Tēma: Palīdzība

 • Mediķus sasilda plovs un sirdssiltums (VIDEO) 0

  Ventspilī pazīstamais šefpavārs Artis Lukša kopā ar domubiedru komandu Lāčplēša dienā organizēja labdarības akciju Ventspils mediķiem. Aizpagājušajā sestdienā daudzi ventspilnieki atsaucās aicinājumam un devās uz Tirgus laukumu, lai nogaršotu gardo plovu. Par tajā dienā nopelnīto naudu šefpavārs un viņa komanda ar plovu cienāja Ventspils slimnīcas darbiniekus.

 • Bērnu slimnīca aicina palīdzēt piepildīt Drosmes kastes 3

  Lai pacientos raisītu pozitīvas emocijas un mazinātu bailes vai satraukumu pirms gaidāmās procedūras vai manipulācijas, Bērnu slimnīca ir ieviesusi Drosmes kastes, no kurām apbalvojumu par izrādīto drosmi var saņemt ikviens mazais un lielais slimnīcas pacients.

 • Patversmē izdodas izvairīties no kovida 1

  Šonedēļ visi pansionāta Vēji iemītnieki un darbinieki, kā arī naktspatversmes pastāvīgie klienti saņēmuši trešo vakcīnu pret Covid-19. Stingra epidemioloģisko prasību ievērošana un savlaicīgi preventīvie pasākumi sniedz labus rezultātus.

 • Atbildēs uz jautājumiem par sociālo palīdzību 0

  Trešdien, 17. novembrī, plkst. 19 tiešraidē portālos ventspils.lv un ventasbalss.lv, kā arī SIA ''SkaTVis'' kabeļtelevīzijas tīkla informatīvajā kanālā Ventspils pilsētas domes vadības pārstāvis un nozares speciāliste atbildēs uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem.

 • Slimnīca saņēmusi starptautiskās palīdzības sūtījumu 0

  Ziemeļkurzemes reģionālajai slimnīcai piegādāts papildu medicīniskais aprīkojums Covid-19 pacientu ārstēšanai. Sūtījums saņemts no Nīderlandes Eiropas Savienības civilās aizsardzības sadarbības programmas.

 • Vēlas atbalstīt mediķus 3

  Šajā laikā, kad slimnīcas tiek pārslogotas un medicīnas darbiniekiem ir jācīnās par cilvēku dzīvībām un jāpalīdz atveseļoties, ir svarīgi sniegt atbalstu arī pašiem mediķiem. Ventspilnieks, pavārs Artis Lukša sestdien Tirgus laukumā gatavos plovu, kuru varēs iegādāties līdzņemšanai. Visa ietirgotā nauda tiks izlietota, lai kādā īpašā dienā atbalstītu Ventspils slimnīcas personālu.

 • Pašvaldības policisti palīdz atrast somiņu 7

  Ventspils pašvaldības policijas policisti 11. oktobrī plkst. 11.30, saņēma izsaukumu no kādas sievietes par to, ka izkāpjot no mikroautobusa Nr.22 Raiņa ielā 16 tajā atstājusi savu somiņu.

 • Vakcinētajiem senioriem piešķirs kompensāciju 4

  Koalīcija šodien ir panākusi vienošanos par 20 eiro kompensāciju izmaksu energoresursu izmaksu segšanai vakcinētiem senioriem, pirmdien pēc koalīcijas partiju sadarbības sanāksmes atklāja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

 • Piešķir pabalstu zupas virtuves pakalpojumam 0

  Ventspils pilsētas pašvaldība krīzes situācijā nonākušām mājsaimniecībām, personām bez noteiktas dzīvesvietas, personām, kuras atgriezušās no ieslodzījuma vietas, sniedz iespēju saņemt siltu ēdienu, piešķirot pabalstu zupas virtuves izmantošanai.

 • Aicina ziedot asinis 15

  Asins nodošana ir aktuāla un nozīmīga visa gada garumā, turklāt šobrīd Valsts asinsdonoru centrā asins krājums ir būtiski samazinājies. Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca aicina aktīvi iesaistīties gan esošos, gan jaunos donorus un ziedot asinis līdzcilvēkiem, kuri nonākuši nelaimē un kuriem asins pārliešana var dot cerību izdzīvot.

 • Lūdz palīdzēt atpazīt krūšu zīmes 0

  Kolekcionārs Raimonds Pranks, kurš šobrīd veido grāmatu par Latvijas krūšu zīmēm, lūdz palīdzību atpazīt divas zīmes, kurām ir saistība ar Ventspili.

 • Drosmes kaste palīdz izveseļoties 0

  Ventspilī sākta labdarības akcija Drosmes kaste, ko rīko organizācija Saviem spēkiem. Līdz 1. augustam Drosmes kaste atradīsies veikalā Mego Ganību ielā 22. Akcijas rīkotājs Sergejs Galaveckis aicina ventspilniekus palīdzēt Onkoloģijas nodaļas mazajiem pacientiem pārvarēt bailes pirms sāpīgajām procedūrām.

 • Ventspils slimnīcā liela asins donoru atsaucība 8

  Piektdien, 9. jūlijā, Ventspils slimnīcas asinsdonoru centrā nodot asinis ieradās 53 iedzīvotāji, kas ir divas reizes vairāk kā ierasts. Šodienas aktivitāte, galvenokārt, skaidrojama ar Valsts asinsdoru centra aicinājumu visu asinsgrupu donorus ziedot asinis, jo slimnīcām to kritiski trūka. Šobrīd asins krājums ir būtiski pieaudzis.

 • Darbu uzsāk Pusaudžu resursu centrs 12

  Kopš 1. jūlija, pateicoties Veselības ministrijas finansējumam, darbu ir uzsākušas trīs jaunas Pusaudžu resursu centra (PRC) filiāles- Valmierā, Ventspilī un Daugavpilī, savukārt Rīgas un Liepājas centros ir paplašinātas iespējas pusaudžiem saņemt palīdzību.

 • Būs izmaiņas asistenta pakalpojuma nodrošināšanā invalīdiem 0

  No 1. jūlija stāsies spēkā izmaiņas asistenta pakalpojuma personām ar invaliditāti nodrošināšanas kārtībā. Izmaiņas paredz vienkāršotu atskaišu iesniegšanas kārtību, tāpat tiks palielināta atlīdzība asistentam, kā arī gaidāmas citas būtiskas izmaiņas.