Lai arī vispārizglītojošajās skolās vēl rit eksāmenu laiks, Ventspils Mūzikas skolā jau iestājeksāmenus ir nokārtojuši un 1. klasē iestājušies 59 audzēkņi.

Vislielāko interesi bērni ir izrādījuši par kora klasi, pašreiz tai pieteikušies 12 audzēkņi. Savukārt klavierspēli vēlas apgūt 11 bērni, bet Estrādes un džeza klasē vēlmi muzikāli izglītoties, apgūstot sintezatora spēli un dziedāšanu, izrādījuši 10 bērni.

Nedaudz mazāk – 8 bērni vēlas apgūt ģitāras spēli, bet 7 – akordeona spēli. Pa dažiem audzēkņiem pieteikušies arī pārējās klasēs, kur apgūs flautas, saksafona, vijoles un čello spēli.

Papildus audzēkņu uzņemšana 1. klasē notiks augusta beigās, bet datums vēl tiks precizēts. Ar audzēkņu uzņemšanas noteikumiem vecāki var iepazīties skolas mājas lapā www.vmv.ventspils.lv vai arī  Ventspils Mūzikas vidusskolas sekretariātā, Pils ielā 38. 

Šajā mācību gadā Ventspils Mūzikas skolu absolvēja 13 audzēkņi. Lielākai daļai absolventu vēl būs jāturpina mācības vispārizglītojošo skolu 9.klasē. Tas būs pietiekams laiks, lai izdarītu izvēli vai pēc 9.klases turpināt arī mācības Ventspils Mūzikas vidusskolā.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: