Jau 17. gadu Ventspils pilsētas domes Tūrisma informācijas centrs (TIC) aicina ikvienu piedalīties pilsētas foto attēlu konkursā. Šogad Ventspils fotoattēlu skaistākos skatus iespējams iesniegt līdz 4. septembrim.

40 atlasītie labākie darbi tiks izstādīti fotoizstādē un konkursa laureāti saņems atzinības balvas no Ventspils pilsētas domes.

Fotoattēli tiks vērtēti divās kategorijās - Reklāmas un Mākslas fotogrāfija.

Reklāmas fotogrāfijā tiek vērtēts Ventspils pilsētas atspoguļojums, kurā ietverti Ventspils pilsētas tūrisma objekti un/vai pasākumi, un ir iespēja šo fotoattēlu izmantot Ventspils mārketinga un reklāmas vajadzībām. Kategorijā - Mākslas fotogrāfija tiek vērtēts Ventspils pilsētas abstrakts atspoguļojums.

Katrs pretendents var iesniegt ne vairāk kā 20 fotoattēlus, kuriem jāraksturo Ventspils pilsētas atpazīstamība, atspoguļojot Ventspils pilsētas ikdienas notikumus, tūrisma objektus un Ventspilī notiekošos pasākumus šādās tematiskajās grupās:

- Ventspils pilsētvides, kultūrvēsturiskie, tūrisma un atpūtas objekti;

- Ventspils iedzīvotāji dažādos gadalaikos, ikdienā un pasākumu laikā, pilsētas ekonomiskās, sabiedriskās aktivitātes, kultūras un sporta pasākumi pilsētā, kā arī pilsētas infrastruktūras veiksmīgs atspoguļojums.

Iesniegtos fotoattēlus, divās kategorijās vērtēs divās kārtās. Pirmajā vērtēšanas kārtā vērtēšanu veic Ventspils pilsētas domes Mārketinga nodaļa un TIC, izskatot visus iesniegtos konkursa piedāvājumus un veicot 100 labāko fotoattēlu atlasi.

Savukārt, otrajā kārtā vērtēšanu veiks konkursa komisijas eksperti, atlasot 40 labākos darbus un nominējot katras kategorijas laureātus.

Balsošana par labākajiem foto attēliem notiks arī portālā ventspils.lv, kur tiks noteikta skatītāju simpātija.

Interesentiem būs iespēja balsot par vienu no komisijas izvēlētajiem 40 darbiem. Skatītāja simpātijas balvu iegūs tas pretendents, kura fotoattēls portālā būs saņēmis vislielāko balsu skaitu.

Komisijas noteiktie laureāti, fotoizstādes atklāšanā saņems atzinības rakstus un Ventspils pilsētas domes naudas balvas. Godalgas saņems labākie Reklāmas fotoattēli un Mākslas kategorijas pats labākais darbs. Interneta balsojuma - Skatītāju simpātijas uzvarētājs un Jaunais talants, tādēļ īpaši fotokonkursā tiek aicināti piedalīties tie mākslinieki, kuri savu fotogrāfa darbu uzsākuši nesen un ir vecumā līdz 21 gadam.

Piedāvājumus fotokonkursam var iesniegt līdz 4. septembrim plkst. 17 Ventspils Tūrisma informācijas centrā, Dārzu ielā 6. Pretendenti ar konkursa nolikumu iepazīties un to saņemt var Ventspils pilsētas Tūrisma informācijas centrā, katru darba dienu no plkst. 8 līdz 17, kā arī ŠEIT.

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • 0
    ventish 15.08.2020, 11:04:40

    Pagājušā gada nolikums, varētu dabūt vismaz Konkursa Piedāvājumu ar pareizu gadaskaitli?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: