Tēma: Zemessardze

 • Novadā notiks Zemessardzes mācības 0

  1. un 2. jūnijā Ventspils novada Vārves, Tārgales, Piltenes, Ugāles, Usmas un Zlēku pagastos norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 46. kājnieku bataljona zemessargu plānveida mācības.

 • Ventspils un Talsu novados notiks Zemessardzes mācības 0

  11. un 12. maijā Ventspils novada Usmas pagastā un Talsu novada Ģibuļu pagastā, norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 46. kājnieku bataljona zemessargu plānveida mācības vienības kaujas spēju uzturēšanai un pilnveidošanai.

 • Ventspils novadā notiks Zemessardzes mācības 0

  No 12. līdz 14. aprīlim Ventspils novada Zlēku un Ugāles pagastos, norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 46. kājnieku bataljona zemessargu plānveida mācības vienības kaujas spēju uzturēšanai un pilnveidošanai.

 • Notiks Zemessardzes mācības 0

  23. un 24. martā Ventspils novada Vārves pagastā norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 46. kājnieku bataljona zemessargu plānveida mācības. Mācības notiks ar VAS “Latvijas valsts meži” un Ventspils novada pašvaldību saskaņotās teritorijās.

 • Notiks Zemessardzes mācības 0

  16. un 17. martā Saldus novada Remtes pagastā un Ventspils novada Piltenes un Ugāles pagastos  norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 45. kaujas nodrošinājuma bataljona zemessargu apmācība, lai uzturētu un pilnveidotu bataljona kaujas spējas.

 • Novadā notiks Zemessardzes mācības 0

  24. un 25. februārī Ventspils novada Vārves pagastā, Zemessardzes 46. kājnieku bataljonam pieguļošajā teritorijā un šautuvē "Medņi-3" norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 46. kājnieku bataljona zemessargu plānveida mācības.

 • Ventspils novadā notiks Zemessardzes mācības 0

  No 26. līdz 28. janvārim Ventspils novada Vārves pagastā, kā arī Zemessardzes 46. kājnieku bataljonam pieguļošajā teritorijā, šautuvē "Medņi-3", norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 46. kājnieku bataljona zemessargu plānveida mācības.

 • Novadā notiks Zemessardzes mācības 0

  25. un 26. novembrī Ventspils novada Vārves, Užavas, Ziru un Zlēku pagastos norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 46. kājnieku bataljona zemessargu plānveida mācības. Mācību uzdevumi tiks veikti gan diennakts gaišajā, gan tumšajā laikā, lai pilnveidotu kaujas prasmes Zemessardzes vienību atbildības teritoriju aizsardzībai.

 • Ventspilī būs skatāma foto izstāde “Esmu karavīrs” 0

  No 2. līdz 30. novembrim Galvenajā bibliotēkā būs skatāmas Nacionālo bruņoto spēku foto izstāde “Esmu karavīrs”. Izstāde ir kā dāvana iedzīvotājiem valsts svētku mēnesī, kuras organizē Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes bataljoni sadarbībā ar vietējām pašvaldību iestādēm.

 • Notiks Zemessardzes mācības 0

  No 13. līdz 15. oktobrim Ventspils novada Tārgales, Ugāles un Piltenes pagastos norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 46. kājnieku bataljona zemessargu plānveida mācības.

 • Puzē notiks Zemessardzes mācības 0

  Līdz 6. oktobrim Puzes pagastā norisināsies zemessargu plānveida mācības, kuru mērķis ir pilnveidot un uzturēt iegūtās iemaņas efektīvai darbībai apvidū jebkurā diennakts laikā, pildot visdažādākos mācību uzdevumus.

 • Ventspils pilsētā un novadā notiks militārās mācības 2

  Līdz 24. septembrim visā Latvijas teritorijā un Baltijas jūrā norisinās Vācijas Jūras spēku organizētās starptautiskās militārās mācības “Northern Coasts 2023”. Militāro mācību ietvaros Ventspils pilsētā un Tārgales, Ances un Vārves pagastos, tostarp piekrastē, notiks Latvijas un sabiedroto karavīru un militārās tehnikas pārvietošanās, kā arī Latvijas gaisa telpā lidos militārie gaisa kuģi.

 • Novadā notiks zemessardzes mācības 0

  No 8. līdz 10. septembrim Ventspils novada Vārves pagastā un Talsu novadā norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 46. kājnieku bataljona zemessargu plānveida mācības.

 • Novadā notiks zemessardzes mācības 0

  No 14. līdz 16. jūlijam Ventspils novada Vārves pagastā norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 46. kājnieku bataljona zemessargu plānveida mācības.