Velo skoliņā ikvienam interesentam no 10 gadu vecuma ir iespēja bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas pamatnoteikumus, lai sekmīgi nokārtotu eksāmenu un iegūtu velosipēda vadītāja apliecību.

Velo skoliņas trešās grupas nodarbības notiks no 26.-30. jūnijam katru dienu no plkst. 14-15.

Lai pieteiktu savu bērnu ''Velo skoliņai'', nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu ŠEIT!

Vietu skaits grupā ir ierobežots. Vairāk info: zvanot uz Reģionālo mācību centru 26603666

CSDD ir parūpējusies par to, lai ''Velo skoliņas'' dalībnieki individuāli klātienē CSDD telpās varētu nokārtot velosipēda vadītāja eksāmenu. Katram dalībniekam būs iepriekš saskaņots eksāmena laiks. Dodoties uz CSDD, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments – pase, ID karte vai dzimšanas apliecība. Lai iegūtu velosipēda vadītāja apliecību, veiksmīgi jānokārto datorizēts teorijas eksāmens - eksāmenā ir 10 jautājumi, uz kuriem jāatbild 10 minūšu laikā. Eksāmens ir sekmīgi nokārtots, ja pareizi atbildēts uz vismaz astoņiem jautājumiem.

Velo skoliņa Ventspils bibliotēkā jau ir kļuvusi par tradīciju, kuru 2016. gadā aizsāka Gāliņciema bibliotēka. Lielā pieprasījuma un ierobežoto telpu dēļ vasaras Velo skoliņa pārcēlās uz Galvenās bibliotēkas Reģionālo mācību centru.

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • 0
    Didzis_P 21.06.2023, 14:16:46

    Velosipēda vadītāja eksāmens būtu jānokārto ikvienam skolēnam, lai ar velosipēdu verētu droši pārvietoties pa pilsētu, neapdraudot ne sevi, ne apkārtējos un, neizraisot satiksmes negadījumus. Velobraucējs ir tāds pats satisksmes dalībnieks, kā autovadītājs, taču bieži vien tas netiek ņemts vērā. Katrs brauc kā māk, kur vēlas un kad vēlas, nepiebremzējot ne pirms gājēju pārejām, ne citām vietām, kur priekšroka ir gājējiem vai autovadītājiem. Tik dragā, nepaskatoties un nepārliecinoties, vai autovadītājs ir pamanījis velobraucēju un paspējis piebremzēt pirms gājēju pārejas u.c.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: