Tēma: Palīdzība

 • Valsts asinsdonoru centrs pie donoriem Ventspilī dodas katru pirmdienu 0

  Asins donoru pieņemšanu Ventspilī nodrošina Valsts asinsdonoru centrs. Ziedot asinis Ventspilī donori ar iepriekšēju pierakstu tiek aicināti pirmdienās no plkst. 10 līdz 14 Ziemeļurzemes reģionālās slimnīcas telpās, Inženieru ielā 60. Pieraksts veicams, zvanot pa tālruni 26669363.

 • Ar ''Dažādo kurpju dienu'' aicinās paust atbalstu deinstitucionalizācijas mērķa grupām 2

  Lai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa ceļš viņa kurpēs, vēsta sena paruna. 15. septembrī ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu, simboliski paužot savu atbalstu deinstitucionalizācijas mērķa grupām – bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm, cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem.

 • "Ventspils reiss" ziedos mikroautobusu sadraudzības pilsētai Vinnicai 0

  Šodien pasažieru pārvadātājs "Ventspils reiss" Ukrainas vēstniecībai nodos autobusu, ko ziedos sadraudzības pilsētai Vinnicai Ukrainā. Līdz ar autobusu uz Vinnicu tiks nosūtītas gan autobusa rezerves daļas, ko ziedos uzņēmums "Ventspils reiss", gan arī brīvprātīgie ziedojumi.

 • Mazaizsargāto mājsaimniecību bērniem ir iespēja saņemt skolas piederumus 0

  Lai atbalstītu un palīdzētu uzsākt skolas gaitas maznodrošināto, trūcīgo, kā arī krīzes situācijā nonākušo mājsaimniecību bērniem, Sabiedrības integrācijas fonds sniedz iespēju saņemt skolas piederumu komplektus, kas paredzēti bērniem vecumā no 5 līdz 16 gadiem.

 • Divos gados palīdz ap 200 pusaudžu 11

  Jau divus gadus Ventspilī darbojas Pusaudžu resursu centra Ventspils filiāle. Šai laikā centra komanda ir sniegusi atbalstu gandrīz 200 Ventspils un tuvākās apkārtnes bērniem un jauniešiem viņu grūtībās, kā arī viņu vecākiem. Pakalpojumus apmaksā valsts.

 • Aicina palīdzēt Hersonas apgabalam 2

  12. jūnijā, plkst.20, Inženieru 101, ar labdarības koncerta programmu Tetiana Kolii, Oksana un Andrii Lucenko, Sandis Mārtiņš Caune aicina iedzīvotājus turpināt vākt ziedojumus Hersonas apgabalam.

 • Ātrās palīdzības mašīna dodas uz Ukrainu 0

  Trešdien, 24. maijā, no Ventspils uz Ukrainu dosies pilnībā ekipēta ātrās palīdzības automašīna, kuru ziedoja Norvēģijas tautas glābšanas dienests. Ventspilī mašīna nonāca, pateicoties Kaspara Ašnevica aktīvajai brīvprātīgajai darbībai.

 • Slimnīcās akūti trūkst A+ asins grupas asinis 4

  Valsts asinsdonoru centrs (VADC) īpaši aicina iedzīvotājus ziedot A+ asins grupas asinis. Šobrīd pacientiem, kuri slimnīcās cīnās par savu dzīvību, akūti nepieciešamas šīs asins grupas asinis.

 • Apbalvos ugunsdzēsējus glābējus 2

  Atzīmējot Ugunsdzēsības Latvijā 158. gadadienu un godinot ieguldījumu Latvijas un tās iedzīvotāju drošības stiprināšanā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona pārvaldes (KRP) amatpersonām tiks pasniegti apbalvojumi.

 • Mācīties atpazīt un novērst vardarbību (VIDEO) 3

  Par fizisko un emocionālo vardarbību ģimenēs un skolā, tās cēloņiem, redzamajām un slēptajām formām, kā arī problēmas risinājumiem sarunā ar Ventas Balsi stāsta Ventspils Sociālā dienesta vadītāja Una Lapskalna un vecākā sociālā darbiniece darbam ar ģimeni un bērniem Sigita Strauta.

 • Mazais Ričards varēs uzsākt ārstēšanu 0

  Nedēļas laikā mazajam Ričardam no Ventspils tika savākts gandrīz divas reizes vairāk par norādīto summu – 11 658 eiro. Tai skaitā veikts 1501 zvans 1875 eiro apmērā.

 • Noticis pirmais skolotāju palīgu forums 0

  Ventspils Jaunrades namā noticis pirmais Ventspils pirmsskolas izglītības iestāžu skolotāju palīgu forums “Būt. Dot. Atbalstīt.” ar vairāk nekā 100 dalībniekiem no Ventspils un viesiem no Jelgavas.

 • Drošības poga – savam un tuvinieku sirdsmieram 0

  Personām, kurām vecuma vai funkcionālo traucējumu dēļ pastāv risks nonākt bezpalīdzības stāvoklī, pieejams pašvaldības apmaksāts pakalpojums Drošības poga, ko sniedz biedrība Latvijas Samariešu apvienība.

 • Mazajam Ričardam vajadzīga palīdzība 6

  Ir cilvēki, kurus satiekot, gribas smaidīt. Tas pilnīgi noteikti ir par Zariņu ģimeni. No viņiem izstaro īpašs siltums un neviltota sirsnība. Māris, Natālija un divi viņu mazuļi dzīvo Ventspilī. Dēlam Ričardam ir trīs gadi, mazajai Sofijai – gadiņš. Viss būtu labi, ja ne Ričarda smagā diagnoze. Zēnam ir autiskā spektra traucējumi, runas un uzvedības traucējumi, attīstības aizture.