Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību (LPS) organizē ikgadējo konkursu ''Latvijas Labākais tirgotājs''. Konkursa mērķis ir veicināt pircēju un apmeklētāju apkalpošanas standartu un kultūras uzlabošanu uzņēmumā, vienlaikus paaugstinot tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu nozares uzņēmēju piedāvātā servisa kvalitāti, - motivējot apkalpojošā personāla individuālo ieguldījumu.

Konkurss noritēs divās kārtās, un konkursa pirmajā kārtā pretendentus izvirza pašvaldības robežās. Lai noskaidrotu ventspilnieku un Ventspils viesu viedokli tālākai izvērtēšanai, Ventspils valstspilsētas pašvaldība līdz 2023. gada 28. februārim aicina izvirzīt labākos tirgotājus, rakstot e-pastā ekonomika@ventspils.lv vai komentārā pie šīs ziņas. Nepieciešamas norādīt komersanta vai komercdarbības vietas nosaukumu un adresi.

Galvenās kritēriju grupas ir apkalpošanas kultūra, iekārtojums, preču klāsts, kārtība un tīrība, speciālie piedāvājumi un informācija.

Pretendenti izvirzāmi šādās kategorijās:

 1. Tirdzniecības objekti (veikali un veikalu tīkli, tirdzniecības centri un vairumtirdzniecības bāzes, tirgi, aptiekas, degvielas uzpildes stacijas, kioski un paviljoni);

 2. Ēdināšanas objekti (restorāni un viesnīcu restorāni, bāri, ēdnīcas bistro, krogi, ēdināšanas objektu tīli, ielu ēdināšana (street food), kafejnīcas un kafetērijas, izbraukuma ēdināšana);

 3. Pakalpojumu objekti (skaistumkopšanas saloni un frizētavas, viesnīcas, viesu nami, sporta centri un atpūtas parki, ķīmisikās tīrītavas un veļas mazgātavas, pakalpojumu objektu ķēdes, taksometri, bibliotēkas un lasītavas, pārējie pakalpojumu objekti).

Saņemtie pretendentu ieteikumi tiks apkopoti virzīšanai konkursa otrajai kārtai, kurā komersantus vērtēs eksperti.

Lasi vēl

Komentāri (2)

 • -2
  Barons (Freiherr von ...) 02.12.2022, 18:19:09

  1.CITRO veikal,kō ir Andrej iel Nr.5
  2.Pankūk un Pelmeņ,Lielo Prospekt 36
  3.Taxi FORTŪN-2,kas bij vest man uz Muiž,ka ne varej pac pabraukt ar sav Volg.

 • -1
  BiiWii 07.12.2022, 08:46:40

  1. Veikals "Ķocis"
  2. Kafejnīca "Jūras brīze"
  3. Piedzīvojumu parks

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: