Tēma: Mūzikas skola

 • Dāvanā saņem ģitāru 1

  Priecīga izvērtās otrdienas pēcpusdiena Ventspils Mūzikas bibliotēkā, kad uzņēmuma “Bucher Municial” vārdā Mikus Brakanskis dāvināja Ventspils Mūzikas vidusskolai un bibliotēkai ģitāru ar slavenā Liepājas rokmūziķa Tomasa Kleina autogrāfu.

 • Mūzikas vidusskolas audzēknis uzvar nozīmīgā starptautiskā konkursā 0

  Ikgadējo konkursu Italy Percussion Competition 20th Edition rīko Itālijas Perkusīvās mākslas biedrība par žūrijas locekļiem izvēloties prominentus sitamistrumentālistus no visas pasaules. Arī konkursa dalībnieki pārstāv dažādas Āzijas, Amerikas un Eiropas valstis.

 • Ventspili pieskandinās mūsdienu ritma un džeza mūzikas skaņas 0

  Turpinot tradīciju, vienu nedēļu dzīvot mūsdienu ritma un džeza mūzikas noskaņās, MIKC ''Ventspils Mūzikas vidusskola'' arī šovasar organizēs festivālu ''Ventspils Groove'', kas norisināsies no 7. līdz 12. augustam. Festivāla ietvarā notiks meistarklases, Jam Session un koncerti.

 • Notiks Dzenīša un Dubras audzēkņu koncerts 0

  Otrdien, 16. maijā, plkst. 18 koncertzāles “Latvija” lielajā zālē Mākslas izglītības kompetences centrs “Ventspils Mūzikas vidusskola” aicina ikvienu interesentu uz jaundarbu koncertu.

 • Svinēs Mātes dienu ar ''Saldumu impērijas festivālu'' 0

  14. maijā plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' Ventspils Mūzikas vidusskolas kora ''Nošu spēles'' skolēni un skolotājas aicina uz īpašu koncertuzvedumu ''Saldumu impērijas festivāls beķerejā ''Solfedžo''''.

 • Noslēdzies “Ventspils Groove 2023” 4

  Pēc trīs gadu piespiedu pārtraukuma ar Valsts kultūrkapitāla fonda, Jersika Records, Ventspils zinātnes centra VIZIUM, ziedu salona “Zelta Zieds”, Rock Distribution un JVLMA atbalstu atkal norisinājās Latvijas mūzikas skolu, vidusskolu un interešu izglītības centru solistu, instrumentālo un vokāli instrumentālo ansambļu konkurss “Ventspils Groove 2023”.

 • Iepazīs sitamos instrumentus 0

  Sestdien, 25. martā, plkst. 13 Mūzikas bibliotēkā notiks tematiskā nodarbība pirmsskolas vecuma bērniem “Mūzikas stunda ģimenei”. Šoreiz dalībnieki iepazīs sitamos instrumentus.

 • Mūzika - veids, kā izrādīt savas emocijas 0

  Turpinot rakstu sēriju par koncertzāles Latvija sadarbību ar Ventspils Mūzikas vidusskolu, šoreiz neliels ieskats tajā, kāpēc vecāki izvēlas mūzikas apmācību saviem bērniem, un kā audzēkņi jūtas skolā, kas atrodas koncertzāles Latvija ēkā.