Šīs nedēļas nogalē Valsts policija (VP) pastiprināti kontrolēs maksimālā atļautā braukšanas ātruma ievērošanu uz Latvijas autoceļiem.

VP preses pārstāvis Aigars Bērziņš norāda,ka pēdējās diennaktīs dažādās Latvijas vietās ir notikušas smagas autoavārijas un bojā gājuši vairāki cilvēki. Gandrīz visi šie ceļu satiksmes negadījumi izraisīti, pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu, kas beidzies ar ietriekšanos kokā vai iebraukšanu grāvī.

Šajā nedēļas nogalē braukšanas ātrums pastiprināti tiks kontrolēts gan ar fotoradaru palīdzību, gan ar reālām policijas patruļām uz ceļiem, norādīja Bērziņš.

Vakar ap plkst.13 Vecpiebalgas novadā, uz autoceļa Krustakrogs-Bānūži, gāja bojā kāds 1987.gadā dzimis vīrietis, kurš netika galā ar automašīnas "Audi 100" vadību, nobrauca no ceļa un ietriecās kokā. Automašīnas vadītājs mira notikuma vietā, liecina VP sniegtā informācija.

Tikmēr pagājušās nedēļas pēdējā dienā ap plkst.14.10 autoceļa Ventspils-Kuldīga-Saldus 102.kilometrā 1972.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu "Opel Astra", nobrauca no ceļa un apgāzās. Šoferis notikuma vietā mira, bet pasažieris ar dažādām traumām tika nogādāts slimnīcā.

Tai pašā dienā ap plkst.21.40 Stopiņu novadā, uz autoceļa Ulbroka-Ogre, sadūrās automašīnas "Skoda Fabia" un "VW Passat Variant". Šajā avārijā gāja bojā 1988.gadā dzimis vīrietis un 1970.gadā dzimusi sieviete, bet ar dažādām traumām uz slimnīcu tika aizvesti vēl trīs cilvēki.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: