Tēma: Fotogrāfijas

 • Atklās cilvēku ar garīga rakstura traucējumiem portretu izstādi 6

  Ceturtdien Pārventas bibliotēkā atklās foto izstādi Piedzimis piederīgs?, kurā aplūkojamos portretējumos atspoguļoti cilvēki ar garīga rakstura traucējumiem, kā arī publiskotas viņu atziņas, par dzīvi un vērtībām, par labo un slikto.

 • Aicina piedalīties Ventspils 2021. gada fotoattēlu konkursā 0

  Jau 18. gadu Ventspils pilsētas domes Tūrisma informācijas centrs (TIC) aicina ikvienu piedalīties pilsētas fotoattēlu konkursā. Šogad digitālā veidā Ventspils fotoattēlu skaistākos skatus iespējams iesniegt līdz 13. septembrim. 40 atlasītie labākie darbi tiks izstādīti fotoizstādē un konkursa laureāti saņems atzinības balvas no Ventspils pilsētas domes.

 • Izdots fotoalbums ar lībiešu krasta dzīvesstāstiem 0

  Latvijas Mutvārdu vēstures pētnieku asociācija ''Dzīvesstāsts'' sadarbībā ar Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institūtu un Ventspils muzeju izdevusi fotoalbumu ''Lūžkilā''. Tajā apkopotas Vairas Strautnieces fotogrāfijas, tekstus rakstījušas Vaira Strautniece un Māra Zirnīte, māksliniece Katrīna Vasiļevska.

 • Tehnikuma kafejnīcas skatlogos apskatāmas foto izstādes 0

  Ventspils tehnikuma kafejnīcas ''Akvārijs'' skatlogos apskatāmas divas foto izstādes, kuras tapušas "Kurzemes fotodienas 2020" ietvaros, kas norosinājās Saldū 2020. gada septembrī ar tēmu - Māra Čaklā dzeja.

 • Zīmols: Juris Presņikovs 0

  Šopavasar siltumnīcā viņi abi ar sievu Zaigu pirmo reizi mūžā stādīs tomātus un gurķus. Beidzot tam ir laiks. 12. maijā tiks atklāta Jura Presņikova fotoizstāde ''Cimdiņa'' bērni. Ventspilnieku apziņā viņš joprojām ir preses fotogrāfs. Tas ir kas vairāk par ordeni vai atzinību. Tā ir dzīve.

 • Jauniešu māja aicina un foto nodarbībām 0

  Jauniešu māja un brīvprātīgā Alessandra no Itālijas aicina piedalīties foto nodarbībās, kurās būs iespēja apgūt fotografēšanas iespējas.

 • Ziemu baudīja slēpošanas kalnā 0

  Ventspilniece Marija Volkova lēmumu piedalīties ventasbalss.lv organizētajā ziemas prieku baudīšanas fotokonkursā pieņēma patiešām strauji – ar bērniem atpūšoties Lemberga hūtē, pamanīja tādu iespēja un tūlīt arī nosūtīja jaunākos foto.

 • Vēlējās padalīties ar savu ziemas prieku 1

  Portāla ventasbalss.lv organizētajā ziemas prieku baudīšanas fotokonkursā vienu no Ventas Balss suvenīru komplektiem saņēma talsnieks Ivars Koloda, kurš arī ikdienā ir regulārs gan laikraksta, gan ziņu portāla lasītājs.

 • Ventspils vēsture lasītāju sarūpētās fotogrāfijās - universālveikals 17

  Atzīmējot savu 100. dzimšanas dienu, laikraksts Ventas Balss lūdza lasītājus dalīties ar dažādām vēsturiskām liecībām gan par šī preses izdevuma, gan pilsētas dzīvi kopumā, un atsaucība bija pat ļoti liela. Šoreiz piedāvājam ieskatīties universālveikala skatlogos.

 • Ventspils vēsture lasītāju sarūpētās fotogrāfijās 2

  Atzīmējot savu 100. dzimšanas dienu, laikraksts Ventas Balss lūdza lasītājus dalīties ar dažādām vēsturiskām liecībām gan par šī preses izdevuma, gan pilsētas dzīvi kopumā, un atsaucība bija pat ļoti liela – laikraksts turpina publicēts dažādu vēsturisku fotoattēlu galerijas, kas turpmāk būs skatāmas arī ziņu portālā.

 • Vēl šonedēļ padalies ar savu ziemas prieku! 5

  Tādas ziemas, kā šobrīd, tiešām nav bijis labi sen, tāpēc mēs esam pārliecināti, ka arī tik daudz skaistu foto arī pēdējos gados nav izdevies saņemt un aicinām padalīties ar šīm bildēm. Un tikt pie kāda praktiska suvenīra no Ventas Balss.

 • Zināmi Ventspils 2020. gada Fotoattēlu konkursa laureāti 0

  Noslēdzies Ventspils 2020. gada fotokonkurss un noskaidroti labāko fotogrāfiju autori gan Reklāmas, gan Mākslas fotogrāfiju kategorijās. Fotokonkurss norisinās jau 17. gadu, šogad 369 fotoattēlus konkursam kopumā iesniedza 27 autori, savukārt izstādē piedalās 16 autoru 40 labākie darbi.