Tēma: Veselība

 • Rehabilitācijas nodaļas sienā iemūrēta vēstījuma kapsula 0

  Ventspils slimnīcā otrdien, 20. aprīlī topošās Rehabilitācijas centra sienā tika iemūrēta vēstījuma kapsula, lai nākamajām paaudzēm atstātu ziņu par aktualitātēm un sajūtām, gaidot mūsdienīgās rehabilitācijas nodaļas atklāšanu Ventspilī.

 • Ventspils slimnīcā veikta Baltijā unikāla mugurkaulāja operācija 5

  19. martā SIA ''Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca'' Kurzemes mugurkaula ķirurģijas centrā veikta Baltijā unikāla mugurkaulāja operācija, pilnībā izņemot 7. kakla skriemeļa audzēju, kas bija apaudzis kreiso mugurkaula jeb vertebrālo artēriju, kas ar asinīm apgādā galvas smadzeņu stumbru un smadzenītes.

 • Lemberga vēstules no cietuma 63

  Ventspils pilsētas domes priekšēdētājs Aivars Lembergs esot apcietinājumā sūta sveicienus visiem Latvijas iedzīvotājiem, aicinot būt uzmanīgiem par notiekošo valstī un pasaulē, kā arī sargāt savu veselību.

 • Durvis ver plašs fizioterapijas centrs 12

  Olimpiskā centra Ventspils Basketbola hallē pieejams paplašinātais fizioterapijas centrs, kura kopējā platība ir 100 m2 un kurā izveidotas papildu piecas procedūru vietas, kā arī vingrošanas zona.

 • Skolās un pirmsskolās uzstādīs automatizētu mikroklimata kontroles sistēmu 0

  Lai nodrošinātu veselīgu un drošu mācību vidi vispārizglītojošo skolu un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem un pedagogiem, Digitālais centrs sadarbībā ar Izglītības pārvaldi izsludināja iepirkumu par vienotas automatizētas iekštelpu mikroklimata kontroles sistēmas izveidi un uzstādīšanu.

 • Izjutuši vēja turbīnu ietekmi 12

  Ventspils un novada iedzīvotāji protestē pret jauniem vēja elektrostaciju parku būvniecības projektiem. Savukārt tie, kas jau tagad dzīvo līdzās vēja ģeneratoriem vai kuriem ir līdzīga pieredze, stāsta par vēja enerģijas kaitīgo ietekmi uz veselību un pašsajūtu.

 • «Selgā» jauni inficēšanās gadījumi nav konstatēti 2

  Ventspils Sociālās aprūpes namā ''Selga'', 28. decembrī, tika veikta atkārtota Covid-19 testēšana. Saņemot testēšanas rezultātus, jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi nav konstatēti, informē Ventspils Sociālās aprūpes nama ''Selga'' direktores pienākumu izpildītāja Ilze Upnere.