Tēma: Veselība

 • Notiks Velo-Foto orientēšanās spēle "Piejūra" 0

  No 22. līdz 28.maijam Ventspilī notiek Veselības nedēļa, kuras mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu, iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs.

 • Turpinās Latvijas Veselības nedēļas pasākumi 0

  No 22. līdz 28.maijam Ventspilī notiek Veselības nedēļa, kuras mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu, iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs.

 • Notiks Ventspils Veselības nedēļa 2

  No 22. līdz 28. maijam notiks Ventspils Veselības nedēļa, kuras mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu, iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku sportiskās, veselīgās un fiziskās aktivitātēs.

 • Notiks lekcija par sirds veselību 0

  Lai pievērstu lielāku uzmanību sabiedrībā aizvien biežāk sastopamai slimībai kā sirds mazspēja, kā arī uzzinātu vairāk par tās simptomiem un riska faktoriem, otrdien, 23. maijā plkst. 15 Kurzemes Rehabilitācijas centrā Ventspilī, interesenti aicināti piedalīties bezmaksas lekcijā, kuru vadīs Ventspils slimnīcas kardiologs Ņikita Nazarenko.

 • Bērniem notiks Olimpiskās dienas svētki 0

  Piektdien, 21. aprīlī plkst. 10 Olimpiskā centra “Ventspils” vieglatlētikas manēžā notiks Olimpiskai dienai veltīti sporta svētki, Ventspils pirmsskolas izglītības iestāžu vecāko grupu bērniem, kuros piedalīsies 400 bērni. Šāda diena tiek rīkota, lai vairotu jauniešu interesi par sportu un Olimpisko kustību.

 • Notiks lekcijas par garīgās veselības veicināšanu 0

  Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca sadarbībā ar Ventspils Izglītības pārvaldi aicina uz tiešsaistes lekcijām un diskusijām par stresa mazināšanas, izdegšanas un garīgās veselības profilaktiskajiem pasākumiem pirmsskolas un skolas vecuma bērniem un viņu vecākiem.

 • Ventas Balss viesis: Aivars Lembergs 32

  "Ventas Balss" pasta kastītē atkal iekrājušies jautājumi partijas "Latvijai un Ventspilij" vadītājam Aivaram Lembergam. Intervijā ziņu portāla redaktorei Madarai Zaļumai viņš asi kritizē premjera nespēju vadīt komandu un ir pārliecināts, ka, kamēr būs šī valdība, nekas nemainīsies.

 • Mazais Ričards varēs uzsākt ārstēšanu 0

  Nedēļas laikā mazajam Ričardam no Ventspils tika savākts gandrīz divas reizes vairāk par norādīto summu – 11 658 eiro. Tai skaitā veikts 1501 zvans 1875 eiro apmērā.

 • Skolēni var piedalīties redzes zinātnes pētījumā 0

  Kurzemes Acu centrs aicina skolēnus vecumā no 7 līdz 18 gadiem saņemt bezmaksas redzes skrīningu un vienlaikus piedalīties pētījumā par tuvredzības attīstību un tās saistību ar skolas vecuma bērnu ķermeņa biometriskajiem jeb auguma parametriem.

 • Mazajam Ričardam vajadzīga palīdzība 6

  Ir cilvēki, kurus satiekot, gribas smaidīt. Tas pilnīgi noteikti ir par Zariņu ģimeni. No viņiem izstaro īpašs siltums un neviltota sirsnība. Māris, Natālija un divi viņu mazuļi dzīvo Ventspilī. Dēlam Ričardam ir trīs gadi, mazajai Sofijai – gadiņš. Viss būtu labi, ja ne Ričarda smagā diagnoze. Zēnam ir autiskā spektra traucējumi, runas un uzvedības traucējumi, attīstības aizture.

 • Atviegloti stacionāro pacientu apmeklējumi 0

  Samazinoties saslimstības rādītājiem, kā arī rūpējoties par pacientu un viņu tuvinieku labsajūtu, no 20. marta, slimnīcā Ventspilī un tās filiālē Talsos konkrētos laikos atļauti pacientu apmeklējumi. Pacientus slimnīcā var apmeklēt katru darba dienu noteiktā laikā – no plkst. 15 līdz plkst. 17.

 • Iegādāta videodermatoskopijas sistēma 0

  Jaunākās paaudzes videodermatoskops, ar kuru strādā Ventspils poliklīnikas dermatologs Mārcis Šepte, paredzēts ādas veidojumu precīziem izmeklējumiem. Ar to tiek veikti vēl precīzāki ādas veidojumu izmeklējumi jeb digitālās dermatoskopijas procedūras, tādējādi uzlabojot gan diagnostikas, gan ārstēšanas kvalitāti.