Labklājības ministrija līdz 28. janvārim izsludinājusi iedzīvotāju balsošanu par izvirzītajiem pretendentiem konkursā "Gada balva sociālajā darbā 2021", starp pretendentiem uz balvām ir arī vairākas ventspilnieces, informē Labklājības ministrija.

Konkursa mērķis ir apzināt sociālos darbiniekus Latvijā, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas sociālā darba praksē un sniedz profesionālu atbalstu iedzīvotājiem dažādu sociālo problēmu risināšanā un novēršanā.

- Nominācijā "Labākais sociālais darbinieks sociālajā dienestā 2021" balsošanai izvirzīta Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes "Ventspils Sociālais dienests" vecākā sociālā darbiniece darbam ar ģimeni un bērniem Aļesja Caune.

- Nominācijā "Labākais sociālais darbinieks nevalstiskajā un privātajā sektorā 2021" izvirzīta biedrības "Latvijas Samariešu apvienība" Ventspils nodaļas sociālā darbiniece Dace Asiķe.

- Nominācijā "Labākais vadītājs sociālā darba jomā 2021" izvirzīta Ventspils Sociālais aprūpes nama "Selga" direktore Gundega Mekša.

Balsot var ŠEIT!

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: