Ventspils Mūzikas vidusskolas un koncertzāles “Latvija” ēka atbilst visām augstākajām ugunsdrošības prasībām, jo vienas nedēļas laikā ir novērsti visi Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) ieteiktie trūkumi.

Jau ziņots, ka 21. maijā tika saņemts pozitīvs VUGD atzinums par ēkas atbilstību ugunsdrošības prasībām, savukārt 4. jūnijā - pēc tam, kad Iekšējās drošības birojs (IDB) aizdomās par kukuļa pieņemšanu no būvniekiem, apakšuzņēmējiem saistībā ar Ventspils Mūzikas vidusskolas jaunās ēkas atbilstības novērtēšanu ugunsdrošības prasībām aizturēja VUGD Kurzemes reģiona brigādes amatpersonas, tika saņemts lēmums par pozitīvā atzinuma atcelšanu.

Ventspils Mūzikas vidusskolas ēkas un koncertzāles "Latvija" projekts izstrādāts 2015. gadā un ēkas būvniecība, tai skaitā ugunsdrošības sistēmu izbūve veikta atbilstoši projektam, tomēr kopš tā laika pilnveidotas ugunsdrošības prasības būvniecību reglamentējošajā likumdošanā, kas nav viennozīmīgi vērtējami, līdz ar to – šobrīd veikti attiecīgi uzlabojumi.

Ventspils Mūzikas vidusskolas un koncertzāles „Latvija” būvniecība jau tuvojas noslēgumam un tā tiks atklāta 25. jūlijā.

Lasi vēl

Komentāri (2)

  • -5
    keda 18.06.2019, 09:29:38

    Sēru ziņa ķērcošajiem kraukļiem...

  • -2
    Bormentāls II 18.06.2019, 18:57:31

    Zolitūdes Maximā savā laikā arī viss bija labākajā kārtībā tehniskās drošības ziņā...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: