Tēma: Aivars Lembergs

 • Sūdzas tiesībsargam 2

  Aivars Lembergs iesniedzis tiesībsargam sūdzību par to, ka pret viņu pārkāptas cilvēktiesības, kas garantētas Eiropas Cilvēktiesību konvencijas 5. pantā – tiesības uz brīvību, kuras var ierobežot tikai ar atbilstošu pamatojumu.

 • Lembergs vadīs komiteju 14

  Ar otro mēģinājumu par Sociālo jautājumu komitejas vadītāju pilsētas domes deputāti ievēlējuši Aivaru Lembergu.

 • Lembergs pieprasa kompensāciju 22

  Aivars Lembergs ir iesniedzis Tieslietu ministrijā pieteikumu par nodarītā kaitējuma kompensāciju (321 468,98 eiro), jo viņam – pārkāpjot likuma prasības un bez atbilstoša pamatojuma – nesamērīgi ilgi bija piemērots drošības līdzeklis – aizliegums pildīt Ventspils pašvaldības domes priekšsēdētāja un Ventspils brīvostas valdes priekšsēdētāja amata pienākumus.

 • Lembergs pārsūdz pirmās instances tiesas spriedumu 49

  Bijušais Ventspils mērs Aivars Lembergs ir pārsūdzējis pirmās instances tiesas spriedumu, ar kuru viņam par koruptīvajiem noziegumiem piespriests piecu gadu cietumsods, kā arī mantas konfiskācija un 20 000 eiro liels sods, pavēstīja Lemberga aizstāvis zvērināts advokāts Māris Grudulis.

 • Lemberga atklātā vēstule Latvijas Valsts prezidentam Egilam Levitam 36

  Latvijas prezidentam E. Levitam nepatīk vēlēšanu rezultāti Ventspilī. «Šausmas – uzvarējusi Saeimas vairākumam opozīcijā esošā Latvijai un Ventspilij.» «Kāda nelietība – zaudējuši tie, kuri dāvājuši prezidenta amatu E. Levitam.» «Tik nepareizi Latvijas pilsoņi nedrīkst balsot!» «Opozīciju cietumā!» «Kā to var nesaprast!» Tiešām – ačgārni ievēlēts, jo no visiem 68 kandidātiem visvairāk balsu saņēma Aivars Lembergs – ieslodzītais, tiesājamais, E. Levita politiskais pretinieks. Tāpēc vēlētāji – atpalikuši, padomiski.

 • Dome aicina respektēt nevainīguma prezumpciju 43

  22. jūnijā, bija pieejams Rīgas apgabaltiesas pilnais spriedums Aivara Lemberga krimināllietā. Saīsināto spriedumu Rīgas apgabaltiesa paziņoja 22. februārī, kad Aivaram Lembergam tika nepamatoti piemērots vissmagākais drošības līdzeklis - apcietinājums.

 • Lembergs būs tiesīgs lūgt izvērtēt apcietinājuma piemērošanu 45

   Pastāvot īpašiem apstākļiem, apcietinājumā esošais Ventspils mērs Aivars Lembergs pēc pirmās instances sprieduma pārsūdzēšanas būs tiesīgs lūgt apelācijas instanci vēl pirms lietas skatīšanas izvērtēt apcietinājuma turpmāku piemērošan.

 • Policija izbeigusi kriminālprocesu pret Meroni 3

  Valsts policija ir izbeigusi kriminālprocesu pret Šveices advokātu Rūdolfu Meroni par Ventspils mēra Aivara Lemberga lietā arestētās mantas iespējamu ieķīlāšanu, noskaidroja aģentūra LETA.

 • Nepieder ne Reņķa dārzs, ne «Tobago» 53

  Pēc pirmās instances tiesas lēmuma paziņošanas Lemberga lietā, kas paredzēja arī mantas konfiskāciju, daudz ticis runāts par to, kas tad īsti Aivaram Lembergam un viņa ģimenei pieder. Ventspils mērs ir pārsteigts par skaļi izziņoto, turklāt jau pirms diviem gadiem lūdzis dzēst no komercreģistra ziņas par viņu kā vairāku uzņēmumu patieso labuma guvēju.

 • Vai mūsdienās var politiski represēt? 21

  Dažādas emocijas izsaukusi pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga izvēle daļu no savām apcietinājumā rakstītajām vēstulēm parakstīt kā politiski represētajam. Lembergs skaidro, ka noticis pārpratums.

 • Ārlietu ministrs Rinkevičs un viltusziņas 25

  Ventspils mērs Aivars Lembergs, atbildot uz Ārlietu ministra Rinkēviča apgalvojumu, ka Lembergam klājas labāk nekā Navaļnijam, veicis faktoloģisko salīdzinājumu, lai noskaidrotu, kā tad ir patiesībā.

 • Lemberga vēstules no cietuma 63

  Ventspils pilsētas domes priekšēdētājs Aivars Lembergs esot apcietinājumā sūta sveicienus visiem Latvijas iedzīvotājiem, aicinot būt uzmanīgiem par notiekošo valstī un pasaulē, kā arī sargāt savu veselību.

 • Suminājums līdzcilvēkiem no nebrīves! 61

  Valdības televīzija un radio izvērš milzīgu melu kampaņu pret politiski represēto.Lembergs nozadzis, apzadzis valsti, tautu, pilsētu. Tā skan valdības televīzijas, radio un politšeftmaņa Kristovska un kompānijas propaganda.