Otrdien, 27. oktobrī,  plkst. 17.30 Ventspils Digitālais centrs aicina piedalīties pasākumā ''Ventspils #TechUP'', kas šoreiz norisināsies tiešsaistē platformā ZOOM. Tajā būs iespējams uzzināt vairāk par šobrīd tik aktuālo tēmu - bērnu drošību internetā.

Pasākumu būs iespējams vērot arī Digitālā centra Facebook lapā.

Bērni virtuālajā vidē saskaras ar dažādiem riskiem, ar kuriem vecāki un skolotāji nesaskaras vai pat nezina, ka tādi pastāv. Lai vērstu uzmanību uz šo aktuālo problēmu un piedāvātu idejas, rīkus un risinājumus šo risku mazināšanai vai novēršanai, Digitālais centrs aicina piedalīties tiešsaistes pasākumā par tēmām ''21. gadsimta komunikācijas riski'' un ''Idejas un rīki drošākam internetam''. Pasākums norisināsies divās daļās.

Pirmajā daļā Latvijas Drošāka interneta centra pārstāve Sandra Magrina apskatīs sekojošas tēmas:
- kas ir internets, kādiem nolūkiem to izmanto;
- digitāla komunikācija;
- kas ir digitālās paaudzes;
- riski un apdraudējumi internetā (bērniem nepiemērots un kaitīgs saturs, kibermobings, sextings, saziņa ar nepazīstamām personām, greizais spogulis, datorspēles, atkarība u.t.t.);
- video materiālu un sociālo eksperimentu demonstrēšana;
- kur meklēt palīdzību problēmsituāciju gadījumos, kā rīkoties;
- padomi, lai interneta izmantošana būtu drošāka.

Pasākuma otrajā daļā SIA ''IT centrs'' pārstāvis Agris Krusts pastāstīs par drošības riskiem un par rīkiem un idejām, kādas ir pieejamas šobrīd, lai padarītu interneta lietošanu drošāku.

Dalība pasākumā ir bez maksas. Interesenti aicināti reģistrēties dalībai pasākumā ŠEIT.
Pēc reģistrēšanās uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta visa nepieciešamā informācija, lai pieslēgtos tiešsaistes pasākumam.

Lasi vēl

Komentāri (1)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: