Tēma: Veselība

 • Darbu sākusi jauna podoloģe 0

  Ventspils poliklīnikas Pēdu aprūpes kabinetā nesen darbu sākusi sertificēta podoloģe jeb ārstnieciskās pēdu aprūpes speciāliste Dina Kviese. Pieejami gan valsts apmaksāti pakalpojumi pacientiem ar cukura diabētu, gan maksas pakalpojumi.

 • Slimnīca stiprina atgriezenisko saiti 0

  Lai uzlabotu savstarpējo sadarbību pacientu ārstēšanā, Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca mūspuses ģimenes ārstiem rīkoja informatīvu pasākumu.

 • Jeļena Mundeciema: sevi var piemānīt, bet vīrusu ne 0

  Pieaugot saslimstības ar Covid-19 rādītājiem Ventspilī un novadā, piektdien pilsētas domē tika sasaukta Krīzes vadības darba grupas sēde, kurā izvērtēja pašreizējo epidemioloģisko situāciju. Sēdē piedalījās Slimību profilakses un kontroles centra Kurzemes reģionālās nodaļas vecākā epidemioloģe Jeļena Mundeciema.

 • Valsts par 14 miljoniem eiro iepirks Covid-19 ātros testus 1

  Latvijas valsts astoņu nedēļu ilgai skrīninga programmai skolās un publiskā sektora prioritārajās jomās plāno iepirkt apmēram septiņus miljonus ātro Covid-19 testu par 14,148 miljoniem eiro, liecina valdībā zināšanai pieņemtais informatīvais ziņojums "Plaša ātro antigēna paštestu izmantošana Covid-19 skrīningam, I. posms".

 • Iedzīvotājus aicina bez maksas veikt zarnu vēža profilaktisko testu 0

  Zarnu vēzis ir trešā izplatītākā onkoloģiskā saslimšana Latvijā – katru gadu ar to saslimst vairāk nekā 1000 cilvēku, no kuriem lielākā daļa ir vecumā pēc 50 gadiem. Lai arī iedzīvotājiem vecumā no 50 līdz 74 gadiem reizi divos gados ir pieejams valsts apmaksāts un mājas apstākļos ērti veicams zarnu vēža profilaktiskais tests.

 • Slimnīca saņēmusi starptautiskās palīdzības sūtījumu 0

  Ziemeļkurzemes reģionālajai slimnīcai piegādāts papildu medicīniskais aprīkojums Covid-19 pacientu ārstēšanai. Sūtījums saņemts no Nīderlandes Eiropas Savienības civilās aizsardzības sadarbības programmas.

 • Parūpējas par savu un ģimenes drošību 0

  Ventspils pensionāru biedrības Ventspils liedags vadītāja Marija Kuzmane apzinās, ka cilvēkiem senioru vecumā ir sevišķi liels risks smagi saslimt ar Covid-19, tāpēc ne mirkli nešaubījās par savu lēmumu vakcinēties.