Tēma: Fotogrāfijas

 • Ziemu baudīja slēpošanas kalnā 0

  Ventspilniece Marija Volkova lēmumu piedalīties ventasbalss.lv organizētajā ziemas prieku baudīšanas fotokonkursā pieņēma patiešām strauji – ar bērniem atpūšoties Lemberga hūtē, pamanīja tādu iespēja un tūlīt arī nosūtīja jaunākos foto.

 • Vēlējās padalīties ar savu ziemas prieku 1

  Portāla ventasbalss.lv organizētajā ziemas prieku baudīšanas fotokonkursā vienu no Ventas Balss suvenīru komplektiem saņēma talsnieks Ivars Koloda, kurš arī ikdienā ir regulārs gan laikraksta, gan ziņu portāla lasītājs.

 • Ventspils vēsture lasītāju sarūpētās fotogrāfijās - universālveikals 17

  Atzīmējot savu 100. dzimšanas dienu, laikraksts Ventas Balss lūdza lasītājus dalīties ar dažādām vēsturiskām liecībām gan par šī preses izdevuma, gan pilsētas dzīvi kopumā, un atsaucība bija pat ļoti liela. Šoreiz piedāvājam ieskatīties universālveikala skatlogos.

 • Ventspils vēsture lasītāju sarūpētās fotogrāfijās 2

  Atzīmējot savu 100. dzimšanas dienu, laikraksts Ventas Balss lūdza lasītājus dalīties ar dažādām vēsturiskām liecībām gan par šī preses izdevuma, gan pilsētas dzīvi kopumā, un atsaucība bija pat ļoti liela – laikraksts turpina publicēts dažādu vēsturisku fotoattēlu galerijas, kas turpmāk būs skatāmas arī ziņu portālā.

 • Vēl šonedēļ padalies ar savu ziemas prieku! 5

  Tādas ziemas, kā šobrīd, tiešām nav bijis labi sen, tāpēc mēs esam pārliecināti, ka arī tik daudz skaistu foto arī pēdējos gados nav izdevies saņemt un aicinām padalīties ar šīm bildēm. Un tikt pie kāda praktiska suvenīra no Ventas Balss.

 • Zināmi Ventspils 2020. gada Fotoattēlu konkursa laureāti 0

  Noslēdzies Ventspils 2020. gada fotokonkurss un noskaidroti labāko fotogrāfiju autori gan Reklāmas, gan Mākslas fotogrāfiju kategorijās. Fotokonkurss norisinās jau 17. gadu, šogad 369 fotoattēlus konkursam kopumā iesniedza 27 autori, savukārt izstādē piedalās 16 autoru 40 labākie darbi.

 • Sanktpēterburgas galerijā izstādīti Ventspils fotogrāfu darbi 2

  Sanktpēterburgas galerijā ''Grāmatu un grafikas centrs'' (Центр Книги и Графики) skatāma izstāde, kas tapusi sadarbojoties galerijas vadītājam Aleksandram Strokinam ar Ventspils pilsētas domes Tūrisma centru, izstādot Ventspils 2018. un 2019. gada Fotokonkursa izlases darbus.

 • Galvenajā bibliotēkā atklās izstādi «0110» 0

  No 1. jūlija Galvenajā bibliotēkā būs skatāma Ventspils fotokluba KAKTUSS fotoizstāde ''0110'', kas ir kā variācijas par mūsdienu komunikāciju. Darbus ir sagatavojuši seši fotomākslinieki, katrs atspoguļojot savu redzējumu.

 • Aicina iesaistīties fotoalbuma «Ventspils 700+30» tapšanā 0

  Ventspils pilsētas dome aicina iedzīvotājus un viesus iesaistīties Ventspils 700+30 jubilejas fotoalbumā tapšanā, iesniedzot fotoattēlus, tādējādi daloties ar saviem Ventspilī piedzīvotajiem mirkļiem pēdējo 30 gadu laikā.