 saņemto zvanu apstrādes sistēmu, paralēli ieviešot arī mobilo lietotni "112 Latvija" un tīmekļvietni "112.lv", informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

 • Operatīvie dienesti aicina rūpēties par savu drošību (VIDEO) 0

  Valsts policija (VP) un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) atgādina – ir rudens, ātri satumst un uz ceļa ir jābūt labi pamanāmiem. Ikvienam, bet jo īpaši gājējiem un velobraucējiem jāvalkā apģērbs ar pamanāmiem gaismu atstarojošiem elementiem.

 • Dvīņi piedzimst ātrās palīdzības mašīnā 1

  11. maijā pa ceļam no Ugāles uz Ventspils slimnīcu, pirms Kolkas pagrieziena, ātrās palīdzības mašīnā piedzima dvīņi Rebeka un Roberts. Ar šo ziņu sociālajā vietnē Facebook dalījās dvīnīšu tētis Zigmunds Apšenieks.

 • NMPD izsludina ārkārtas situāciju 4

  Lai saglabātu spēju sniegt savlaicīgu neatliekamo medicīnisko palīdzību pacientiem dzīvībai kritiskā situācijā, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) pāriet uz darbu ārkārtas situācijas režīmā, informē NMPD Komunikācijas nodaļa.

 • Avārijas rezultātā aizdegas automašīna 0

  22.oktobrī ap pulksten 21.50 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Ventspils novadā, Zlēku pagastā notika ceļu satiksmes negadījums – divu automašīnu sadursme. Negadījumā iesaistīts transportlīdzeklis ''Volkswagen Transporter'' un ''Audi''.

 • Sodīs par agresīvu izturēšanos pret NMPD darbiniekiem 18

  7. jūnijā ap pulksten 20 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka P.Stradiņa ielā, kādā īpašumā vīrietis agresīvi izturējās pret Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbiniekiem. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas ieradās notikuma vietā, kur jau atradās Pašvaldības policija un NMPD darbinieki.

 • Ugunsgrēka laikā izlec pa logu 3

  Pagājušajā nedēļā Ventspilī 9-stāvu māju rajonā izcēlās ugunsgrēks, kura laikā cieta viens cilvēks. Glābjoties no uguns liesmām, vīrietis nesekmīgi mēģināja iekļūt sestā stāva lodžijā, nenoturējās un nokrita. Iespējamais ugunsgrēka iemesls – neuzmanīga rīcība ar uguni.

 • Piekauj līdz bezsamaņai 0

  17. oktobrī plkst.15.41 Ventspils pašvaldības policija saņēma izsaukumu no kādas personas par to, ka pie veikala ''Maxima'' Aleksandra ielā 16, noticis kautiņš starp divām personām, pēc kā viena no konfliktā iesaistītajām personām palikusi guļam uz ietves.

 • NMPD lūgs VM izsludināt ārkārtas situāciju veselības nozarē 1

  Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) šodien Veselības ministriju lūgs izsludināt ārkārtas situāciju Latvijas veselības nozarē, jo nakts laikā situācija Covid-19 dēļ krasi pasliktinājusies, sacīja NMPD vadītāja Liene Cipule.

 • Ātro mašīnas un brigādes – zem jumta 26

  No 11. augusta ātrās palīdzības stacija Ventspilī atrodas jaunā vietā – Brīvības ielā 45. Kā norāda Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, jaunajā vietā ir labi gan cilvēkiem, gan mašīnām. Turklāt no jaunās vietas brigādes var ātrāk doties uz izsaukumu.

 • Stāvlaukumā noticis ceļu satiksmes negadījums 6

  Vakar ap pulksten 17.10 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Ventspilī, Lielajā prospektā, tirdzniecības centra stāvlaukumā ir noticis ceļu satiksmes negadījums.

 • No ugunsgrēka izglābts cilvēks 2

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 7. janvāra plkst. 6.30 līdz 8. janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Kurzemes reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus - vienu uz ugunsgrēka dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem.

 • Reņķa dārza grāvī iebrauc «Volvo» 11

  Otrdienas vakarā ap pulksten 21.40 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Ventspilī, Strēlnieku ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā kāds ''Volvo'' vadītājs bija iebraucis grāvī.