Sestdien, 9. novembrī, no plkst. 8 līdz 15 aicinām apmeklēt Mārtiņdienas tirgu.

Aukstajā rudens laikā nepieciešams parūpēties par sevi, un to Ventspils tirgū varēs izdarīt gan ar garšīgām, gan veselīgām lietām.

Lai rūpētos par savu veselību un imunitāti, šeit varēs iegādāties dažādus vitamīniem bagātus svaigi skābētus kāpostus, kā arī būs dzērvenes, ķirbji, ķiploki un medus. Sestdien Ventspilī būs arī Iecavnieks & Co, kas tirgo nerafinētās pārtikas eļļas, kuras satur bioloģiski aktīvās vielas un dabīgo E vitamīnu. Mainoties sezonai, mainās arī augļu piedāvājums. Tirgū būs nopērkami citroni, granātāboli, hurmas, vīnogas un mandarīni.

Bet labsajūtas uzlabošanai un vēdera palutināšanai varēs iegādāties garšīgas zivis, dažādus gaļas kūpinājumus, halvu un riekstus. Tā kā Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem, tirgū būs atrodamas arī piparkūkas. Savukārt pārtikas preču paviljonā ikvienu gaidīs garšīgās kūciņas, pīrādziņi un sklandrauši.

Tāpat nevajadzētu aizmirst par ziediem, jo vēl būs pieejamas rudens sezonas pēdējās mārtiņrozes.

Apmaksāta informācija.

Lasi vēl

Komentāri (2)

 • 0
  Karīna Sleja 06.11.2019, 09:14:08

  Ko jaunais Tirgus vadītājs ir ieplānojis Ziemassvētku laikā? Citus gadus īsti nekā lāga piedāvājumā nebija. Vai būs kādi pasākumi noskaņas radīšanai?

 • 0
  Ventspils_tirgus 06.11.2019, 10:35:44

  Paldies par jautājumu!
  Šogad Ziemassvētku tirdziņš būs trīs dienu garumā, no 20. līdz 22. decembrim.
  20. un 21. decembrī pirmo reizi notiks arī vakara tirdziņš svētku noskaņas radīšanai, bet 22. decembrī pa dienu notiks pasākumi bērniem.
  Plašāka informācija par Ziemassvētku tirdziņu tiks izplatīta mēneša beigās.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: