Tēma: Tiesa

 • Par slepkavību septiņi gadi cietumā 5

  Kurzemes rajona tiesa, izskatot lietu, kurā pie kriminālatbildības saukts vīrietis par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bija par iemeslu cietušā nāvei, atzina apsūdzēto par vainīgu minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanā un piesprieda viņam reālu brīvības atņemšanu uz septiņiem gadiem un probācijas uzraudzību uz diviem gadiem.

 • Satversmes tiesa ierosina lietu par Ostu likuma normām 12

  Satversmes tiesa 24. maijā ierosināja lietu ''Par Ostu likuma 4. panta trešās daļas 1. punkta, 4. panta devītās daļas, 7. panta 1.1 daļas, kā arī pārejas noteikumu 16. punkta 1. un 2. apakšpunkta atbilstību Latvijas Republikas Satversmes 1. pantam un 101. panta otrās daļas pirmajam teikumam''.

 • Apelācijas tiesa skatīs Lemberga lietu 2

  Rīgas apgabaltiesa šodien plkst.9 plāno skatīt bijušā Ventspils mēra Aivara Lemberga ("Latvijai un Ventspilij") krimināllietu, informē tiesā.

 • Spītējot pretvējam. Saruna ar Aivaru Lembergu 24

  Rupjas kļūdas pirmās instances tiesas spriedumā, ar pieņēmumiem motivēts arests, liegums saņemt medicīnisko palīdzību – tikai daži no jautājumiem, kas šobrīd ir ilggadējā Ventspils mēra, šobrīd – Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes deputāta, politiķa Aivara Lemberga dienaskārtībā.

 • Tiesa nepieņem Lemberga pieteikto noraidījumu tiesas sastāvam 9

  Rīgas apgabaltiesa šodien nepieņēma bijušā Ventspils mēra Aivara Lemberga ("Latvijai un Ventspilij") pieteikto noraidījumu tiesas sastāvam. Tāpat tiesa nepieņēma šajā krimināllietā cietušā, uzņēmēja Aināra Gulbja pieteikto noraidījumu vienam no apelācijas instances tiesas sastāva tiesnesēm - Sandrai Amolai.

 • Lembergs piesaka noraidījumu tiesas sastāvam 12

  Bijušais Ventspils mērs Aivars Lembergs otrdien pieteica noraidījumu apelācijas instances tiesas sastāvam. Rīgas apgabaltiesā otrdien kā apelācijas instancē notika pirmā tiesas sēde Lemberga krimināllietā.

 • Lembergs iesūdz tiesā Valsts Drošības dienestu 22

  Bijušais Ventspils mērs Aivars Lembergs ir iesniedzis prasību tiesā pret Valsts drošības dienestu (VDD), prasot "uzlikt par pienākumu dienestam izbeigt viņa ietekmi uz atsevišķām VDD amatpersonām", apliecināja Lemberga aizstāvis Māris Grudulis.

 • Stājies spēkā spriedums «Ventspils siltuma» lietā 38

  Augstākā tiesa (AT) atteikusies ierosināt kasācijas tiesvedību lietā, kurā pērn Kurzemes apgabaltiesa piespriedusi brīvības atņemšanas sodus trim personām par vairāk nekā 1 045 000 eiro piesavināšanos no uzņēmuma "Ventspils siltums" kases.