Tēma: Darba vietas

 • Atdzimst Andrejnama piektais stāvs 9

  Andrejnama piektajā stāvā top koprades telpa. Ieceri īsteno jaunuzņēmums THEO Growth, kas izsolē ieguvis ilgstoši neizmantoto telpu nomas tiesības, lai izveidotu atvērta tipa biroju ar darba vietām dažādās nozarēs strādājošiem profesionāļiem, vienlaikus radot jaunu kopienas pulcēšanās un pasākumu rīkošanas vietu.

 • Bez jaunām darba vietām pilsētas attīstība nav iespējama 2

  Ventspils stabili ir kļuvusi par reģionālu industriālo centru un plāno turpināt attīstību šajā virzienā. Atjaunīgās enerģijas perspektīvām veltītajā Viziuminārā Ventspils dome prezentēja nacionālās nozīmes industriālā parka ideju.

 • Minimālā mēnešalga nākamgad būs 700 eiro 3

  No nākamā gada 1. janvāra minimālā mēneša darba alga būs ne mazāka par 700 eiro, paredz Labklājības ministrijas izstrādātie grozījumi, kas otrdien atbalstīti valdībā.

 • Dibināta organizācija "She can do IT" 0

  Dibināta organizācija "She can do IT", lai veicinātu izpratni sabiedrībā par sievietēm un tehnoloģijām."She can do IT" dibinājušas 11 informācijas tehnoloģiju (IT) uzņēmumos strādājošas sievietes, kuras visas iepriekš strādājušās citās nozarēs.

 • Ģimenei draudzīga darbavieta 0

  Jau vairākus gadus Sabiedrības integrācijas fonds Latvijā īsteno programmu Ģimenei draudzīga darbavieta, kuras mērķis ir sekmēt empātiskas, cilvēcīgas un saprotošas darba vides kultūras attīstību.

 • Par bezdarba līmeni Ventspilī (VIDEO) 2

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes iknedēļas preses konferencē Jānis Vītoliņš informēja par bezdarba līmeni Ventspilī.

 • Pašvaldība piešķir dzīvokļus jaunajiem speciālistiem 10

  Ventspils valstspilsētas pašvaldība aicina uzņēmējus un speciālistus izmantot pašvaldības sniegto atbalstu, lai sekmētu nodarbinātības attīstību, kas veicinātu kvalificētu speciālistu piesaisti uzņēmumos un iestādēs pilsētā.

 • VUGD turpina palielināties vakanču skaits 0

  Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) turpina palielināties vakanču skaits, kas var novest pie situācijas, ka jāslēdz atsevišķas dienesta reģionālās struktūrvienības, sacīja iekšlietu ministrs Kristaps Eklons, kurš pats vēl nesen ieņēma VUGD priekšnieka vietnieka amatu.

 • Bezdarbnieku skaits samazinās, pieejamas 255 vakances 0

  Saskaņā ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) datiem reģistrētais bezdarbnieku skaits Ventspils pilsētā nedēļas laikā samazinājies par 34 bezdarbniekiem – 909 cilvēki. Savukārt NVA vakanču datubāzē reģistrētas 255 aktuālas vakances.

 • Tehnikumā viesosies «airBaltic» delegācija 1

  Ceturtdien, 28. aprīlī, Ventspils Tehnikumā sadarbības vizītes ietvaros viesosies aviācijas uzņēmuma airBaltic delegācija, kuras mērķis ir iepazīties ar Tehnikuma vadību un audzēkņiem, lai iespējams jau tuvākajā nākotnē uzsāktu ciešāku sadarbību, tajā skaitā, audzēkņu prakšu vietu nodrošināšanā.

 • Slimības lapa būs jāapmaksā deviņas dienas 0

  1. aprīlī spēkā stājās normatīvo aktu izmaiņas, kas nosaka, ka darba devējiem darbinieku darbnespējas lapas būs jāapmaksā deviņas dienas, līdzšinējo desmit dienu vietā.

 • Uzņēmumi atvērto durvju dienās meklēs jaunus darbiniekus 0

  Jau 14. gadu pēc kārtas karjeras portāls Prakse.lv rīko projektu ''Uzņēmumu atvērto durvju nedēļa 2022''. Tā laikā jauniešiem būs iespēja doties ekskursijās uz uzņēmumiem tiešsaistē un klātienē, lai iepazītu lieliskākos darba devējus un pieteiktos darbam un praksei.

 • Ventspils šokolāde paliks veikalos 9

  Līdz ar karadarbību Ukrainā un visaptverošajām sankcijām pret Krievijas biznesu, tā īpašniekiem un šīs valsts produkciju ventspilniekus uztrauc, kas notiks ar šokolādes fabriku Pobeda Confectionery, kas pieder Muravjovu ģimenei no Krievijas.