Tēma: Veselība

 • Durvis ver plašs fizioterapijas centrs 12

  Olimpiskā centra Ventspils Basketbola hallē pieejams paplašinātais fizioterapijas centrs, kura kopējā platība ir 100 m2 un kurā izveidotas papildu piecas procedūru vietas, kā arī vingrošanas zona.

 • Skolās un pirmsskolās uzstādīs automatizētu mikroklimata kontroles sistēmu 0

  Lai nodrošinātu veselīgu un drošu mācību vidi vispārizglītojošo skolu un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem un pedagogiem, Digitālais centrs sadarbībā ar Izglītības pārvaldi izsludināja iepirkumu par vienotas automatizētas iekštelpu mikroklimata kontroles sistēmas izveidi un uzstādīšanu.

 • Izjutuši vēja turbīnu ietekmi 12

  Ventspils un novada iedzīvotāji protestē pret jauniem vēja elektrostaciju parku būvniecības projektiem. Savukārt tie, kas jau tagad dzīvo līdzās vēja ģeneratoriem vai kuriem ir līdzīga pieredze, stāsta par vēja enerģijas kaitīgo ietekmi uz veselību un pašsajūtu.

 • «Selgā» jauni inficēšanās gadījumi nav konstatēti 2

  Ventspils Sociālās aprūpes namā ''Selga'', 28. decembrī, tika veikta atkārtota Covid-19 testēšana. Saņemot testēšanas rezultātus, jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi nav konstatēti, informē Ventspils Sociālās aprūpes nama ''Selga'' direktores pienākumu izpildītāja Ilze Upnere.

 • «Selgā» turpinās Covid-19 izplatība 6

  Ventspils Sociālās aprūpes namā ''Selga'', 21. decembrī, veicot atkārtotu darbinieku un klientu testēšanu, Covid-19 pozitīvs tests saņemts par 16 aprūpes nama klientiem un četriem darbiniekiem.

 • No diagnozes līdz atveseļošanās 0

  Jau divus gadus Olimpiskā centra Ventspils Basketbola hallē darbojas ne vien medicīnas kabinets, bet arī fizioterapijas centrs, kas šobrīd tiek ievērojami paplašināts un kura pakalpojumi kļūst arvien pieprasītāki.

 • Saglabās veselības aprūpes pieejamību neatkarīgi no sociālajām iemaksām 0

  Saeima galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Veselības aprūpes finansēšanas likumā, ar kuriem noteikts, ka iedzīvotājiem veselības aprūpes pakalpojumi valsts obligātās veselības apdrošināšanas sistēmā līdz 2022. gadam būs pieejami tāpat kā līdz šim - neatkarīgi no veiktajām sociālajām iemaksām, informēja parlamenta Preses dienestā.

 • Covid-19 vīrusa ietekme uz plaušām 2

  COVID-19 ir respiratorais vīruss, kura pirmā saskare ar organismu ir nonākšana gļotu membrānās, sekojoši pēc tam plaušās. Organisma cīņas rezultātā pret vīrusu rodas iekaisums, kura ietekmē plaušas nespēj apgādāt asinis ar skābekli un izvadīt oglekļa dioksīdu, tādejādi rodas elpas trūkums.

 • Atbildēs uz jautājumiem par veselības aprūpi 0

  Trešdien, 9. decembrī, plkst. 19 tiešraidē portālos ventspils.lv un ventasbalss.lv, kā arī SIA ''SkaTVis'' kabeļtelevīzijas tīkla informatīvajā kanālā Ventspils pilsētas domes vadības pārstāvis un nozares speciālists atbildēs uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem par tēmu ''Veselības aizsardzība Ventspilī - speciālistu piesaiste, rindu jautājums un veselības aprūpes kvalitāte''.