Tēma: Tiesa

 • Dedzinātājam piespriež brīvības atņemšana uz pusotru gadu 0

  10. aprīlī Kurzemes rajona tiesa, izskatot lietu, kurā pie kriminālatbildības saukts vīrietis par svešas mantas tīšu iznīcināšanu, kas saistīta ar dedzināšanu, pasludināja saīsināto spriedumu, ar kuru atzina apsūdzēto par vainīgu viņam inkriminēto noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā un piesprieda viņam brīvības atņemšanu uz vienu gadu un sešiem mēnešiem.

 • Par 1. janvāra slepkavību – 12 gadi cietumā 0

  2. aprīlī Kurzemes rajona tiesa, izskatot krimināllietu, kurā vīrietis apsūdzēts par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu, pasludināja saīsināto spriedumu, ar kuru piemēroja viņam brīvības atņemšanu uz 12 gadiem un probācijas uzraudzību uz diviem gadiem.

 • Pabeigta izmeklēšanu kriminālprocesā par narkotisko vielu apriti 0

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Ventspils reģionālās nodaļas amatpersonas pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu realizācijas nolūkā, ja tas izdarīts ar narkotiskajām vielām lielā apmērā un par noziedzīgi iegūtu finanšu līdzekļu legalizēšanu.

 • Kibernoziedznieks guļamistabā slēpj munīciju un narkotikas 1

  Kurzemes rajona tiesā izskatīta apjomīga krimināllieta, kurā apsūdzētais tiesāts par trim Krimināllikuma pantu pārkāpumiem. Policija, veicot pārbaudi kāda kibernoziedznieka mājoklī, uzgājusi arī lielu daudzumu narkotiku un nelegālu munīciju.

 • Makšķerē asarus un ''vada'' valdību (VIDEO) 13

  Partijas Latvijai un Ventspilij valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs intervijā komentēja otrās instances tiesas spriedumu, sniedza savu vērtējumu par jaunās valdības darbu un plānotajām nodokļu izmaiņām, kā arī dalījās savās sajūtās pēc nesen nosvinētās apaļās jubilejas.

 • ZZS "nestrēbs karstu" 1

  Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) arī pēc otrās instances tiesas notiesājošā sprieduma Aivaram Lembergam ("Latvijai un Ventspilij") nemainīs nostāju pret savu sadarbības partneri, bet gan gaidīs tiesas galīgā lēmuma stāšanos spēkā, uzsvēra ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Harijs Rokpelnis.

 • Tiesa Lembergam samazina cietumsodu 4

  Rīgas apgabaltiesa kā apelācijas instance trešdien ilggadējajam Ventspils mēram, Ventspils domes deputātam Aivaram Lembergam ("Latvijai un Ventspilij") par gadu samazināja cietumsodu.

 • Pabeidz izmeklēšanu par smaga miesas bojājuma tīšu nodarīšanu 5

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa Izmeklēšanas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par smaga miesas bojājuma tīšu nodarīšanu Ventspilī un nodevušas krimināllietas materiālus prokuratūrai nodošanai tiesai, lai lemtu jautājumu par medicīniska rakstura piespiedu līdzekļu piemērošanu aizdomās turētajam.

 • Par mēģinājumu izvarot – četri gadi cietumā 4

  Kurzemes rajona tiesa slēgtā tiesas sēdē izskatīja krimināllietu, kurā kāds vīrietis apsūdzēts par to, ka mēģināja izdarīt dzimumaktu pret cietušās gribu, lietojot vardarbību, un pasludināja saīsināto spriedumu, ar kuru minēto vīrieti atzina par vainīgu.

 • Par slepkavību septiņi gadi cietumā 5

  Kurzemes rajona tiesa, izskatot lietu, kurā pie kriminālatbildības saukts vīrietis par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bija par iemeslu cietušā nāvei, atzina apsūdzēto par vainīgu minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanā un piesprieda viņam reālu brīvības atņemšanu uz septiņiem gadiem un probācijas uzraudzību uz diviem gadiem.