Tēma: Veselība

 • Atbildēs uz jautājumiem par veselības tēmu 0

  Trešdien, 13. oktobrī, plkst. 19 tiešraidē portālos ventspils.lv un ventasbalss.lv, kā arī SIA ''SkaTVis'' kabeļtelevīzijas tīkla informatīvajā kanālā nozares speciālisti atbildēs uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem.

 • Slimnīcai piegādāta rokas rehabilitācijas robottehnoloģijas iekārta 0

  Ventspils slimnīcā norit aktīvi jaunās rehabilitācijas nodaļas būvniecības darbi, un vienlaikus tiek iegādāts aprīkojums, lai līdz jaunās nodaļas atklāšanai, kas plānota nākamā gada pirmajā pusē, speciālisti būtu mūsdienīgās iekārtas apguvuši un varētu pilnvērtīgi uzsākt darbu.

 • Atgūst funkcionālās spējas pēc smagas traumas 3

  Pērn Ventspils slimnīcas traumatoloģijas nodaļā pacientam veiktas vairākas sarežģīta tipa operācijas, tai skaitā izgatavojot un izmantojot kaula lūzuma 3D modeli, kas ļāva uzlabot precizitāti un operāciju veikt minimāli invazīvi jeb ar pēc iespējas mazākiem iegriezumiem.

 • Gatavojas plānveida veselības aprūpes ierobežošanai 16

  Saslimstības ar Covid-19 straujā pieauguma dēļ tuvākajās nedēļās stacionārajās ārstniecības iestādēs būs jāierobežo plānveida veselības aprūpes pakalpojumi, informē Veselības ministrija (VM).

 • Iepazītinās ar individuālo treniņu iespējām stadionā 6

  Eiropas sporta nedēļas ietvaros, otrdien, 28. septembrī, plkst. 19 Olimpiskā centra ''Ventspils'' Ielu vingrošanas stadionā sertificēts treneris Ervins Melngalvis aicina interesentus iepazīties ar individuālā treniņa iespējam svaigā gaisā stadiona teritorijā.

 • Ģimnāzijā vakcinējušies visi pedagogi 25

  Aizvadītas pirmās nedēļas jaunajā 2020./2021. mācību gadā, kas iezīmējas ar vairākiem jaunumiem. Viens no tiem: klātienes mācību procesā var piedalīties tikai tiek skolēni un izglītības darbinieki, kuri ir vakcinējušies pret Covid-19, pārslimojuši šo vīrusu vai spēj uzrādīt negatīvu Covid-19 testa rezultātu.

 • Notiks Eiropas Sporta nedēļa 0

  No 23. līdz 30. septembrim visā Latvijā notiks Eiropas sporta nedēļa un tās mērķis - mainīt iedzīvotāju paradumus un būt fiziski aktīvākiem. Ventspilī Eiropas Sporta nedēļas programma plānota no 22. septembra līdz 3. oktobrim.

 • Dubultojies kontakpersonu skaits 9

  Ventspilī šonedēļ, salīdzinot ar pagājušo nedēļu, dubultojies ar Covid-19 sasirgušo kontaktpersonu skaits izglītības iestādēs, liecina pilsētas Izglītības pārvaldes apkopotie dati.

 • Rehabilitācijas iespējas pēc Covid pārslimošanas 22

  Rehabilitācija ir neatņemama daļa medicīnisko pakalpojumu aprūpē veselības stiprināšanā. Tā palīdz bērniem, pieaugušajiem vai vecāka gadagājuma cilvēkiem pildīt svarīgas dzīves funkcijas, piemēram, iegūt izglītību, strādāt un atpūsties, rūpēties par ģimeni. SIA ''Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca'' arī pie mums, Ventspils slimnīcā, nodrošina rehabilitācijas pakalpojumus.

 • Par bērnu alerģijām vasarā 0

  Ventspils poliklīnikā reizi mēnesī alergoloģe Kristina Amosova pieņem bērnus ar ādas alerģisku saslimšanu simptomiem, veic ādas alergēnu testus, kā arī pieņem bērnus ar pārtikas alerģiju simptomiem. Šoreiz saruna ar speciālisti par to, kas ir raksturīgākās bērnu alerģijas vasarā.

 • Dermatologs Mārcis Šepte: saule ir brīnumlīdzeklis, ar ko jābūt uzmanīgiem 7

  Šīs vasaras karstajās un saulainajās dienās īpaši aktuāls ir jautājums par pareizu uzturēšanos saulē. Ventspils poliklīnikas dermatologs Mārcis Šepte norāda, ka cilvēkiem saulē būtu jāuzturas, jo tādējādi daļēji var uzņemt organismam tik nepieciešamo D vitamīnu, taču – tas jādara apdomīgi.

 • Senioriem būs bezmaksas vingrošanas nodarbības 10

  No 30. jūlija tiks uzsāktas vingrošanas nodarbības Ventspils senioriem (vecāki par 64 gadiem). Nodarbības notiks Ventspils Jaunrades namā un tās vadīs sertificēta trenere Madara Frēliha.

 • Covid-19 pacientu ārstēšanu nodrošinās tikai lielākajās slimnīcās 0

  Ņemot vērā saslimstības ar Covid-19, kā arī hospitalizēto Covid-19 pacientu un stacionāros esošo Covid-19 pacientu skaita samazināšanos, Valsts operatīvās medicīniskās komisijas sēdē nolemts Covid-19 pacientu stacionāro ārstēšanu nodrošināt tikai lielākajās Latvijas slimnīcās.

 • Rehabilitācijas nodaļai atzīmēti Spāru svētki 3

  3. jūnijā, Ventspils slimnīcas Rehabilitācijas nodaļai nozīmīgs atskaites punkts - Spāru svētki! Tas nozīmē, ka sasniegts ēkas augstākais punkts - laiks novērtēt būvnieku paveikto un vēlēt veiksmi turpmākajos darbos.