Tēma: Veselība

 • Valsts vairs neapmaksā Covid-19 testus bez ārsta nosūtījuma 0

  Samazinoties Covid-19 ietekmei uz sabiedrību, valsts iedzīvotājiem vairs neapmaksā Covid-19 testus bez ārsta nosūtījuma. Covid-19 pandēmijas "pīķa" laikā valsts apmaksāja visus Covid-19 testus, lai plašāk izķertu saslimšanas gadījumus un valsts varētu īstenot precīzāku infekcijas ierobežošanas politiku.

 • Kustība palīdz nejusties vientuļiem 0

  Dažādas sportiskās aktivitātes vienmēr saistītas arī ar veselības uzlabošanu, turklāt runa nav tikai par muskuļiem vai nevēlamiem ķermeņa apmēriem, jo ne mazāk būtiski bieži ir tas, ka šādas nodarbības ļauj izrauties no vienmuļās ikdienas.

 • Henrijam nepieciešama mūsu palīdzība 0

  Henrijs ir ļoti simpātisks un jauks zēns. Viņam ir četri gadiņi. Kopā ar mammu, tēti un vecāko brāli Niku viņš dzīvo Ventspilī. Praktiski kopš dzimšanas Henrijam ir pazemināts muskuļu tonuss un vājums. Precīzas diagnozes joprojām nav.

 • Ģimenes ārsti novērtē Rehabilitācijas centra iespējas 2

  Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca aicināja ģimenes ārstus uz jaunatklāto Kurzemes Rehabilitācijas centru, lai iepazīstinātu ar tā iespējām un kārtību, kādā pacientiem pieejami centra pakalpojumi.

 • Parūpējieties par krūšu veselību 1

  Oktobris jau vairāk nekā 30 gadus tiek atzīmēts kā krūts veselības mēnesis ar mērķi informēt un izglītot sabiedrību par krūts vēzi no dažādiem aspektiem – slimības diagnosticēšanas, ārstēšanas un profilakses.

 • Atklāts Kurzemes Rehabilitācijas centrs 17

  Ceturtdien, 29. septembrī, līdzās Ventspils slimnīcai, būtiski paplašinot rehabilitācijas pakalpojumu klāstu un uzlabojot pakalpojumu pieejamību, atklāts Kurzemes Rehabilitācijas centrs.

 • Klīnikā izmantos unikālas iekārtas 6

  Oktobrī Vecpilsētā, atjaunotā 18. gadsimta ēkā, durvis vērs zobārstniecības Klīnikas Zinta filiāle. Mūsdienīgos zobārstniecības kabinetos pacientus pieņems gan pieredzējuši, gan jaunie speciālisti. Viņiem talkā nāks unikāls rentgena aprīkojums.

 • Fizioterapeite Laura Čakle aicina uz atvērto nodarbību 0

  Eiropas sporta nedēļas ietvaros, 28. septembrī plkst. 18 sporta halles ''Pārventa'' aerobikas zālē fizioterapeite Laura Čakle aicina uz ārstnieciskās vingrošanas nodarbību muguras dziļās muskulatūras stiprināšanai, lokanības uzlabošanai, kā arī relaksāciju pozu apgūšanai.

 • Notiks Eiropas Sporta nedēļa 0

  No 23. līdz 30. septembrim visā Latvijā notiks Eiropas sporta nedēļa un tās mērķis - mainīt iedzīvotāju paradumus un būt fiziski aktīvākiem. Ventspilī Eiropas Sporta nedēļas programma plānota no 24. līdz 30. septembrim.

 • Notiks akmens mešanas sacensības 2

  No 23. līdz 30. septembrim visā Latvijā un Ventspilī notiks Eiropas sporta nedēļa un tās mērķis – mainīt iedzīvotāju paradumus un būt fiziski aktīvākiem.

 • Bērniem sestdienās ir pieejama valsts apmaksāta akūtā zobārstniecība 3

  Lai uzlabotu valsts apmaksātas zobārstniecības palīdzības pieejamību, turpmāk bērniem līdz 18 gadu vecumam (neieskaitot) sestdienās ir pieejami valsts apmaksāti zobārstniecības pakalpojumi akūtos gadījumos, kad medicīniskā palīdzība ir nepieciešama pēkšņi vai steidzami. Šādu palīdzību var saņemt Rīgā, Ogrē, Valmierā, Liepājā un Daugavpilī, informē Nacionālais veselības dienests (NVD).