Nemanot atkal ir aizritējis gads, un Ventspils atzīmē jau 731. dzimšanas dienu. Jubilejās mēdz atskatīties uz iepriekšējā gadā paveikto, un mēs noteikti varam lepoties!

Esmu lepns un pateicīgs ventspilniekiem par paveikto mūsu pilsētas attīstībā: gan par šķietami vienkāršiem, ikdienas darbiem – bērnu audzināšanu, skolēnu mācīšanu, sasirgušo aprūpēšanu un ārstēšanu, ielu tīrīšanu, puķu dobju kopšanu un laistīšanu –, gan lielākiem projektiem – darbiem iekšpagalmos, šogad atklāto fizioterapijas centru, atbalsta centra Cimdiņš pārvākšanos uz jaunām, divreiz plašākām telpām, jauna bērnudārza Pienenīte izveidi, brīvdabas muzeja Laivu mājas uzbūvēšanu, uzlabojumiem pirmsskolas, vispārējās un augstākās izglītības iestādēs un citiem.

Esmu lepns par mūsu sportistu dalību olimpiskajās spēlēs Tokijā, un nerimstošo dzinējspēku ikvienam sporta entuziastam vai profesionālim, dzenoties pēc aizvien labākiem sasniegumiem.

Esmu lepns, ka Ventspilī šovasar dzīve atgriežas ierastajās sliedēs un, kopā sanākot, esam vēl pirms Pilsētas svētkiem atzīmējuši Jūras svētkus, Kurland Bike Meet, Ghetto Games festivālu, koncertzāles Latvija otro jubileju un citus pasākumus. Šīs vasaras karstās dienas bija arī brīnišķīgs laiks, lai novērtētu mūsu dabas doto priekšrocību – veldzējošo Baltijas jūru un pašu rokām labiekārtoto Zilā karoga pludmali.

Arī turpmāk Ventspilī īstenosim pozitīvās pārmaiņas – par galveno uzdevumu izvirzot jaunu darba vietu radīšanu un atbalstu maznodrošinātajiem, lai palīdzība nokļūtu pie tiem, kam tā visvairāk ir nepieciešama.

Nākamo gadu laikā paredzēts pabeigt šobrīd realizācijā esošos projektus: izveidot jaunu Piejūras brīvdabas muzeja ēku un ekspozīciju, Gāliņciema sabiedrisko centru, kvalitatīvu Rehabilitācijas centru Ventspils slimnīcā un zinātnes centru VIZIUM – pirmo zinātnes centru Latvijā, kas palīdzēs bērniem labāk izprast eksaktās zinātnes, fizikas un dabas likumus.

Mūsu pilsētu veidojam mēs paši, lai ikviens ventspilnieks varētu šeit ērti dzīvot, uzņemt viesus un lepoties ar paveikto arī rītdien!

Daudz laimes, Ventspils!

Ar cieņu,
Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš

Lasi vēl

Komentāri (11)

 • -3
  The Plant Preserv-a-tron 06.08.2021, 15:33:04

  Cienījamie "mīļie ventiņi":
  kur i Ugāl,un kur i Puz?!
  Nu jūs paš saprot,pa ko nopietn vīr te runā..

 • -1
  Tā nu ir 06.08.2021, 17:21:24

  Frāzi '' Mīļie ventiņi'' pirmo gadu, uzrunā pilsētas svētkos, laikam vairs nedzirdēsim. Nu bet, kas to lai zin???

 • -3
  .Skolotājs. 06.08.2021, 18:36:58

  Cerēsim,cerēsim.Un cerēsim arī,lai šīs frāzes teicēju vairs mūsu Ventspilī nekad nebūtu jāredz.

 • -1
  salietis 06.08.2021, 23:04:03

  Nezinu, kā citiem, bet Vītoliņa "Cienījamie ventspilnieki!" man iet vairāk pie dūšas nekā mazāk oficiālais, bet drusku samākslotais Lemberga "Mīļie ventiņi" :)

 • -4
  tēčš 07.08.2021, 22:54:19

  Man domat ka Vītoliš nebūs sliktāks pa Aiviņ kā pilsets galv, liekas normāls džeks bet....jūs jo zin, ka liekas ta sasitas. Ta jo redzes, vo ne?

 • -1
  covid-21 Ventspils 09.08.2021, 10:57:31

  Klons nebūs sliktāks?

 • -3
  krustmateflorence 09.08.2021, 09:58:30

  Liels paldies jums visai pilsētas mērijai pa svētkiem.
  Lai jums veicas visi darbi.

 • -7
  Marta P 09.08.2021, 15:06:14

  Manuprāt svētki bija skaisti un izdevušies. Laika apstākļi varēja būt vēl labāki, bet tos jau ietekmēt nevar.
  Kas attiecas uz mēru, uzrunu un domi - man jau liekas, ka viss notiek, dome strādā. Galvenais, ka tiek turpināts darbs pie Ventspils attīstības, un tā no malas skatoties šķiet, ka viss notiek, tad būs labi!

 • 0
  The Plant Preserv-a-tron 12.08.2021, 16:18:44

  Jā,Marta P
  Vemtpils attīstās!
  Nu tā attīstās!
  Dzīvojamās mājas,tiek nomainītas
  uz zinātnes centru! un visādiem sūdiem!

 • -1
  The Plant Preserv-a-tron 12.08.2021, 16:22:02

  Ahriņetj,kā attīstās!
  Rimi-Tobago katru dienu vajadzīgas apkopējas!
  Ahriņetj,kā attīstās!

 • -1
  The Plant Preserv-a-tron 12.08.2021, 16:27:03

  Marta P:
  "Manuprāt svētki bija skaisti un izdevušies."
  Mēs ,ar "krustmāti florenci",no limuzīna loga,
  piefiksējam burvīgus mirkļus!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: