Ventspils Basketbola halle kļuvusi par pirmo vietu Latvijā, kur uzsākts darbs pie basketbola laukuma marķēšanas pēc jaunajiem FIBA (Starptautiskās basketbola federācijas) noteikumiem, kas tika pieņemti 2008.gada aprīlī.

Noteikumi paredz, ka augstākā līmeņa (t.i., olimpiskiem turnīriem, pasaules čempionātiem vīriešiem un sievietēm, kā arī U-19 un U-17 pasaules čempionāti) un vidējā līmeņa sacensībām (t.i., Latvijas meistarsacīkstēm) jānotiek uz laukuma ar jaunu marķējumu. Pēc marķējuma maiņas Ventspilī arī pārējās Latvijas halles tiks pie jauninājumiem. Līdz ar to 2010./2011.gada sezonas FIBA, Baltijas Basketbola līgas un Latvijas Basketbola līgas spēles notiks jaunā marķējuma laukumos.

Olimpiskā centra „Ventspils” Basketbola halli svinīgi atklāja 1997.gada 25.oktobrī. Basketbola halle ar multifunkcionālu sporta spēļu zāli un tribīnēm 3000 skatītājiem ir viens no centrālajiem Olimpiskā centra „Ventspils” objektiem. Hallē notikušas gan vietēja, gan valsts, gan starptautiska mēroga sacensības un sporta pasākumi.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: