Tēma: Aivars Lembergs

 • Policija izbeigusi kriminālprocesu pret Meroni 3

  Valsts policija ir izbeigusi kriminālprocesu pret Šveices advokātu Rūdolfu Meroni par Ventspils mēra Aivara Lemberga lietā arestētās mantas iespējamu ieķīlāšanu, noskaidroja aģentūra LETA.

 • Nepieder ne Reņķa dārzs, ne «Tobago» 53

  Pēc pirmās instances tiesas lēmuma paziņošanas Lemberga lietā, kas paredzēja arī mantas konfiskāciju, daudz ticis runāts par to, kas tad īsti Aivaram Lembergam un viņa ģimenei pieder. Ventspils mērs ir pārsteigts par skaļi izziņoto, turklāt jau pirms diviem gadiem lūdzis dzēst no komercreģistra ziņas par viņu kā vairāku uzņēmumu patieso labuma guvēju.

 • Vai mūsdienās var politiski represēt? 21

  Dažādas emocijas izsaukusi pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga izvēle daļu no savām apcietinājumā rakstītajām vēstulēm parakstīt kā politiski represētajam. Lembergs skaidro, ka noticis pārpratums.

 • Ārlietu ministrs Rinkevičs un viltusziņas 25

  Ventspils mērs Aivars Lembergs, atbildot uz Ārlietu ministra Rinkēviča apgalvojumu, ka Lembergam klājas labāk nekā Navaļnijam, veicis faktoloģisko salīdzinājumu, lai noskaidrotu, kā tad ir patiesībā.

 • Lemberga vēstules no cietuma 63

  Ventspils pilsētas domes priekšēdētājs Aivars Lembergs esot apcietinājumā sūta sveicienus visiem Latvijas iedzīvotājiem, aicinot būt uzmanīgiem par notiekošo valstī un pasaulē, kā arī sargāt savu veselību.

 • Suminājums līdzcilvēkiem no nebrīves! 61

  Valdības televīzija un radio izvērš milzīgu melu kampaņu pret politiski represēto.Lembergs nozadzis, apzadzis valsti, tautu, pilsētu. Tā skan valdības televīzijas, radio un politšeftmaņa Kristovska un kompānijas propaganda.

 • Aivara Lemberga sveiciens no Centrālcietuma 65

  Partijas Latvijai un Ventspilij mājas lapā publicēts tās priekšsēdētāja un Ventspils pilsētas mēra Aivara Lemberga sūtītā vēstule, kurā viņš ne vien komentē tiesas lēmumu, bet arī informē par aktualitātēm.

 • Dome aicina tiesai atcelt Lembergam nepamatoti piemēroto drošības līdzekli 56

  Trešdien, 24.februārī, Ventspils pilsētas dome ārkārtas sēdē nolēma, vēršoties pie Augstākās tiesas priekšsēdētāju Aigara Strupiša, aicināt augstākas instances tiesu pēc būtības vērtēt Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga personību un atcelt viņam nepamatoti piemēroto drošības līdzekli – apcietinājumu.

 • Domes darbs turpināsies ierastajā kārtībā 27

  Pēc Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga apcietināšanas Ventspils pilsētas domes darbs turpināsies ierastajā kārtībā atbilstoši pašvaldības nolikumā noteiktajam.