Tēma: Militārās mācības

 • Ventspils novadā notiks Zemessardzes mācības 0

  No 12. līdz 14. aprīlim Ventspils novada Zlēku un Ugāles pagastos, norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 46. kājnieku bataljona zemessargu plānveida mācības vienības kaujas spēju uzturēšanai un pilnveidošanai.

 • Latvijā norisinās civilmilitārās sadarbības mācības 0

  No 3. līdz 5. aprīlim visā Latvijas teritorijā notiks civilmilitārās sadarbības vingrinājums “NATRIX 24”, lai sagatavotu Zemessardzes bataljonus civilās vides informācijas apzināšanā un nodrošināšanā sabiedroto spēku vienībām militāra apdraudējuma krīzes situācijās.

 • Notiks Zemessardzes mācības 0

  23. un 24. martā Ventspils novada Vārves pagastā norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 46. kājnieku bataljona zemessargu plānveida mācības. Mācības notiks ar VAS “Latvijas valsts meži” un Ventspils novada pašvaldību saskaņotās teritorijās.

 • Notiks Zemessardzes mācības 0

  16. un 17. martā Saldus novada Remtes pagastā un Ventspils novada Piltenes un Ugāles pagastos  norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 45. kaujas nodrošinājuma bataljona zemessargu apmācība, lai uzturētu un pilnveidotu bataljona kaujas spējas.

 • Notiks NBS karavīru apmācība ar šaušanas vingrinājumiem 10

  Nacionālie bruņotie spēki (NBS) informē, ka no 12. marta līdz 15. martam Ventspils novada Vārves pagasta Cirpstenes ciema esošajā objektā MEDŅI-3, notiks NBS karavīru apmācība ar šaušanas vingrinājumiem, kuru laikā tiks lietota kaujas munīcija.

 • Ventspils novadā notiks Zemessardzes mācības 0

  No 26. līdz 28. janvārim Ventspils novada Vārves pagastā, kā arī Zemessardzes 46. kājnieku bataljonam pieguļošajā teritorijā, šautuvē "Medņi-3", norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 46. kājnieku bataljona zemessargu plānveida mācības.

 • Puzē notiks Zemessardzes mācības 0

  Līdz 6. oktobrim Puzes pagastā norisināsies zemessargu plānveida mācības, kuru mērķis ir pilnveidot un uzturēt iegūtās iemaņas efektīvai darbībai apvidū jebkurā diennakts laikā, pildot visdažādākos mācību uzdevumus.

 • Notiks visaptverošas valsts aizsardzības mācības 0

  No 28. septembra līdz 1. oktobrim visaptverošas valsts aizsardzības mācību ''Namejs 2023'' aktīvajā fāzē Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 46. kājnieku bataljons sadarbībā ar Jūras spēku, Valsts robežsardzes, Valsts policijas apakšvienībām veiks mācību uzdevumus hibrīdkara un konvencionālā apdraudējuma apstākļos.

 • Ventspils pilsētā un novadā notiks militārās mācības 2

  Līdz 24. septembrim visā Latvijas teritorijā un Baltijas jūrā norisinās Vācijas Jūras spēku organizētās starptautiskās militārās mācības “Northern Coasts 2023”. Militāro mācību ietvaros Ventspils pilsētā un Tārgales, Ances un Vārves pagastos, tostarp piekrastē, notiks Latvijas un sabiedroto karavīru un militārās tehnikas pārvietošanās, kā arī Latvijas gaisa telpā lidos militārie gaisa kuģi.

 • Novadā notiks zemessardzes mācības 0

  No 8. līdz 10. septembrim Ventspils novada Vārves pagastā un Talsu novadā norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 46. kājnieku bataljona zemessargu plānveida mācības.

 • Gaisa spēki mācībās pilnveidos kaujas iemaņas 0

  No 28. jūlija līdz 6. augustam Ventspils novada Vārves pagastā notiks Nacionālo bruņoto spēku Gaisa spēku mācības “Black owl”. Mācību mērķis ir pilnveidot Gaisa spēku karavīru spēju rīkoties kaujas apstākļos.

 • Notiks Kaujas grupas karavīru mācības 0

  No 9. līdz 16. jūlijam Ventspils novada Vārves pagastā, Zemessardzes 46. kājnieku bataljonam piegulošajā teritorijā, šautuvē “Medņi-3”, notiks NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas karavīru apmācība.

 • Ventspils novadā notiks zemessardzes mācības 0

  No 16. Līdz 18. jūnijam Ventspils novada Ances pagastā, Irbenes apkārtnē, norisināsies Zemessardzes 1. Rīgas brigādes Studentu kājnieku bataljona zemessargu apmācība, lai uzturētu un pilnveidotu bataljona kaujas spējas un individuālās kaujas iemaņas.