Stambulas pilsētā Turcijā aizvadīts Eiropas čempionāts kikboksā junioriem, kadetiem un bērniem, kurā piedalījās 2015 sportisti no 38 valstīm, cīņas notika uz sešiem tatami un četriem ringiem, iekļaujot ''Full contact'', ''Low kick'', pēc ''K-1'' noteikumiem, ''Point fighting'', ''Kick light'', ''Light contact'' un ''Forms'' disciplīnas.

Latvijas izlases sastāvā sacensībās piedalījās desmit sportisti un viņu vidū bija divi Ventspils sporta kluba Favorīts sportisti trenera Igora Likova vadībā.

Latvijas izlase sacensībās izcīnīja divas zelta, divas sudraba un trīs bronzas medaļas.

Veiksmīgs starts izdevās Danam Kristianam Likovam ''K-1'' disciplīnā svara kategorijā līdz 60 kilogramiem, izcīnīja bronzas godalgu. Leons Likovs svara kategorijā līdz 37 kilogramiem ''Kick-light'' disciplīnā pirmajā dienā izcīnīja uzvaru, bet nākošajās dienās piedzīvoja zaudējumus un izcīnīja 5. vietu, bet ''Light contact'' disciplīnā 9. vietu.