Tēma: CSDD

 • No nākamā gada vissezonas riepas nevarēs izmantot ziemas periodā 4

  Valdība atbalstīja Satiksmes ministrijas (SM) rosinātās izmaiņas Ministru kabineta (MK) noteikumos par transportlīdzekļu valsts tehnisko apskati un tehnisko kontroli uz ceļa, kas nosaka, ka no 2024. gada 1. oktobra vissezonas riepas jeb riepas ar apzīmējumu "M+S" vairs nevarēs izmantot Ceļu satiksmes noteikumos noteiktajā ziemas periodā.

 • Ventspils - drošākā valstspilsēta Latvijā 8

  Rīgas Motormuzeja telpās Satiksmes ministrijas organizētā pasākumā notika uzvarētāju paziņošana kategorijās ''Ceļu satiksmes drošākā pilsēta'' un ''Ceļu satiksmes drošākais novads''. Ventspils otro gadu pēc kārtas atzīta par satiksmes ziņā drošāko valstspilsētu Latvijā.

 • Pagarina tehniskās apskates stacijas darba laiku 1

  Rūpējoties par klientu ērtu apkalpošanu un tehniskās apskates pakalpojumu padarītu klientiem pieejamāku, VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) veic izmaiņas transportlīdzekļu tehniskās apskates stacijas Ventspilī darba laikos.

 • CSDD trešdienās turpmāk strādās ilgāk 0

  VAS ''Ceļu satiksmes drošības direkcija'' (CSDD) pagarina tehniskās apskates stacijas Ventspilī darba laiku un klienti turpmāk trešdienās transportlīdzekļu tehniskās apskates pakalpojumu transportlīdzekļiem ar pilnu masu līdz 3500 kg varēs saņemt līdz plkst. 19.

 • Velo skoliņai būs vēl viena grupiņa 1

  Velo skoliņā ikvienam interesentam no 10 gadu vecuma ir iespēja bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas pamatnoteikumus, lai sekmīgi nokārtotu eksāmenu un iegūtu velosipēda vadītāja apliecību.

 • Bērni varēs iegūt velosipēda vadītāja apliecību 0

  Ventspils Galvenās bibliotēkas Reģionālais mācību centrs aicina uz Velo skoliņu, kurā ikvienam interesentam no 10 gadu vecuma ir iespēja bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas pamatnoteikumus, lai sekmīgi nokārtotu eksāmenu un iegūtu velosipēda vadītāja apliecību.

 • Palielinās vairāku CSDD maksas pakalpojumu cenu 0

  Palielinās vairāku Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) maksas pakalpojumu cenas, tostarp transportlīdzekļu tirdzniecības vietas reģistrācijas maksa pieaugs no 14,04 eiro līdz 174,26 eiro, paredz valdībā atbalstītie grozījumi CSDD publisko maksas pakalpojumu cenrādī.

 • Aprīlī nedarbosies CSDD kravas automašīnu tehniskās apskates stacija 0

  Saistībā ar rekonstrukcijas darbiem no 3. aprīļa apmēram divus mēnešus Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Ventspils tehniskās apskates stacijā, nebūs iespējams veikt tehnisko apskati kravas transportlīdzekļiem ar pilnu masu virs 3,5 tonnām, informē CSDD pārstāvji.

 • CSDD aicina nesteigties ar ziemas riepu nomaiņu 2

  Lai arī no 2. marta ceļu satiksmē Latvijā drīkst pārvietoties transportlīdzekļi ar vasaras riepām, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) aicina nesteigties ar ziemas riepu nomaiņu uz vasaras riepām.

 • CSDD aicina pieteikties dalībai mācību projektā 0

  VAS "Ceļu satiksmes drošības direkcija" (CSDD) aicina skolotājus un skolēnus līdz 2. novembrim pieteikties dalībai mācību projektā "Gribu būt mobils", informē CSDD pārstāvji.

 • Izsludina papildus pieteikšanos «Velo skoliņai» 0

  Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs bērniem no desmit gadu vecuma piedāvā bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas noteikumus un sekmīgi nokārtojot teorijas eksāmenu CSDD, iegūt velosipēda vadītāja apliecību.

 • Bērniem ir iespēja iegūt velosipēda vadīšanas tiesības 1

  Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs bērniem no desmit gadu vecuma piedāvā bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas noteikumus un, sekmīgi nokārtojot teorijas eksāmenu CSDD, iegūt velosipēda vadītāja apliecību.

 • «Velo skoliņa» aicina bērnus uz apmācībām arī jūlijā 0

  Šajā vasarā Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs bērniem no desmit gadu vecuma piedāvā bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas noteikumus un sekmīgi nokārtojot teorijas eksāmenu CSDD, iegūt velosipēda vadītāja apliecību.