17.septembrī, Ventspilī notiks šī gada lielākie skriešanās svētki, tādēļ gan pilsētas iedzīvotājus, gan apmeklētājus aicinām iepazīties ar satiksmes ierobežojumiem maratona dienā.

17.septembrī no plkst. 09:00 līdz plkst. 15:30 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme maratona skrējiena maršrutā:

Starts pie koncertzāles “Latvija” – Pāvila iela – Saules iela – Krustkalna iela – Ganību iela – Bērzu iela – Kuldīgas iela – Jūras iela – Ganību iela – Lielais prospekts – Kroņa iela – Kapteiņu iela – Kr.Valdemāra iela – Ostas iela (apgriešanās) – Kr.Valdemāra iela – Jaunā promenāde – Loču iela – Kroņa iela – Lielais prospekts – Finišs pie koncertzāles “Latvija”. Papildus atsevišķās vietās tiks slēgta vai ierobežota satiksme trasei tuvākajos ielu posmos.

 • No 09:00 līdz 15:30, ar policijas kontroli, trasi būs iespējams šķērsot Saules – Inženieru, Ganību – Inženieru, Jūras – Kuldīgas, Jūras – Ganību un Karlīnes – Kapteiņu ielu krustojumos.
 • No 09:00 līdz 10:15, no 12:00 līdz 13:30 un no 14:10 līdz 15:30 ar policijas kontroli, trasi būs iespējams šķērsot Vasarnīcu un Lielā prospekta krustojumā.

Izbraukšana no trases iekšpusē izvietotajiem kvartāliem būs iespējama:

 • Riņku – Puķu – Pāvila – Priežu ielu rajons pa Inženieru ielu, krustojumos ar Ganību ielu un Saules ielu;
 • Ostgala rajons (Karlīnes – Znotiņu – Patversmes – Zvejnieku – Austrumu – Smilšu ielas) Karlīnas ielas krustojumā ar Kapteiņu ielu.

Tie Ventspilnieki un viesi, kuri plāno ar autotransportu nokļūt uz Brīvdabas muzeju, Piejūras kempingu, pludmali un citiem objektiem Vasarnīcu ielas rajonā, iesakām izmantot Inženieru ielu.

Pasākuma laikā tiks ierobežota arī sabiedriskā transporta kustība pilsētā, tāpēc ir iespējama autobusu kavēšanās. Papildus informācija par sabiedriskā transporta ierobežojumiem tiks izvietota arī autobusu pieturās. Sīkāka informācija pieejama, zvanot pa tālruni 63622422.

Maratona dalībniekiem un skatītājiem autotransporta novietošanai ieteicams izmantot Reņķa dārza auto stāvlaukumu Kuldīgas ielā 66 (Kuldīgas un Sporta ielu krustojuma rajonā).

Skrējējus trasē uzmundrinās un atbalstīs līdzjutēji, kā arī būs izvietoti vairāki atbalsta punkti.

Organizatori atvainojas ventspilniekiem par sagādātajām neērtībām un aicina piedalīties Ventspils Maratonā vai atbalstīt skrējējus.

Lasi vēl

Komentāri (4)

 • 0
  Pareizais viedoklis 09.09.2023, 10:35:30

  Atkal!

 • 0
  specialists 17.09.2023, 10:25:11

  KARTI! Karti vajadzēja publicēt!

 • 0
  Kristiāna 18.09.2023, 15:43:37

  Paskaties informāciju pilsētas oficiālajā mājas lapā, tur bija arī karte.

 • 0
  Pilsēta 17.09.2023, 12:58:31

  Tak skrieniet no kalna uz Cirpstenes pusi līdz Užavai kaut katru svētdienu. Un neviens necels pretenzijas.
  Interesanti vai kādas citas partijas darbonim ļautu slēgt pusi pilsētas uz visu dienu? Vienu reizi viens ideots (arī maratonists) atbrauca ar atobusu uz ļeninlaukumu bļaustīties. To uzreizi policija arestēja.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: