Tēma: Veselība

 • Veic retu kakla skriemeļa operāciju 0

  Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Kurzemes Mugurkaula ķirurģijas centrā pacientei veikta 2. kakla skriemeļa vertebroplastija un kakla starpskriemeļu diska aizvietošana. Šāda operāciju kombinācija Kurzemes Mugurkaula ķirurģijas centrā tika veikta pirmo reizi.

 • Lūdz palīdzību cīņā ar smagu slimību 0

  37 gadus vecā ventspilniece Liene Zīberga jau vairākus gadus cīnās ar ļaundabīgu audzēju un ir pienācis brīdis, kad, lai turpinātu ārstēšanos ir vajadzīgi lieli finansiālie līdzekļi. Liene lūdz līdzcilvēku palīdzību.

 • Poliklīnikā var noteikt potītes brahiālo indeksu 1

  Potītes brahiālā indeksa noteikšana ir vienkāršs, ātrs un nesāpīgs izmeklējums, kas ļauj novērtēt kāju asinsvadu veselības stāvokli. Izmeklējuma laikā ar īpašas ierīces palīdzību vienlaikus mēra asinsspiedienu vienai rokai augšdelma līmenī un abām kājām potīšu līmenī.

 • Aicina sievietes pārbaudīt savu krūšu veselību 1

  Krūts vēzis ir nāvējošākais vēža tips sievietēm Eiropas Savienībā un šī problēma ir aktuāla arī Latvijā. Lai veicinātu agrīnu diagnosticēšanu un ārstēšanu, kā arī pievērstu sieviešu uzmanību krūšu veselībai kopumā, fonds ''Rozā vilciens'' sadarbībā ar reklāmas aģentūru McCann Rīga, radījuši sociālu kampaņu, ''Tavu krūšu drošībai''.

 • Būs iespēja bez maksas pārbaudīt acu spiedienu 0

  No 10. līdz 16. martam tiek atzīmēta Pasaules glaukomas nedēļa, pievēršot uzmanību acu un redzes veselības profilaksei. Kā ik gadu šajā laikā, Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Kurzemes Acu centrs aicina bez maksas pārbaudīt acu spiedienu pie mūsu speciālistiem.

 • Poliklīnikā pieejamas pediatres neonatoloģes konsultācijas 0

  Pediatre Zane Rozentāle, kas papildus specializējusies arī neonatoloģijā jeb jaundzimušo aprūpē un ārstēšanā līdz viena mēneša vecumam, kopš februāra Ventspils poliklīnikā piedāvā konsultācijas visa vecuma bērniem.

 • REKLĀMA: Kā rūpēties par savu ādu?

  Ieskaties un uzzini 7 noderīgus padomus, kas liks tavai ādai mirdzēt! Pareiza ādas kopšana ar Dr. Hauschka, ādas aizsargāšana no UV starojumiem un vēl…

 • Asinsdonoru centrs dosies izbraukumos 0

  Valsts asinsdonoru centrs (VADC) martā dosies 56 izbraukumos, informē VADC. Šomēnes īpaši nepieciešamas "O-" grupas asinis, bet izbraukumos tiks gaidīti visu asins grupu donori, uzsver centrs.

 • Valsts apmaksātas ērču encefalīta vakcīnas saņems bērni piecos novados 0

  Šogad valsts apmaksātās ērču encefalīta vakcīnas saņems bērni piecos Latvijas novados, informē Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC). Šī gada ērču encefalīta endēmisko teritorijā sarakstā iekļauts Kuldīgas novads, Dienvidkurzemes novads, Ventspils novads, Talsu novads un Cēsu novads.

 • Pirmo reizi veikta ceturtās pakāpes skoliozes operācija 0

  Janvārī Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā Ventspilī – Kurzemes Mugurkaula ķirurģijas centrā – 30 gadus vecai pacientei veikta komplicētas, ceturtās pakāpes skoliozes korekcijas operācija. Operāciju, kuras ilgums bija septiņas stundas, veica slimnīcas speciālistu komanda, izmantojot slimnīcā pieejamās mūsdienīgās tehnoloģijas.

 • Šogad ar gripu miruši pieci cilvēki 24

  Kopš gada sākuma saņemta informācija par pieciem mirušajiem, kuriem laboratoriski apstiprināta saslimšana ar gripu, informē Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC).

 • Slimnīcā darbojas diabēta apmācības kabinets 0

  Cukura diabēts ir saslimšana, kas prasa ieviest izmaiņas savā uzturā un ikdienā, lai uzlabotu pacienta labsajūtu un nepieļautu tālāku komplikāciju attīstību. Ventspils slimnīcā darbojas diabēta apmācības kabinets, kur valsts apmaksātas apmācības sniedz aprūpes māsa Violeta Pumpure.

 • Slimnīcā, apmeklējot pacientus, jālieto sejas maska 10

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) izsludinājis gripas epidēmiju, kas nozīmē, ka saslimstība ar gripu Latvijā turpina pieaugt. Lai pasargātu pacietnus un veselības aprūpes speciālistus no inficēšanās ar gripu un covid 19, līdz epidēmijas beigām Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā pacientus atļauts apmeklēt, tikai valkājot sejas masku vai respiratoru.