10. oktobrī plkst. 11 Jūrkalnes mototrasi "Dižbedre" pēc ilgāka laika pieskandinās motociklu dārdoņa. Sadarbībā ar Latvijas Motosporta federāciju Jūrkalnē pirmo reizi notiks Latvijas Nacionālā kausa finālposma sacensības un Ventspils novada pašvaldības dāvātās balvas izcīņa motokrosā.

Sacensību dinamiskais formāts neliks vilties motokrosa iesācējiem, amatieriem un MX1 Pro klases braucējiem, jo Latvijas Nacionālā kausa nolikums atļauj šajās sacensībās piedalīties visu līmeņu motobraucējiem, kuri pēc meistarības līmeņa tiks sadalīti katrs savā braucienā un kategorijā.

Līdzjutējus iepriecinās bērnu motoklases ar  50, 65 un 85 kubikcentrimetru jaudas motocikliem, bet noslēgumā notiks Latvijas ātrāko sportistu MX1 Pro klases sportistu braucieni, kuros dalībnieki cīnīsies par Ventspils novada pašvaldības balvu.

Paredzams, ka finālposma sacensībās Jūrkalnē piedalīsies ap 200 dalībnieku.

Jūrkalnes mototrasei, atgādina viens no sacensību rīkotājiem Guntis Spade, ir sena vēsture, kas aizsniedzas līdz pat pagājušā gadsimta astoņdesmitajiem gadiem, kad tur norisinājās dažāda līmeņa moto sacensības. "Dižbedre" ir unikāla ar savu lielisko pārredzamību un īpašo smilšu segumu, kas ļauj rīkot sacensības agros pavasaros un vēlos rudeņos.
Šogad par godu pasākumam trasē notikušas pārvērtības - uzlabojot un modernizējot trases elementus, saņemts Latvijas Motosporta federācijas  novērtējums - "B" kategorijas licence.

Lasi vēl

Komentāri (5)

 • -1
  Neue.Ordnung 02.10.2020, 15:19:22

  Arī Ventspilī bija slavena mototrase,"Dzintarjūra"...
  Reiz bija...Tagad vien nosaukums palicis,tiesa,autoskolai un viesnīcai...

 • -2
  Peļu junkuriene 02.10.2020, 19:39:57

  Reiz bija... Mīļiem ventiņiem motosports neeinteresē, viņiem vajaga pasaules līmeņa būves lai ir arko palielīties!

 • 0
  Robis 05.10.2020, 10:55:38

  6 eur ieeja nav drusku par daudz?

 • 0
  Kletuss 12.10.2020, 01:20:22

  Tas, ka "Dzintarjūra" ir slēgta jau nu noteikti ir viena no to daudzo Latvijas smagos noziegumos notiesāto Aivaru vaina. Aizslēgt trasi tikai tādēļ, ka pāris tantiņas no deviņstāvu mājām nebija apmierinātas ar "troksni" nevar būt pieņamams bez oficiāla lēmuma.
  Ja cilvēks ievācas dzīvoklī blakus trasei, tad tam ir jāsadzīvo ar motociklu
  patīkamo skaņu.
  Ja cilvēks pārvācas no laukiem uz pilsētu, tad tam ir jāsadzīvo ar pilsētu.
  Ja cilvēks no jebkuras citas pilsētas pārvācas uz Ventspili, tam ir jāsadzīvo ar ostas zivju, fekāliju, ceptu pankūku smakām un smagu ogļu putekļu piesārņojumu gaisā! Tas ir normāli!
  Tantiņas pašas vainīgas, ka dzīvo blakus trasei!
  Atdodiet ļaudīm iemeslu dzīvot šajā pilsētā - "Dzintarjūras" trasi!

 • 0
  Moto102 12.10.2020, 10:03:09

  Nevis trokšņi traucēja, bet mazbānītim sliedes līdz hūtei vajadzēja..

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: