Tēma: Tiesa

 • Lemberga lietu Rīgas apgabaltiesa varētu izskatīt rakstveidā 22

  Rīgas apgabaltiesa lēmusi, ka Covid-19 izplatības dēļ tiesas jebkuru krimināllietu apelācijas kārtībā var izskatīt rakstveidā, tādējādi šādā procesā tiks izskatīta arī krimināllieta, kurā apsūdzēts bijušais Ventspils mērs Aivars Lembergs, vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums Panorāma.

 • Par zēna nāvi peldbaseinā - divi gadi nosacīti un prāva kompensācija

  Kurzemes rajona tiesa Kuldīgā bijušajam Ventspils sporta skolas Spars direktoram Viktoram Zujevam saistībā ar četrus gadus veca zēna nāvi peldbaseinā piespriedusi nosacītu brīvības atņemšanu uz diviem gadiem, kā arī noteikusi kompensāciju par labu cietušajiem.

 • Sūdzas tiesībsargam 2

  Aivars Lembergs iesniedzis tiesībsargam sūdzību par to, ka pret viņu pārkāptas cilvēktiesības, kas garantētas Eiropas Cilvēktiesību konvencijas 5. pantā – tiesības uz brīvību, kuras var ierobežot tikai ar atbilstošu pamatojumu.

 • Lembergs pieprasa kompensāciju 22

  Aivars Lembergs ir iesniedzis Tieslietu ministrijā pieteikumu par nodarītā kaitējuma kompensāciju (321 468,98 eiro), jo viņam – pārkāpjot likuma prasības un bez atbilstoša pamatojuma – nesamērīgi ilgi bija piemērots drošības līdzeklis – aizliegums pildīt Ventspils pašvaldības domes priekšsēdētāja un Ventspils brīvostas valdes priekšsēdētāja amata pienākumus.

 • Lietu par zēna noslīkšanu turpinās skatīt septembrī 6

  Kurzemes rajona tiesa Kuldīgā 3. septembrī slēgtā sēdē turpinās izskatīt bijušā Ventspils sporta skolas "Spars" direktora Viktora Zujeva krimināllietu par četrus gadus veca zēna nāvi peldbaseinā 2017.gadā, skaidroja tiesā.

 • Ar dēli un pudeli nosit vīrieti 8

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Ventspils reģionālās nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei un nodevušas krimināllietas materiālus prokuratūrai.

 • Lembergs pārsūdz pirmās instances tiesas spriedumu 49

  Bijušais Ventspils mērs Aivars Lembergs ir pārsūdzējis pirmās instances tiesas spriedumu, ar kuru viņam par koruptīvajiem noziegumiem piespriests piecu gadu cietumsods, kā arī mantas konfiskācija un 20 000 eiro liels sods, pavēstīja Lemberga aizstāvis zvērināts advokāts Māris Grudulis.

 • Dome aicina respektēt nevainīguma prezumpciju 43

  22. jūnijā, bija pieejams Rīgas apgabaltiesas pilnais spriedums Aivara Lemberga krimināllietā. Saīsināto spriedumu Rīgas apgabaltiesa paziņoja 22. februārī, kad Aivaram Lembergam tika nepamatoti piemērots vissmagākais drošības līdzeklis - apcietinājums.

 • Lembergs būs tiesīgs lūgt izvērtēt apcietinājuma piemērošanu 45

   Pastāvot īpašiem apstākļiem, apcietinājumā esošais Ventspils mērs Aivars Lembergs pēc pirmās instances sprieduma pārsūdzēšanas būs tiesīgs lūgt apelācijas instanci vēl pirms lietas skatīšanas izvērtēt apcietinājuma turpmāku piemērošan.

 • «Ostas celtnieks» cēlis prasību tiesā pret «Merks» 0

  Kurzemes rajona tiesā Liepājā ierosināta civillieta, kurā SIA "Ostas celtnieks" cēlusi pretprasību pret SIA "Merks" par parāda, zaudējumu un likumisko procentu piedziņu Ventspils mūzikas vidusskolas ar koncertzāles būvniecības projektā, pavēstīja "Ostas celtnieka" pārstāvji.

 • Lietu par zēna noslīkšanu turpinās iztiesās augustā 0

  Kurzemes rajona tiesa Kuldīgā augustā turpinās izskatīt bijušā Ventspils sporta skolas "Spars" direktora Viktora Zujeva krimināllietu par četrus gadus veca zēna nāvi peldbaseinā 2017. gadā, skaidroja tiesā.

 • Tiesa skatīs lietu par zēna noslīkšanu peldbaseinā 17

  Kurzemes rajona tiesa šodien plāno skatīt bijušā Ventspils sporta skolas "Spars" direktora Viktora Zujeva krimināllietu par četrus gadus veca zēna nāvi 2017. gadā baseinā. Persona apsūdzēta par to, ka viņa izdarīja prettiesisku nonāvēšanu aiz neuzmanības vispārbīstamā veidā.