Tēma: Veselība

 • Vai šobrīd peldēt baseinā ir droši? 0

  Līdz ar COVID-19 pandēmijas uzliesmojumu Latvijā un ar to saistītu epidemioloģiskās drošības pasākumu īstenošanu ir aktualizējusies iedzīvotāju interese par drošu vidi sportošanai, tostarp arī peldēšanu peldbaseinā.

 • No šodienas Latvijā izsludināta ārkārtējā situācija 26

  Ņemot vērā epidemiologu izvērtējumu par pieaugošiem Covid-19 izplatības riskiem, no 9. novembra līdz 6. decembrim Latvijā tiek izsludināta ārkārtējā situācija, nosakot stingrus veselības drošības pasākumus, vienlaicīgi garantējot iedzīvotāju pamattiesību ievērošanu un piekļuvi pakalpojumiem pamatvajadzību nodrošināšanai.

 • Triecienviļņu terapija tagad pieejama arī Ventspils poliklīnikā 2

  Pašvaldības SIA Ventspils poliklīnika iegādājusies triecienviļņu terapijas iekārtu. To pielieto gan akūtu, gan hronisku saslimšanu gadījumos, piemēram, ja ir locītavu trauma, muskuļu sastiepums un citos gadījumos. Līdz ar triecienviļņu terapijas pieejamību Ventspilī pacientiem vairs nav jāmēro ceļš uz Liepāju vai Rīgu.

 • Basketbola hallē uzsāks fizioterapijas centra pārbūves darbus 1

  Tuvākajās dienās Olimpiskā centra ''Ventspils'' baketbola hallē sāksies fizioterapijas centra pārbūves darbi, kas skars arī basketbola halles foajē telpu. Pārbūves darbu laikā apmeklētājiem būs slēgta sētas puses ieeja no Sporta ielas, kā arī norobežota daļa no foajē.

 • Stājušies spēkā jauni grozījumi noteikumos par Covid-19 izplatības ierobežošanu 3

  Turpmāk personas ar apstiprinātu Covid-19 diagnozi varēs pamest noteikto uzturēšanās vietu, lai ar personīgo vai specializēto transporta līdzekli, piemēram, sporta komandas transportu vai čarterreisu, dotos uz savu mītnes zemi, paredz spēkā stājušies grozījumi Ministru kabineta noteikumos Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

 • Brīvostas pārvaldes darbiniekam konstatēta inficēšanās ar Covid-19 7

  Ventspils brīvostas pārvalde ir saņēmusi informāciju, ka vienam no Tehniskās nodaļas darbiniekiem laboratoriski apstiprināta inficēšanās ar vīrusu Covid-19. Ir apzināts darbinieka tiešo kontaktpersonu loks, kam noteikta karantīna, un pārvaldes administratīvajā ēkā Jāņa ielā 19 ieviesti papildus drošības pasākumi.

 • Palielina NMPD brigādes maksas izsaukuma cenu 1

  Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu maksas izsaukums turpmāk izmaksās 71,62 eiro līdzšinējo 62,20 eiro vietā, paredz valdībās sēdē atbalstītie grozījumi dienesta maksas pakalpojumu cenrādī.

 • Ārste: infraskaņa veselību ietekmē! 21

  Runājot par vēja parkiem, iedzīvotājus visvairāk biedē to radītā infraskaņa un tās ietekme uz veselību. Ko par to saka līdz šim veiktie pētījumi?

 • Tehnikuma pedagogi veseli, skola turpina darbu 1

  Pagājušajā nedēļā Ventspils Tehnikums saņēma ziņu, par to ka skolā vienai personai veiktais COVID 19 tests ir pozitīvs, bet šodien, 12. oktobrī skola atgriezusies ierastajā darba režīmā, tikai ar stingrākiem drošības pasākumiem.

 • Trūks ģimenes ārstu 4

  Vismaz 217 pensijas vecuma ģimenes ārstu tuvākajos piecos gados plāno pārtraukt darbu, tomēr tikai 40 mediķiem ir zināms, ka viņiem būs prakses pārņēmējs, jo viņi ir apmācījuši savu pēcteci.

 • Fiziķis: vēja enerģija ir bezvērtīga 46

  Valstij finansiāli neizdevīga, veselībai kaitīga, dabai nedraudzīga un pat bezvērtīga – tik neglaimojošus epitetus vēja enerģijai velta fizikas zinātņu doktors Visvaldis Grāveris.