Tēma: Mūzikas skola

 • Anitrai Niedrei – Atzinības krusts 0

  Ventspils Mūzikas vidusskolas mūzikas pedagoģei, diriģentei, vokālo ansambļu vadītājai, Ventspils Kultūras centra sieviešu kora “Venda” mākslinieciskajai vadītājai Anitrai Niedrei piešķirts Atzinības krusts, kas ir viens no valsts augstākajiem apbalvojumiem.

 • Parīzē izvēlas ''Selmer'' saksofonu 0

  Saksofoniste Patrīcija Anna Doniņa šobrīd aktīvi mācās džezu. Patrīcija ir pabeigusi Ventspils Mūzikas vidusskolu un tagad Amsterdamas konservatorijā, kas ir viena no labākajām Eiropā, turpina studijas augstākajā līmenī, lai iegūtu bakalaura grādu.

 • Mūzikas vidusskola atver durvis jaunajiem mūziķiem 0

  Ventspils Mūzikas vidusskola priecājās par iespēju aicināt jaunos mūziķus 3. februārī apmeklēt atvērto durvju dienu, piedāvājot iespēju iepazīt skolu un tās bagāto mācību programmu klāstu.

 • Uzrāda labus rezultātus centralizētajos eksāmenos 0

  Centralizēto eksāmenu skolu reitingā Ventspils Mūzikas vidusskola ieguvusi augstāko novērtējumu starp Ventspils vidusskolām un piekto augstāko novērtējumu starp Latvijas specializētajām skolām.

 • Dāvanā saņem ģitāru 1

  Priecīga izvērtās otrdienas pēcpusdiena Ventspils Mūzikas bibliotēkā, kad uzņēmuma “Bucher Municial” vārdā Mikus Brakanskis dāvināja Ventspils Mūzikas vidusskolai un bibliotēkai ģitāru ar slavenā Liepājas rokmūziķa Tomasa Kleina autogrāfu.

 • Mūzikas vidusskolas audzēknis uzvar nozīmīgā starptautiskā konkursā 0

  Ikgadējo konkursu Italy Percussion Competition 20th Edition rīko Itālijas Perkusīvās mākslas biedrība par žūrijas locekļiem izvēloties prominentus sitamistrumentālistus no visas pasaules. Arī konkursa dalībnieki pārstāv dažādas Āzijas, Amerikas un Eiropas valstis.

 • Ventspili pieskandinās mūsdienu ritma un džeza mūzikas skaņas 0

  Turpinot tradīciju, vienu nedēļu dzīvot mūsdienu ritma un džeza mūzikas noskaņās, MIKC ''Ventspils Mūzikas vidusskola'' arī šovasar organizēs festivālu ''Ventspils Groove'', kas norisināsies no 7. līdz 12. augustam. Festivāla ietvarā notiks meistarklases, Jam Session un koncerti.

 • Notiks Dzenīša un Dubras audzēkņu koncerts 0

  Otrdien, 16. maijā, plkst. 18 koncertzāles “Latvija” lielajā zālē Mākslas izglītības kompetences centrs “Ventspils Mūzikas vidusskola” aicina ikvienu interesentu uz jaundarbu koncertu.

 • Svinēs Mātes dienu ar ''Saldumu impērijas festivālu'' 0

  14. maijā plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' Ventspils Mūzikas vidusskolas kora ''Nošu spēles'' skolēni un skolotājas aicina uz īpašu koncertuzvedumu ''Saldumu impērijas festivāls beķerejā ''Solfedžo''''.