Tēma: Fotogrāfijas

 • Aicina piedalīties foto konkursā – Latvija. Ventspils. Es 0

  Ventspils Tehnikuma pašpārvalde aicina visus radošos un fotografēt mīlošos piedalīties foto konkursā ''Latvija. Ventspils. Es''. Bildēs jābūt redzamām emocijām, mīlestībai pret mūsu valsti, pilsētu, tās iedzīvotājiem un dabu.

 • Teodors Ronis: Mēs bijām forši! 8

  Fotogrāfs Teodors Ronis daudziem ventspilniekiem ir labi pazīstams. Fotogrāfs, kurš savā darba mūžā piedzīvojis piecas avīzes redaktoru nomaiņas, kurš padomju gados pamatoti varēja staigāt paceltu galvu un saukties par slavenāko fotogrāfu pilsētā un novadā. Fotogrāfs, kurš savos 92 gados vēl sēžas pie auto stūres un kurš pie visām varām vienmēr bija un palika latvietis.

 • Tumšā laika foto maratons  0

  Maskošanās tradīcijas Latvijā katru gadu kļūst arvien populārākas – pretoties tām ir veltīgi, tādēļ Kultūras centrs aicina ikvienu sarosīties un piedalīties tumšā laika spocīgajā foto maratonā.

 • Apbalvoti fotokonkursa uzvarētāji 0

  Pārventas bibliotēkā tika sumināti Ventspils 2021. gada fotokonkursa labāko fotogrāfiju autori. Ventspils Tūrisma informācijas centra (TIC) rīkotais konkurss sasniedza pilngadību – tas notika jau astoņpadsmito gadu un labāko fotoattēlu izlases izstādē piedalās 15 autoru 40 darbi.

 • Bibliotēkā atklās Dāvida Holmerta fotogrāfiju izstādi 0

  Ventspils Galvenajā bibliotēkā sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā no 11. oktobra būs aplūkojama zviedru fotogrāfa Dāvida Holmerta fotogrāfiju izstāde ''Pāri Baltijas jūrai: 1944 - 1945''.

 • Aicina balsot par Ventspils 2021. gada fotokonkursa favorītu 4

  Pēc Ventspils 2021. gada fotokonkursa darbu izvērtēšanas, noskaidroti šā gada fotokonkursa 40 labākie fotoattēlu darbi. Konkursa laikā tiek noteikts arī portāla ventspils.lv lietotāju interneta balsojuma uzvarētājs. Ikviens tiek aicināts novērtēt darbus un izvēlēties savu favorītu.

 • Atklās cilvēku ar garīga rakstura traucējumiem portretu izstādi 6

  Ceturtdien Pārventas bibliotēkā atklās foto izstādi Piedzimis piederīgs?, kurā aplūkojamos portretējumos atspoguļoti cilvēki ar garīga rakstura traucējumiem, kā arī publiskotas viņu atziņas, par dzīvi un vērtībām, par labo un slikto.

 • Aicina piedalīties Ventspils 2021. gada fotoattēlu konkursā 0

  Jau 18. gadu Ventspils pilsētas domes Tūrisma informācijas centrs (TIC) aicina ikvienu piedalīties pilsētas fotoattēlu konkursā. Šogad digitālā veidā Ventspils fotoattēlu skaistākos skatus iespējams iesniegt līdz 13. septembrim. 40 atlasītie labākie darbi tiks izstādīti fotoizstādē un konkursa laureāti saņems atzinības balvas no Ventspils pilsētas domes.

 • Izdots fotoalbums ar lībiešu krasta dzīvesstāstiem 0

  Latvijas Mutvārdu vēstures pētnieku asociācija ''Dzīvesstāsts'' sadarbībā ar Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institūtu un Ventspils muzeju izdevusi fotoalbumu ''Lūžkilā''. Tajā apkopotas Vairas Strautnieces fotogrāfijas, tekstus rakstījušas Vaira Strautniece un Māra Zirnīte, māksliniece Katrīna Vasiļevska.

 • Tehnikuma kafejnīcas skatlogos apskatāmas foto izstādes 0

  Ventspils tehnikuma kafejnīcas ''Akvārijs'' skatlogos apskatāmas divas foto izstādes, kuras tapušas "Kurzemes fotodienas 2020" ietvaros, kas norosinājās Saldū 2020. gada septembrī ar tēmu - Māra Čaklā dzeja.

 • Zīmols: Juris Presņikovs 0

  Šopavasar siltumnīcā viņi abi ar sievu Zaigu pirmo reizi mūžā stādīs tomātus un gurķus. Beidzot tam ir laiks. 12. maijā tiks atklāta Jura Presņikova fotoizstāde ''Cimdiņa'' bērni. Ventspilnieku apziņā viņš joprojām ir preses fotogrāfs. Tas ir kas vairāk par ordeni vai atzinību. Tā ir dzīve.

 • Jauniešu māja aicina un foto nodarbībām 0

  Jauniešu māja un brīvprātīgā Alessandra no Itālijas aicina piedalīties foto nodarbībās, kurās būs iespēja apgūt fotografēšanas iespējas.