Tēma: Darba vietas

 • Ģimenei draudzīga darbavieta 0

  Jau vairākus gadus Sabiedrības integrācijas fonds Latvijā īsteno programmu Ģimenei draudzīga darbavieta, kuras mērķis ir sekmēt empātiskas, cilvēcīgas un saprotošas darba vides kultūras attīstību.

 • Par bezdarba līmeni Ventspilī (VIDEO) 2

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes iknedēļas preses konferencē Jānis Vītoliņš informēja par bezdarba līmeni Ventspilī.

 • Pašvaldība piešķir dzīvokļus jaunajiem speciālistiem 10

  Ventspils valstspilsētas pašvaldība aicina uzņēmējus un speciālistus izmantot pašvaldības sniegto atbalstu, lai sekmētu nodarbinātības attīstību, kas veicinātu kvalificētu speciālistu piesaisti uzņēmumos un iestādēs pilsētā.

 • VUGD turpina palielināties vakanču skaits 0

  Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) turpina palielināties vakanču skaits, kas var novest pie situācijas, ka jāslēdz atsevišķas dienesta reģionālās struktūrvienības, sacīja iekšlietu ministrs Kristaps Eklons, kurš pats vēl nesen ieņēma VUGD priekšnieka vietnieka amatu.

 • Bezdarbnieku skaits samazinās, pieejamas 255 vakances 0

  Saskaņā ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) datiem reģistrētais bezdarbnieku skaits Ventspils pilsētā nedēļas laikā samazinājies par 34 bezdarbniekiem – 909 cilvēki. Savukārt NVA vakanču datubāzē reģistrētas 255 aktuālas vakances.

 • Tehnikumā viesosies «airBaltic» delegācija 1

  Ceturtdien, 28. aprīlī, Ventspils Tehnikumā sadarbības vizītes ietvaros viesosies aviācijas uzņēmuma airBaltic delegācija, kuras mērķis ir iepazīties ar Tehnikuma vadību un audzēkņiem, lai iespējams jau tuvākajā nākotnē uzsāktu ciešāku sadarbību, tajā skaitā, audzēkņu prakšu vietu nodrošināšanā.

 • Slimības lapa būs jāapmaksā deviņas dienas 0

  1. aprīlī spēkā stājās normatīvo aktu izmaiņas, kas nosaka, ka darba devējiem darbinieku darbnespējas lapas būs jāapmaksā deviņas dienas, līdzšinējo desmit dienu vietā.

 • Uzņēmumi atvērto durvju dienās meklēs jaunus darbiniekus 0

  Jau 14. gadu pēc kārtas karjeras portāls Prakse.lv rīko projektu ''Uzņēmumu atvērto durvju nedēļa 2022''. Tā laikā jauniešiem būs iespēja doties ekskursijās uz uzņēmumiem tiešsaistē un klātienē, lai iepazītu lieliskākos darba devējus un pieteiktos darbam un praksei.

 • Ventspils šokolāde paliks veikalos 9

  Līdz ar karadarbību Ukrainā un visaptverošajām sankcijām pret Krievijas biznesu, tā īpašniekiem un šīs valsts produkciju ventspilniekus uztrauc, kas notiks ar šokolādes fabriku Pobeda Confectionery, kas pieder Muravjovu ģimenei no Krievijas.

 • TestDevLab atbalsta Ukrainas cilvēkus 1

  Reaģējot uz Krievijas aizsākto karu Ukrainā un solidarizējoties ar ukraiņu tautu, Latvijas IT uzņēmums TestDevLab piedāvās atbalstu šīs valsts iedzīvotājiem, kas turpina cīņu par savu valsti, kā arī tiem, kas ir spiesti bēgļu gaitās doties ārpus valsts.

 • Pagarina iespēju uz laiku atstādināt nevakcinētos darbiniekus 4

  Līdz ārkārtējās situācijas beigām 28. februārī pagarināta iespēja uz laiku atstādināt pret Covid-19 nevakcinētos darbiniekus, paredz otrdien valdībā apstiprinātie grozījumi rīkojumā par ārkārtējās situācijas izsludināšanu.

 • Strādāt klātienē varēs ar Covid-19 potēm, negaidot sertifikāta izsniegšanu 7

  No 15. decembra stādāt klātienē varēs arī tās personas, kuras būs saņēmušas vai nu vienīgo "Janssen", vai abas pārējo ražotāju Covid-19 vakcīnas devas, taču vēl nebūs pagājušas 14 dienas vakcinācijas sertifikāta saņemšanai, paredz valdībā apstiprinātie grozījumi rīkojumā par ārkārtējās situācijas izsludināšanu.

 • Pagarina Covid-19 sertifikāta uzrādīšanas termiņu darba attiecībās 0

  Ņemot vērā lielo vakcinācijas procesu uzsākušo nodarbināto skaitu valsts pārvaldē, pašvaldībās un to kapitālsabiedrībās, kā arī privātajā sektorā, Ministru kabinets otrdien lēma precizēt nosacījumus par darba pienākumu pildīšanu, uzrādot Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu no 15. novembra, informēja Valsts kancelejā.