Lai veicinātu sabiedrības izpratni par kiberdrošības jautājumiem, oktobris jau ceturto gadu ir pasludināts par Eiropas kiberdrošības mēnesi. 24. oktobrī no plkst. 16 - 17 Galvenā bibliotēka aicina interesentus piedalīties Zoom vebinārā par kiberdrošības aktualitātēm ''Mēs un internets - 2022''.

Nodarbības mērķis ir iepazīstināt dalībniekus ar informācijas drošības pamatprincipiem un veidot diskusiju ar auditoriju par informācijas tehnoloģiju drošību. Nodarbības paredzamie rezultāti - dalībnieks iegūs zināšanas par informācijas tehnoloģiju drošības veidošanas pamatprincipiem un to praktisku ievērošanu ikdienas darbā.

Ja interesentiem nav tehniskas iespējas pieslēgties attālināti, bibliotēka aicina nodarbībai pieslēgties no Ventspils bibliotēkas mācību klases.

Vebināru vadīs lektors Egils Stūrmanis, informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijas cert.lv attīstības projektu vadītājs.

Dalība vebinārā ir bezmaksas. Lai saņemtu vebināra Zoom saiti, organizatori lūdz reģistrēt savu dalību https://forms.gle/dmjtP1E1oS6eyHz47 vai zvanot +371 26603666.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: