Tēma: Aivars Lembergs

 • Lembergs: Ventspils pilsētā būs pagastvecis. Kolosāli skan, vai ne? 14

  "Latvijā jābūt septiņām valstpilsētām, kurās neietilpst Jēkabpils, Valmiera un Ogre, un 27 apriņķiem!" ir pārliecināts partijas "Latvijai un Ventspilij" valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs un uzsver, ka ne Ventspils pilsētas, ne mūsu novada iedzīvotāji nevēlas teritoriju apvienošanu.

 • Lembergs par aicinājumu Latvijas valdībai neprovocēt Krieviju 13

  Partijas "Latvijai un Ventspilij" valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs ziņu portālam ventasbalss.lv komentējot savu sociālajos tīklos pausto aicinājumu Latvijas valdībai, vēlreiz uzsver: "Vai jūs gribat, lai Latvijas teritorijā karo Krievija ar NATO? Es negribu. Lielākā māka ir nevis iesaistīties karā, bet izvairīties no kara."

 • Lembergs par Pārventas skolu apvienošanu (VIDEO) 7

  "Ja valdība nemaksās skolotājiem visu to algas apjomu, kas pienākas pedagogiem, tad skolu tīkls ir jāoptimizē, lai atbilstu kritērijiem. Pie tā strādā visas pašvaldības, un Ventspils nav izņēmums," norāda partijas "Latvijai un Ventspilij" valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

 • Lembergs: Eju pa pilsētu un redzu kā rentgenologs! (VIDEO) 6

  Partijas "Latvijai un Ventspilij" valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, komentējot ziņu portālam ventasbalss.lv pilsētas 2024. gada budžetu, norādīja, ka ir lietas, kuras nedrīkst atlikt: "Bruģa kārta ir vienā otrā vietā pamazām jāpārliek. Saprotiet, es eju pa pilsētu un redzu kā rentgenologs rentgena attēlā katru mazāko kauliņu!"

 • Labdarības koncertā saziedoti 4048 eiro 2

  Svētdien, 10. decembrī, koncertzālē “Latvija” norisinājās ikgadējais labdarības koncerts “No debesīm es atnesu…”, pulcējot ventspilniekus un viesus, kuri atbalsta centram ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām „Cimdiņš” koncerta laikā saziedoja 4048 eiro.

 • Lembergs: Latvijai ir jāapsteidz labākie (VIDEO) 12

  Intervijā ar partijas Latvijai un Ventspilij valdes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu pārrunājām valsts un pašvaldību nākamā gada budžetus, ostu pārvaldības reformu, Ventspils novada pagastu apvienošanu, Stambulas konvencijas ratifikāciju, karadarbību Ukrainā un Izraēlā, sarunas noslēgumā ieskanoties atziņai – par spīti grūtībām, šī tomēr ir cita, daudz labāka Latvija nekā pirms dažām desmitgadēm, kad mums vajadzēja no jauna izcīnīt zaudēto brīvību.

 • Makšķerē asarus un ''vada'' valdību (VIDEO) 13

  Partijas Latvijai un Ventspilij valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs intervijā komentēja otrās instances tiesas spriedumu, sniedza savu vērtējumu par jaunās valdības darbu un plānotajām nodokļu izmaiņām, kā arī dalījās savās sajūtās pēc nesen nosvinētās apaļās jubilejas.

 • ZZS "nestrēbs karstu" 1

  Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) arī pēc otrās instances tiesas notiesājošā sprieduma Aivaram Lembergam ("Latvijai un Ventspilij") nemainīs nostāju pret savu sadarbības partneri, bet gan gaidīs tiesas galīgā lēmuma stāšanos spēkā, uzsvēra ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Harijs Rokpelnis.

 • Tiesa Lembergam samazina cietumsodu 4

  Rīgas apgabaltiesa kā apelācijas instance trešdien ilggadējajam Ventspils mēram, Ventspils domes deputātam Aivaram Lembergam ("Latvijai un Ventspilij") par gadu samazināja cietumsodu.