Tēma: Aivars Lembergs

 • Intervija ar Aivaru Lembergu. Saglabāt valstiskumu 16

  Aizvadījis saspringtu priekšvēlēšanu maratonu, oktobra pirmajā pusē izbaudījis atpūtu kopā ar ģimeni, Aivars Lembergs aizvadītās nedēļas sākumā partijas Latvijai un Ventspilij vārdā parakstīja sadarbības līgumu ar Zaļo un Zemnieku savienību un sniedza interviju laikrakstam Ventas Balss, komentējot jaunās valdības tapšanu.

 • Intervija ar Aivaru Lembergu. Krīzes situācijās jūtos par sevi pārliecināts 10

  Kopš iepriekšējās intervijas ar Aivaru Lembergu pagājis nedaudz vairāk kā pusgads. Marta sākumā, dažas dienas pēc atbrīvošanas no ieslodzījuma Rīgas Centrālcietumā, bijušais ilggadējais Ventspils mērs izskatījās noguris, tomēr ar nemainīgu smaidu sejā, un runāja par saviem tuvākajiem plāniem – veselības uzlabošanu.

 • Lembergs: Es labi turu sitienu! 40

  Vakar Zaļo un Zemnieku savienība iepazīstināja ar sava priekšvēlēšanu saraksta līderiem, programmu un Ministru prezidenta kandidātu gaidāmajās 14. Saeimas vēlēšanās. Ja pēc vēlēšanām ZZS iegūs iespēju veidot valdību, tad to vadīs Aivars Lembergs.

 • Lembergs aicina amatpersonas publiski atvainoties 43

  Ventspils domes deputāts un bijušais mērs Aivars Lembergs nosūtījis vēstuli valsts amatpersonām, kurā prasa publiski rakstveidā atvainoties par aizliegumu viņam piedalīties pašvaldību vēlēšanās. Vēstule nosūtīta Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei, tieslietu ministram Jānim Bordānam, Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšniekam, Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Kristīnei Bērziņai un Rīgas apgabaltiesas priekšsēdētājai Daigai Vilsonei.

 • Galvenais uzdevums – pārtraukt karu 44

  Zaļo un zemnieku savienība paziņojusi, ka pilnībā norobežojas no Aivara Lemberga izteikumiem par karu Ukrainā, kas lasāmi Ventas Balss 3. marta numurā, tāpēc bijušais Ventspils mērs izplatījis savu skaidrojumu par intervijā teikto.

 • Lembergs: sāpīgi apzināties, cik maz laika veltīju ģimenei 38

  Atgriezies no ieslodzījuma, kur viņš pavadīja vairāk nekā gadu bez tiesas sprieduma, kas būtu stājies spēkā, Aivars Lembergs vispirms pievērsīsies savas veselības uzlabošanai, saziņai ar ģimeni un iespēju robežās turpinās pildīt pilsētas domes deputāta, Sociālo jautājumu komitejas vadītāja, partijas Latvijai un Ventspilij līdera pienākumus.

 • Apelācijas tiesa skatīs Lemberga lietu 2

  Rīgas apgabaltiesa šodien plkst.9 plāno skatīt bijušā Ventspils mēra Aivara Lemberga ("Latvijai un Ventspilij") krimināllietu, informē tiesā.

 • Spītējot pretvējam. Saruna ar Aivaru Lembergu 24

  Rupjas kļūdas pirmās instances tiesas spriedumā, ar pieņēmumiem motivēts arests, liegums saņemt medicīnisko palīdzību – tikai daži no jautājumiem, kas šobrīd ir ilggadējā Ventspils mēra, šobrīd – Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes deputāta, politiķa Aivara Lemberga dienaskārtībā.

 • Tiesa nepieņem Lemberga pieteikto noraidījumu tiesas sastāvam 9

  Rīgas apgabaltiesa šodien nepieņēma bijušā Ventspils mēra Aivara Lemberga ("Latvijai un Ventspilij") pieteikto noraidījumu tiesas sastāvam. Tāpat tiesa nepieņēma šajā krimināllietā cietušā, uzņēmēja Aināra Gulbja pieteikto noraidījumu vienam no apelācijas instances tiesas sastāva tiesnesēm - Sandrai Amolai.

 • Lembergs piesaka noraidījumu tiesas sastāvam 12

  Bijušais Ventspils mērs Aivars Lembergs otrdien pieteica noraidījumu apelācijas instances tiesas sastāvam. Rīgas apgabaltiesā otrdien kā apelācijas instancē notika pirmā tiesas sēde Lemberga krimināllietā.