No 11. līdz 12. jūnijam Ventspils novada Vārves, Tārgales un Užavas pagastos norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes zemessargu mācības militāro transportlīdzekļu vadīšanā. Mācību laikā zemessargi trenēs individuālās prasmes militāro transportlīdzekļu MB UNIMOG 1300L un bagiju MRZR vadīšanā un ekspluatācijā.

Mācības notiks ar VAS ''Latvijas valsts meži'' un Ventspils novada pašvaldību saskaņotās teritorijās. Mācību uzdevumi tiks veikti gan diennakts gaišajā, gan tumšajā laikā, lai zemessargi pilnveidotu militāro transportlīdzekļu vadīšanas prasmes un vienmēr būtu gatavi aizstāvēt savu novadu un kopā ar citām Nacionālo bruņoto spēku un sabiedroto valstu militārajām vienībām aizsargāt visu Latviju.

Iedzīvotāju ievērībai!

Mācību laikā zemessargi īslaicīgi pārvietosies ar militārajiem transportlīdzekļiem pa valsts reģionālajiem un vietējas nozīmes autoceļiem, kā arī pa pieguļošajiem mazākas nozīmes ceļiem Vārves, Tārgales un Užavas pagastos, netraucējot transporta satiksmi. Mācību laikā netiks izmantota nekāda veida munīcija.

Nacionālie bruņotie spēki aicina Ventspils novada iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret Zemessardzes aktivitātēm, kas vērstas uz valsts aizsardzības spēju stiprināšanu.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: