Tēma: Tiesa

 • Makšķerē asarus un ''vada'' valdību (VIDEO) 13

  Partijas Latvijai un Ventspilij valdes priekšsēdētājs Aivars Lembergs intervijā komentēja otrās instances tiesas spriedumu, sniedza savu vērtējumu par jaunās valdības darbu un plānotajām nodokļu izmaiņām, kā arī dalījās savās sajūtās pēc nesen nosvinētās apaļās jubilejas.

 • ZZS "nestrēbs karstu" 1

  Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) arī pēc otrās instances tiesas notiesājošā sprieduma Aivaram Lembergam ("Latvijai un Ventspilij") nemainīs nostāju pret savu sadarbības partneri, bet gan gaidīs tiesas galīgā lēmuma stāšanos spēkā, uzsvēra ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Harijs Rokpelnis.

 • Tiesa Lembergam samazina cietumsodu 4

  Rīgas apgabaltiesa kā apelācijas instance trešdien ilggadējajam Ventspils mēram, Ventspils domes deputātam Aivaram Lembergam ("Latvijai un Ventspilij") par gadu samazināja cietumsodu.

 • Pabeidz izmeklēšanu par smaga miesas bojājuma tīšu nodarīšanu 5

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa Izmeklēšanas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par smaga miesas bojājuma tīšu nodarīšanu Ventspilī un nodevušas krimināllietas materiālus prokuratūrai nodošanai tiesai, lai lemtu jautājumu par medicīniska rakstura piespiedu līdzekļu piemērošanu aizdomās turētajam.

 • Par mēģinājumu izvarot – četri gadi cietumā 4

  Kurzemes rajona tiesa slēgtā tiesas sēdē izskatīja krimināllietu, kurā kāds vīrietis apsūdzēts par to, ka mēģināja izdarīt dzimumaktu pret cietušās gribu, lietojot vardarbību, un pasludināja saīsināto spriedumu, ar kuru minēto vīrieti atzina par vainīgu.

 • Par slepkavību septiņi gadi cietumā 5

  Kurzemes rajona tiesa, izskatot lietu, kurā pie kriminālatbildības saukts vīrietis par tīšu smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bija par iemeslu cietušā nāvei, atzina apsūdzēto par vainīgu minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanā un piesprieda viņam reālu brīvības atņemšanu uz septiņiem gadiem un probācijas uzraudzību uz diviem gadiem.

 • Satversmes tiesa ierosina lietu par Ostu likuma normām 12

  Satversmes tiesa 24. maijā ierosināja lietu ''Par Ostu likuma 4. panta trešās daļas 1. punkta, 4. panta devītās daļas, 7. panta 1.1 daļas, kā arī pārejas noteikumu 16. punkta 1. un 2. apakšpunkta atbilstību Latvijas Republikas Satversmes 1. pantam un 101. panta otrās daļas pirmajam teikumam''.

 • Tiesa gatava Lembergu atbrīvot no apcietinājuma pret drošības naudu 71

  Rīgas apgabaltiesa šodien lēma apmierināt bijušā Ventspils mēra Aivara Lemberga ("Latvijai un Ventspilij") aizstāvja lūgumu mainīt apsūdzētajam iepriekš noteikto drošības līdzekli - apcietinājumu - pret 100 000 eiro drošības naudu.

 • Apelācijas tiesa skatīs Lemberga lietu 2

  Rīgas apgabaltiesa šodien plkst.9 plāno skatīt bijušā Ventspils mēra Aivara Lemberga ("Latvijai un Ventspilij") krimināllietu, informē tiesā.