Līdz 2. decembrim uzņēmumiem iespējams pieteikties Ventspils pilsētas pašvaldības IKT pilotprojektu programmas konkursam un saņemt atbalstu savas biznesa idejas īstenošanai.

Piedalīties konkursā un pretendēt uz noteiktā atbalsta saņemšanu var komersanti un personas, kas VID Nodokļu maksātāju reģistrā ir reģistrējušās kā saimnieciskās darbības veicēji. Konkursa mērķis ir sekmēt jaunu IKT risinājumu - infrastruktūras, aprīkojuma vai programmatūras izstrādi, testēšanu un ieviešanu Ventspilī, veidojot Ventspils pilsētu kā viedo tehnoloģiju centru.

Piedaloties konkursā, uzņēmējiem ir iespēja saņemt atbalstu līdz pat 80% apjomā no kopējām projekta izmaksām.

Lai pieteiktos, uzņēmumiem projekta pieteikums elektroniskā formātā jānosūta uz e-pasta adresi iktpilotprojekti@ventspils.lv līdz 2. decembrim.

Ar IKT pilotprojektu finansēšanas konkursa nolikumu var iepazīties šeit,  vai arī to iespējams saņemt elektroniski, nosūtot pieprasījumu uz e-pastu iktpilotprojekti@ventspils.lv.

Ventspils IKT pilotprojektu programmas tiek realizēta saskaņā ar Ventspils IKT nozares attīstības stratēģiju un rīcības plānu 2014.-2020. gadam. Iepriekšējās Ventspils pilsētas pašvaldības IKT pilotprojektu finansēšanas konkursa kārtās ir atbalstīti 10 projekti par kopējo summu 171 153 EUR.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: