Tēma: Palīdzība

 • Intervija ar Danu Ķempeli. Misija – likt cilvēkam noticēt sev 3

  Pirms pieciem gadiem Dana Ķempele spontāni un ilgi nedomājot pieņēma piedāvājumu kļūt par Valsts probācijas dienesta Ventspils nodaļas vadītāju. Viņas iepriekšējā profesionālajā pieredzē bija ne mazāk izaicinājumu, kā tagad ir pieņemts teikt.

 • Usmā atjauno brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrību 1

  Usmas un Ugāles aktīvie iedzīvotāji pērn izveidojuši Usmas brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrību, saprotot to, cik tālu abi pagasti atrodas no Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) posteņiem, no kuriem nepieciešamības gadījumā steigties palīgā ugunsnelaimē nonākušajiem.

 • Lūdz palīdzību cīņā ar smagu slimību 0

  37 gadus vecā ventspilniece Liene Zīberga jau vairākus gadus cīnās ar ļaundabīgu audzēju un ir pienācis brīdis, kad, lai turpinātu ārstēšanos ir vajadzīgi lieli finansiālie līdzekļi. Liene lūdz līdzcilvēku palīdzību.

 • Sumina sociālā darba veicējus 0

  Vispasaules sociālā darba dienā, ko atzīmēja 19. martā, Ventspils Sociālā dienesta darbinieki uz brīdi sanāca kopā, lai svinētu savus svētkus. Īpaši suminātas šoreiz tika divas ilggadējas darbinieces no Atbalsta nodaļas ģimenēm ar bērniem – Aļesja Pavlova un Sigita Strauta.

 • Naudas balvu ziedo atbalsta centram ''Cimdiņš'' āra trenažieru iegādei 0

  “Narvesen” (“Reitan Convenience Latvia”) franšīzes ņēmēja Iveta Tamuža-Širmane iekšējā konkursā “Vietējie līderi” (Local Hero Program) iegūto naudas balvu ziedojusi nodibinājumam “Atbalsta centrs ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām “Cimdiņš””, palīdzot īstenot ilgi kāroto sapni par āra trenažieriem un iespēju nodarboties ar sportu visa gada garumā.

 • No Ventspils lidlauka uz Rīgu nogādā donora sirdi 2

  Valsts robežsardzes Aviācijas un speciālo operāciju pārvaldes dispečers 15. martā saņēma lūgumu no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta par atbalsta sniegšanu donora orgānu transportācijai. Valsts robežsardzes helikopters no Ventspils lidlauka uz Rīgu nogādāja donora sirdi.

 • Popē notiks labdarības pasākums, veltījums Ukrainai 0

  24. februārī plkst. 17.00 Popes kultūras nama iekšpagalmā notiks labdarības pasākums, veltījums Ukrainai “Cerību mazliet”. To organizē Popes kultūras nama, Usmas tautas nama un Jūrkalnes tautas nama kultūras darbinieces, aicinot ikvienu noklausīties sirsnīgu koncertu un piedalīties labdarības akcijā, ziedojot ukraiņiem nepieciešamās preces.

 • Reformē saziņu ar operatīvajiem dienestiem pa tālruni 112 0

  Iekšlietu dienesti ir mainījuši pa vienoto ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112 saņemto zvanu apstrādes sistēmu, paralēli ieviešot arī mobilo lietotni "112 Latvija" un tīmekļvietni "112.lv", informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

 • Transportlīdzekļi dosies uz Ukrainu 12

  Ventspilnieki un Talsu novada iedzīvotāji turpina sniegt atbalstu Ukrainai. Drīzumā turp dosies desmit transportlīdzekļi, ko dāvinājušas Ventspils pilsētas un Talsu novada pašvaldības.

 • ''Drošības poga'' nodrošina neatliekamo palīdzību 1

  Ventspils pilsētas iedzīvotājiem pieejama palīdzības pakalpojuma kompleksa sistēma - “Drošības poga”, kas nodrošina neatliekamo palīdzību 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā personām, kurām vecuma vai funkcionālo traucējumu dēļ pastāv risks nonākt bezpalīdzības stāvoklī. Šo pakalpojumu sniedz biedrība “Latvijas Samariešu apvienība”.

 • VeA organizē donoru dienu 1

  13. februārī no plkst. 10.00 Ventspils Augstskolas (VeA) Studentu atpūtas telpā (D0) ikvienam būs iespēja paveikt labu darbiņu un noziedot asinis. Ziedot aicināts ikviens, ne tikai VeA studējošie un darbinieki.

 • Uzņēmumiem bez maksas ir iespēja saņemt digitalizācijas pakalpojumus 0

  Jau kopš 2023. gada Ventspils Augsto tehnoloģiju parks (VATP) darbojas kā Eiropas Digitālās inovācijas centru (EDIC) reģionālais kontaktpunkts, nodrošinot organizācijām un uzņēmējiem piekļuvi tehnoloģiskajām konsultācijā, mācībām, finanšu piesaistes atbalstam un digitālās transformācijas stratēģiskajai plānošanai.

 • 1. maijā Latvijā stāsies spēkā Stambulas konvencija 3

  Eiropas Padomes Konvencija par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu Latvijā stāsies spēkā 1. maijā, vēsta oficiālais izdevums "Latvijas Vēstnesis".

 • Starp labākajiem Latvijā 0

  Labklājības ministrija līdz 26. janvārim izsludina iedzīvotāju balsošanu par izvirzītajiem pretendentiem konkursā „ Gada balva sociālajā darbā 2023”. Starp nominantiem ir Ventspils Sociālā dienesta darbiniece darbam ar Deinstitucionalizācijas (DI) mērķa grupām Kristīne Ļeščenko.