Tēma: Palīdzība

 • Mazais Ričards varēs uzsākt ārstēšanu 0

  Nedēļas laikā mazajam Ričardam no Ventspils tika savākts gandrīz divas reizes vairāk par norādīto summu – 11 658 eiro. Tai skaitā veikts 1501 zvans 1875 eiro apmērā.

 • Noticis pirmais skolotāju palīgu forums 0

  Ventspils Jaunrades namā noticis pirmais Ventspils pirmsskolas izglītības iestāžu skolotāju palīgu forums “Būt. Dot. Atbalstīt.” ar vairāk nekā 100 dalībniekiem no Ventspils un viesiem no Jelgavas.

 • Drošības poga – savam un tuvinieku sirdsmieram 0

  Personām, kurām vecuma vai funkcionālo traucējumu dēļ pastāv risks nonākt bezpalīdzības stāvoklī, pieejams pašvaldības apmaksāts pakalpojums Drošības poga, ko sniedz biedrība Latvijas Samariešu apvienība.

 • Mazajam Ričardam vajadzīga palīdzība 6

  Ir cilvēki, kurus satiekot, gribas smaidīt. Tas pilnīgi noteikti ir par Zariņu ģimeni. No viņiem izstaro īpašs siltums un neviltota sirsnība. Māris, Natālija un divi viņu mazuļi dzīvo Ventspilī. Dēlam Ričardam ir trīs gadi, mazajai Sofijai – gadiņš. Viss būtu labi, ja ne Ričarda smagā diagnoze. Zēnam ir autiskā spektra traucējumi, runas un uzvedības traucējumi, attīstības aizture.

 • Užavas pagastā nodegusi dzīvojamā māja 1

  Nelaime piemeklējusi ģimeni Užavas pagastā. Nedēļas sākumā nodegusi ģimenei piederošā dzīvojamā māja. Par laimi, ugunsgrēkā neviens cilvēks nav cietis, ja neskaita materiālos zaudējumus. Ugunsgrēka iespējamais iemesls – kāda mājas iemītnieka neuzmanīga rīcība.

 • Aicina pieteikties sēklu un stādu atbalstam 0

  "Ziedot.lv" aicina grūtībās nonākušas ģimenes no visiem Latvijas reģioniem pieteikties atbalstam, lai arī šosezon saņemtu sēklas, stādus un dārza piederumus, tādējādi pašu spēkiem izaudzējot pārtiku savam saimes galdam, informē "Ziedot.lv" komunikācijas vadītāja Ilze Ošāne.

 • Turpinās sadarbību ar ''Latvijas Samariešu apvienību'' 0

  Dome pieņēma lēmumu turpināt sadarbību un noslēgt deleģēšanas līgumu ar biedrību ''Latvijas Samariešu apvienība''. Ventspilī biedrība darbojas jau kopš 2006. gada un tās darbība vērsta uz labdarību.

 • Malda Avramenko: dzīvoju romu dzīvi

  Maldai Avramenko ir rets un nozīmīgs amats. Jau septiņus gadus viņa ir romu mediatore mūsu pilsētā. Tas nozīmē, ka tautieši viņai var piezvanīt pat nakts vidū, lai dalītos ar sasāpējušajiem jautājumiem un lūgtu palīdzību.

 • Jūtas kā viena ģimene 0

  Apritējis gads, kopš Ventspilī ieradās pirmie kara bēgļi no Ukrainas. Ventspils Augstskolas (VeA) dienesta viesnīca šī gada laikā kļuva par otrajām mājām vairāk nekā pustūkstotim Ukrainas civiliedzīvotāju.

 • Žēlsirdība nepazīst nogurumu 3

  Ventspils un novada uzņēmēji un iedzīvotāji kopā ar visu valsti piedalās akcijās, lai atbalstītu Ukrainas iedzīvotājus, kuri cieš no karadarbības viņu valsts teritorijā. Ir pagājis gads kopš kara agresijas sākuma Ukrainas teritorijā. Ventspilī un novadā notiek divas kārtējās labdarības akcijas Ukrainas tautas atbalstam.

 • 365 dienas Ukrainas cīņai par nākotni 7

  24. februārī, aprit gads kopš Krievijas sāktā kara Ukrainā. No plkst.19 līdz 19.40 Ventspils Augstskolas pagalmā notiks pasākums ''365 dienas Ukrainas cīņai par nākotni…'' visiem ukraiņu bēgļiem, kuri dzīvo Ventspilī, kā arī ventspilniekiem, kuri vēlas atbalstīt šajā dienā ukraiņus.

 • Lembergs: Kāpēc nepalīdzat Ukrainai ar modernāko - Leopards 2 A7+? (VIDEO) 11

  Sniedzot interviju ziņu portālam ventasbalss.lv Ventspils varas partijas "Latvijai un Ventspilij" valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs pauda neizpratni, kāpēc 40 un vairāk gadus vecu tanku modeļu vietā pasaule nesteidz Ukrainai palīgā ar modernāko. Viņš arī norādīja, ka, ja miera sarunas arī turpmāk nebūs iespējamas, konflikts var pāraugt reģionālā kodolkarā.

 • Latvijas mediji īpašā akcijā atskaņos Ukrainas himnu 1

  Lai parādītu Latvijas mediju vienotību Ukrainas atbalstam karā pret agresori Krieviju, Latvijas radiostacijas, televīzijas kanāli un elektroniskie mediji piektdien, 24. februārī, vienosies kopīgā akcijā, vienlaicīgi atskaņojot Ukrainas himnu.

 • Dzērājšoferiem konfiscētie auto dosies uz Ukrainu 2

  No 21. februāra, stājušies spēkā likuma grozījumi, kas dzērājšoferiem konfiscētos auto ļauj nodot Ukrainas aizstāvjiem. Lai pārliecinātos, kāds ir šis pieejamais auto parks, Nodrošinājuma valsts aģentūrā ieradās "tviterkonvoja" aktīvisti. Viņi atzina, ka "tviterkonvoja" papildinājums ar šiem auto notiks tuvāko nedēļu laikā.