Lemberga vēstules no cietuma

19. marts, 19:48, 2021
|
Aivars Lembergs
Foto: pixabay.com

Ventspils pilsētas domes priekšēdētājs Aivars Lembergs esot apcietinājumā sūta sveicienus visiem Latvijas iedzīvotājiem, aicinot būt uzmanīgiem par notiekošo valstī un pasaulē, kā arī sargāt savu veselību.

Sveiciens no nebrīves!
    Likums nosaka, ka pilnajam spriedumam krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19.martam. Tas nav noticis. Loģiski. Saīsinātais spriedums bija jāpieņem līdz deputātu kandidātu sarakstu iesniegšanai vēlēšanu komisijai. Tas izdarīts 22.februārī. savukārt pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām. Līdz ar to man tiesa liedz piedalīties priekšvēlēšanu politiskajā aģitācijā. Bordānam un Kariņam nevēlamos politiķus cietumā!
    Es drīkstot lūgt pārskatīt drošības līdzekli- apcietinājumu, tikai pēc, kad būs pilnais spriedums, tātad jūnijā. Kāpēc mani jāiespundē cietumā, to Rīgas apgabaltiesa nepamato ne ar likuma pantu, ne ar kādiem faktiskiem apstākļiem. Kāpēc? Tiesai savu lēmumu jāpamato. Pamatojuma vienkārši nav, jo vienkārši nav. Politžurnālisti prāto- Lembergs aizmukšot. Tam var noticēt tikai tāds, kurš nedraudzējas ar galvu. Padomāsim- divpadsmit gados, kopš lieta ir tiesā esmu izbraucis no valsts apmēram 60 reizes. Pabijis, ja neskaita Antarktīdu un Austrāliju, visos kontinentos. Gan džungļos, gan tuksnesī. Neko neesmu “kavējis”, “traucējis”, “izvairījies”. Man ir mīļā ģimene ar mīļoto sieviete, mīļiem, mazgadīgiem bērniem Artūru un pieaugušajiem bērniem Līgu un Anriju, māsu Ligitu un Martinu un citiem mīļiem radiņiem. Man ir vēlētāju uzticētās ilggadējās rūpes par Ventspili un ventspilniekiem. Man ir Latvija ar tās cilvēkiem, atbalstītājiem, līdzjutējiem, līdzcilvēkiem, dabu, auru, tradīcijām, atmiņām un nākotni.
Jā, mani politiskie naidnieki un visādi sabiedrības pabiras ļoti vēlētos, lai es aizbraucu. Jau daudzus reizes esmu teicis- neceriet. Katrs spriež pēc savas samaitātības.
Padomāsim- kāpēc tā?
Esat veseli un brīvi.
Aivars Lembergs    
Politiski represētais

 

Suminājums līdzcilvēkiem!
    Ziņai: Latvijai no Eiropas Savienības kopējām iepirktām “Covid-19” vakcīnām saņems nevis proporcionāli kā pārējās valstis, bet par 61% mazāk! Tas nozīmē, ka Latvijā saslims un nomirs 61% vairāk.
    Izlieciet atzīmi Kariņa- Bordāna valdības bezdarbībai aizstāvot Latvijas tautas intereses.
    Man jau gadu desmitiem pārmet, ka Ventspils saņem vairāk nekā citi. Zem guloša akmens ūdens netek.
    Neviens veselību, drošību uz zelta paplātes neatnesīs.
Esat veseli.
Aivars Lembergs    
Politiski represētais

 

Kristovskis rada riskus!

Ģ.V.Kristovska vadībā rada ļoti lielus, augstus riskus, ka brīvostas pārvalde nespēs atmaksāt kredītus. Tā var nonākt maksātnespējas, bankrota procesā.

Vienlaicīgi esmu ļoti norūpējies par to, ka domes īpašums, kurš nodots lietošanā Ģ.V.Kristovska faktiski vadītajai brīvostas valdei, tiek izmantots aizvien neefektīvāk, nelietderīgāk.

Ņemot vērā Ventspils ostas lielo nozīmi Ventspilij un ventspilniekiem, aicinu ļoti uzmanīgi šos būtiskos problēmjautājumus izskatīt domes sēdē un pieņemt nepieciešamos lēmumus, iesaistot situācijas uzlabošanā Valsts prezidentu E.Levitu, Ministru prezidentu K.Kariņu un Latvijas parlamentu.

Cieņā Aivars Lembergs

Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs

Komentāri (62)
Rādīt vispirms:
Spīdola
06.04.2021, 22:34:05
Spīdola
06.04.2021, 22:34:05

Kāda nozīme Lemberga mīnusiem? Kā izteicās kāds ļoti tuvu Lembergam esošs deputāts pirms iepriekšējām vēlēšanām, partijas iekšējā hierarhija pağēr jebkuram no saraksta, ja tas savāktu visvairāk plusus, savu vietu atdot Lembergam. Nez, kādi priekšraksti ir attiecībā uz Kristīni Lembergu? Jautrība garantēta.

0
Ziņot redaktoram
Inga Pozdejeva
23.03.2021, 09:54:48
Inga Pozdejeva
23.03.2021, 09:54:48

Atkal par pilsētas balvu!!!!

Divus gadus atpakaļ piedāvāju šeit forumā izveidot iedzīvotāju balvu. Apņēmos palīdzēt gan organizatoriski, gan juridiski, gan finansāli. Vienģais noteikums, lai būtu gribētāji līdzgdarboties. Nu neviens taki negribēja ne pirkstiņu pakustināt!

Tā kā nav ko vaimanāt, ja paši neko darīt negribam!

4
Ziņot redaktoram
tiešām suns
22.03.2021, 18:42:22
T
tiešām suns
22.03.2021, 18:42:22

un attiecībā uz vēstulēm,jauki būtu šokēt visus ar memuāru.

0
Ziņot redaktoram
tiešām suns
22.03.2021, 18:32:35
T
tiešām suns
22.03.2021, 18:32:35

balsot par notiesātu cilvēku kurš sēž cietumā-ha ha...izklausās kā anekdote. vai tad nu mēs tādi naivie?

1
Ziņot redaktoram
еs
22.03.2021, 19:03:31
Е
еs
22.03.2021, 19:03:31

Lielā daļa no tiem, kuri balsos par viņu, ir propagandas upuri.

3
Ziņot redaktoram
keda
23.03.2021, 10:04:26
keda
23.03.2021, 10:04:26

es, un tu pats esi teicams propagandists, tikai citā ierakumu pusē :) sarakstu ar vienu cilvēku nav iespējams iesniegt, tāpēc balso/-os ne tikai par viņu, bet arī citiem. katrās vēlēšanās Lembergam bijis arī liels skaits mīnusu, tā kā...

9
Ziņot redaktoram
Lāsma Veckrāce
22.03.2021, 18:21:08
L
Lāsma Veckrāce
22.03.2021, 18:21:08

Labdien, TĀ NU IR !Varu jums atbildēt, ka nevienā korī nedziedu -lācis uzbridis uz ausīm. Ja es sāktu dziedāt, zvirbuļi nokristu no zariem. Ja nopietni, tad Apbalvošanas komisijā es neesmu, kas vērtē pieteiktos kandidātus. Tajā visi locekļi ir tie, kas saņēmuši Lielo Balvu, Vēl zinu, ka vispirms ir jābūt Balvas laureātam un tiki tad var pretendēt uz Lielo Balvu. Sīkāk par šiem jautājumiem jāskatās Nolikumā. Un vēl -cilvēkiem nevajag būt pasīviem un izvirzīt jūsuprāt cienīgu cilvēku, lai pēc tam nav jāsūkstās.
PEĻU JUNKURIENE -vai tad sāktos cunami, ja kāds balsotu par Lembergu un Jūs pārstātu sevi cienīt? Te neož pēc lielummānijas. Lai Jums visem veicas!

9
Ziņot redaktoram
Peļu junkuriene
21.03.2021, 20:11:27
Peļu junkuriene
21.03.2021, 20:11:27

Es sevi pārstātu cienīt, ja balsotu par naudas maisu Ventspilī A. L.!

1
Ziņot redaktoram
tery
21.03.2021, 18:20:00
tery
21.03.2021, 18:20:00

plāns uz goda.

2
Ziņot redaktoram
ambīls
21.03.2021, 15:14:41
A
ambīls
21.03.2021, 15:14:41

Kā Ļeņins trimdā.

0
Ziņot redaktoram
Qv
21.03.2021, 15:13:21
Q
Qv
21.03.2021, 15:13:21

Tāpēc pārējiem, kas vēlas varas nomaiņu, jābalso par partiju, kas ir otrajā vietā pēc reitingiem Ventspilī. Lai kas tie arī būtu. Lai tīri matemātiski samazinātu mūsu "mūžīgo līderu" iespējas uzvarēt vēlēšanās, vai vismaz samazinātu viņu varu, attiecīgi stiprinātu opozīciju. Ja kļūdos par šādu plānu, lūdzu palabojiet.

3
Ziņot redaktoram
Kriska
21.03.2021, 11:15:53
K
Kriska
21.03.2021, 11:15:53

Vakar Panorāmā parādīja interviju ar avīzes Kurzemnieks korespondenti . Pēc viņas novērojumiem 50% vēlētāju balsotu par AL. Tāda ir reālā dzīve

16
Ziņot redaktoram
Frīdis
21.03.2021, 23:21:49
F
Frīdis
21.03.2021, 23:21:49

Kuldīgas laikraksts -Kurzemnieks - izcili mietpilsonisks, stagnējošs izdevums. Nepārtraukta melu propaganda PSRS stilā. - Tiek lobētas tikai domnieku intereses - visi raksti tiem pakārtoti - tos slavinoši . Kuldīgas novada ļaudis stipri dezinformēti pateicoties šim aprobežotam izdevumam. Te jāsaka - kaut arī Ventas Balss piesedz noziedznieku , mēģina to mazgāt baltu - VB ir daudz progresīvāks izdevums.

0
Ziņot redaktoram

Lasi vēl