Satiksmes ministrs Tālis Linkaits izteicis pārmetumus Latvijas Dzelzceļa vadībai par pārāk lieliem reklāmas tēriņiem Ventspilī, ko pilsētas mērs Aivars Lembergs nosauca par pārsteidzošiem paziņojumiem, piebilstot, kā tā runāt varētu cilvēks, kurš vispār nepārzina tematu un ka ministrs tā varētu rīkoties, pildod pasūtīijumu par dzelzceļa vadības nomaiņu.

Lasi vēl

Komentāri (32)

 • -3
  AntiKurzemnieks Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  Redz,kā-pat svētdienā,neskatoties uz brīvdienu,ventasbalss.lv darbiniekiem jānoņemas ar atstādinātā deputāta savādo prātojumu ievietošanu portālā...
  Vai dubulti vismaz samaksā?

 • 0
  kalējs Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  VB
  ..'Aivars Lembergs nosauca par pārsteidzošiem paziņojumiem, piebilstot, kā tā runāt varēt cilvēks, kurš vispār nepārzina tematu un ka ministrs tā varētu rīkoties, pildos pasūtīijumu..'
  Izgulieties kārtīgi, un tad nodrukājiet tekstu bez pirmklasnieku kļūdām..

 • -1
  *** Pirms 1 nedēļas, 3 dienām

  OMG- Ventas Balss žurnālist! Lūdzu, pārlasiet savu uzrakstīto!!! Kurā klasē jāmācās, lai šādi uzrakstītu tekstu!? Jo tālāk, jo trakāk. Kauns!

 • 0
  A.n.i.t.a Pirms 1 nedēļas, 2 dienām

  Jā , teksts īss , bet tik daudz kļūdu, tik tiešām ,kauns ......

 • 0
  Pink Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Malači, vienu vārdu izlaboja, otru gan ne. Nu kā tā var...

 • -4
  B. Jurševics Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Vienkāršs cilvēks (šinī gadījumā Lembergs) spēj saprast valstī šobrīd notiekošos procesus tikai caur savu vērtību prizmu un pielietojot tikai savu "mērauklu" procesu izvērtēšanā. Runājot par neuzticības izteikšanu Latvijas Dzelzceļa valdei, šim cilvēkam nevar par laikam prātā ienākt, ka to varētu darīt sirdsapziņas vadīts un godīgu, labu pārvaldību iniciējošs Satiksmes ministrs, jo līdz jaunās valdības apstiprināšanai acīmredzot jebkurš lēmums ministrijās un valdībā ticis pieņemts pēc kāda (no malas) norādes...
  Slīd jau slīd laukā "caur pirkstiem" tā l8dz šim varenā ietekme... paliek tikai publikācijas "VB", NRA" un Krievijas mēdijos... kā arī vēl vecās sistēmas "iecementētie" ielikteņi augstajos amatos, kā Kalmeiers, Bičkovičs, kuri nodrošināja nesodamību vienam otram... kas tiesiskuma izpratni centušies degradēt līdz maksimumam...
  ...bet procesi norit... neatgriezeniski...

 • -9
  arcus Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Man nepatīk un es sirdsapziņas vadīts centīšos atlaist tos, kas man nepatīk!!! Varbūt pietiks graut to, kas ir izveidots un strādā. JKP to tik dara, ka visus atlaiž, atceļ u.t.t. Varbūt labāk vajag kaut ko darīt tautas labā? Tiem, kam patīk lauzt un postīt, varu nevar dot pat ostīt!!! Ko jūsu ministri ir izdarījuši? Atbildiet, kungs!

 • -3
  Frīdis Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Jurševicam 100% taisnība un šādi arcusi ir noziedznieku aizstāvji un to roklaižas ! Skumji - cik daudz ir mēslu mūsu zemē ! Un tādu noziedzibas aizstāvju te Ventspilī ir daudz ! Nožēlojami

 • -8
  arcus Pirms 6 dienām, 8 stundām

  Nosauc tos noziedzniekus, lai atkal nebūtu tukša runa. Varbūt vari arī nosaukt katra JKP un KPV LV ministra kaut vienu labi izdarīto darbu (izpildīto solījumu)? Esmu pārliecināts, ka nevari! Šis lūgums būtu arī Jurševica kungam, kaut gan zināms, ka konkrēti atbildēt viņš nav spējīgs.

 • -2
  Frīdis Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Vārna aizstāv vārnas , jeb noziedznieku sabiedrotais . Kad šis nekaunīgais vīrelis beidzot nokļūs pelnītajā vietā ? Kad ?

 • -3
  Frīdis Pirms 1 nedēļas, 1 dienas

  Vārna aizstāv vārnas , jeb noziedznieku sabiedrotais . Kad šis nekaunīgais vīrelis beidzot nokļūs pelnītajā vietā ? Kad ?

 • -3
  B. Jurševics Pirms 5 dienām, 18 stundām

  arcusam:
  par to, ko izdarījuši JKP ministri valdības pastāvēšanas pirmajos mēnešos, varu rakstīt daudz, uzskaitīšu tikai nozīmīgākos darbus:
  SM -
  *ceļu remontā prioritāte piešķirta valsts galvenajiem un reģionālajiem ceļiem. Atrasta nauda Jūrmalas šosejas remontam, remonts jau rit pilnā sparā, uzsākti darbi A2 no Garkalnes līdz Sēnītei, P30, P103, tiek projektēts P4 posms līdz Ropažu pagriezienam. LVC uzsācis darbus, lai kvalitatīvi varētu pamatot vides ekspertiem un uzlabot braukšanas apstākļus P4 Lielo Kangaru posmā.
  *veikts dzelzceļa elektrifikācijas projekta izvērtējums, atrasts korekts risinājums, kā pirmajā posmā elektrificēt Rīgas-Daugavpils virzienu.
  *nomainīti valsts pārstāvji lielo ostu valdēs, SM pārstāv augstākās kvalitātes juristi. Sagatavotas izmaiņas ostu valdes locekļu atalgojuma kārtībā.
  *pirmo reizi piešķirti līdzekļi dzīvnieku žogu izbūvei gar ceļiem – pirmie žogi šogad tiks izbūvēti Zemgalē.
  *tiek sakārtota taksometru biznesa nozare...

 • -1
  Freds Pirms 4 dienām, 21 stundas

  Hmm, Jūrmalas šoseja labi, bet kāpēc vēl nav uzsākta Ventspils - Kuldīgas drausmīgā posma remonts. Iepirkums tak noslēdzies, vai šobrīd netiek piešķirta nauda šim projektam? Vai tā taksometru biznesa sakārtošana nesīs arī kādu labumu Ventspils taksistiem?

 • -3
  B. Jurševics Pirms 5 dienām, 17 stundām

  TM-
  *efektivizēta Uzņēmumu reģistra darbība – tam ir iedoti tiesiskie, finansiālie un tehnoloģiskie resursi, lai noskaidrotu uzņēmumu patiesos labuma guvējus, kā arī likvidētu uzņēmumus, kuru darbība ir apšaubāma un kuri nevēlas sadarboties ar attiecīgajām iestādēm.
  *Attiecībā uz nodokļu maksāšanu un netīrās naudas atmazgāšanu - iesniegšanai parlamentā sagatavoti arī apjomīgi grozījumi Kriminālprocesa likumā un Krimināllikumā, lai atvieglotu izmeklēšanas iestāžu darbu, paātrinātu tiesvedības gaitu un varētu koncentrēties uz lielo komerclietu un lielu ekonomisko noziegumu izmeklēšanu un iztiesāšanu;
  *joprojām turpinās visu TM struktūrvienību audits;
  *veikts apjomīgs darbs, izvērtējot valsts ģenerālprokurora darba novērtējumu un atbilstību augstajam amatam, ierosināta šī jautājuma izskatīšana Saeimā.
  *ateicoties grozījumiem LIKUMOS un Ur aktīvajai rīcībai, līdz augustam visas riska SIA būs atklājušas savus patiesā labuma guvējus vai arī tām tiks uzsākts likvidācijas process.

 • -3
  B. Jurševics Pirms 5 dienām, 17 stundām

  IM -
  *no budžeta līdzekļiem " atrasta" nauda skolotāju algu paaugstināšanai no 2019.gada 1.septembra; 1.09. zemākā skolotāju algas likme būs 750 eiro;
  *izstrādāts skolu tīkla sakārtošanas modelis
  *ieplānots zinātnes finansējuma pieaugums no 2020.gada.
  *izstrādāta studējošo kreditēšanas sistēma, lai palielinātu tās pieejamību studentiem.
  *sporta infrastruktūras sakārtošana ilgtermiņā, pieteikums 2026.gada ziemas Olimpiādei, Daugavas stadiona vadības komandas nomaiņa.

 • -6
  arcus Pirms 5 dienām, 9 stundām

  Vispārējas frāzes (veikts izvērtējums,tiek sakārtota, efektivizēta darbība, turpinās audits, veikts apjomīgs darbs u.t.t.) un cilvēkiem no tā ne silts, ne auksts. Neviens solījums nav izpildīts! Galvenais ir dažādu amatpersonu nomaiņa (tātad savējo ielikšana vietā), kļūdu meklēšana iepriekšējās valdības darbā un tās paveiktā sagraušana. Jā, arī finiera juraša izgatavošana un pienaglošana Saeimas krēslam!

 • -3
  Frīdis Pirms 5 dienām, 8 stundām

  arcus - nožēlojams oligarhu kājslauķis . pakalpiņš un noziedznieku roklaiža, vai nu arī izskatās ka debilitātes līmenis, šim nabagam ir tik augsts , ka pats to vēl nav spējīgs aptvert !

 • 0
  Arnis Pirms 5 dienām, 7 stundām

  Tad aizbrauc apskaties, ka remontē Jūrmalas šoseju!

 • -3
  Frīdis Pirms 5 dienām, 8 stundām

  JKP partija šobrīd ir vienīgā kura cīnās par tiesisku valsti ! Tumšo spēku pretdarbiba ir vairāk kā uzkrītoša. Un Lembergam , kā smagos kriminālos noziegumos apsūdzētai personai, šāds JKP ir kaut kas vairāk kā zobu sāpes ! Nu nevar nepamanīt Lemberga un citu oligarhu ,visos iespējamos veidos veiktos apmelojumus un provokācijas , pret jaunajām partijām JKP un KPLV.

 • -6
  arcus Pirms 5 dienām, 7 stundām

  Tikai aizmirsi piebilst, ka arī JKP un KPV rindās ir krimināli vajātas personas, pat deputāti!!! Un lūdzu bez apvainojumiem!

 • -3
  B. Jurševics Pirms 5 dienām, 5 stundām

  arcusam...
  Ventspili (līdz 13.Saeimai arī Latvijas deputātus) vada cilvēks, kuram līdz soda izciešanai smagos valsts izlaupīšanas noziegumos palicis tikai īss mirklis.... bet Jurim Jurašam uzrādīta apsūdzība, ka viņš izpauda to, ka viņam piedāvāts 1 milj. kukulis. Tev tas neliekas absurds?

 • -5
  arcus Pirms 4 dienām, 23 stundām

  Jurševicam! Neliekas vis! Visu pateiks tiesa. Ne jums spriest cik ilgi kuram palicis līdz soda izciešanai! Personīga nepatika un pat naids nav labākie sabiedrotie. Es neaizstāvu ne Lembergu ne Jurašu (atšķirībā no jums) un paļaujos uz tiesu. Tiesa, ne jūs, pateiks ir kāds vainīgs vai nē!

 • -4
  arcus Pirms 4 dienām, 23 stundām

  Jurševicam! Neliekas vis! Visu pateiks tiesa. Ne jums spriest cik ilgi kuram palicis līdz soda izciešanai! Personīga nepatika un pat naids nav labākie sabiedrotie. Es neaizstāvu ne Lembergu ne Jurašu (atšķirībā no jums) un paļaujos uz tiesu. Tiesa, ne jūs, pateiks ir kāds vainīgs vai nē!

 • -3
  Frīdis Pirms 5 dienām, 8 stundām

  Tiklīdz kāds nabags nesamaksā nodokļus , viņš par to tiek nežēlīgi sodīts . Bet tos kuri nozog šī nabaga sūri grūti maksātos nodokļus - tie sodīti netiek vispār ! Tā nu pie teikšanas esošie, nu ir sakārtojuši likumus šajā zemē . Tādi kā U.Magone, LDz vadībā ir pilnīgi visi . Parazīti un nodokļu maksātāju apzadzēji . Vienkārši Magonem kaut kā nepaveicās .
  Kad beidzot valstī tiks ieviesta kārtība ???

 • -4
  Frīdis Pirms 5 dienām, 6 stundām

  Linkaitis vēl miemīlīgi pieiet pie LDz vadības nomaiņas , patiesībā daudzi no šīs vadības ir pelnījuši cietuma restes ! un ja runa ir par kaut kādiem pasūtījumiem, tad tie ir kārtējie Lemberga murgi un apmelojumi ! Tikai debīlskolu absolventi tic šiem Lemberga murgiem !

 • -5
  arcus Pirms 4 dienām, 12 stundām

  Konkrēti kuri?

 • -5
  arcus Pirms 4 dienām, 12 stundām

  Precizējums- kuri pelnījuši restes?

 • -1
  Solvita Pirms 4 dienām, 21 stundas

  Tie, kas balsoja par JKP, balsoja tieši tādēļ, lai šos vecos shēmotājus atlaistu. Tagad tik redzam, kas valstī noticis ar naudu līdz šim, kamēr saimniekoja shēmotāji.

 • -7
  arcus Pirms 4 dienām, 12 stundām

  Vai tiešām kāds vēl tic JKP? Pilnīgi tāda pati partija kā citas (tikai vairāk pati sevi slavē)- domā par sevi, bīda savus cilvēkus u.t.t. Ar vārdiem Rīgā, ar darbiem aizkrāsnē!

 • -2
  Arnis Pirms 4 dienām, 11 stundām

  Tu taču esi viens īsts "sviests". Kur kāds ir aizbīdīts vai iebīdīts - konkrēti?
  Par Jauno t.s. Vienotību gan zinām, ka piemēram Ventspils ostas valdē'iebīdīja savējo - Kristovski. JKP tieši otrādi no šādas iebīdīšanas izvairās un cīnās pret to. Kalnmeiera gadījums - nu jau pat lembergs sācis viņu aizstāvēt, jo bija "iebīdīts"... nav tā, ko?

 • -4
  arcus Pirms 4 dienām, 8 stundām

  Protams, ka atbildīgos amatos ieteiks Saskaņas, ZZS vai AP cilvēkus, ne savējos!

 • -2
  Frīdis Pirms 3 dienām, 14 stundām

  Vispirms jau restes pelnījis šī apmelojošā stāsta autors , tad LDz U.Magone un virkne aiz viņa stāvošie , gluži kā Rīgas Satiksmē . Iespējams pat visiem šiem tautas apzadzējiem vietas Latvijas cietumos nepietiktu.
  Un nepārprotami , spriežot pēc koment. satura, šādi arcusi , ir šīs noziedzīgās sistēmas sastāvdaļa. Korupcija , nodokļu maksātāju naudas piesavināšanās un tmll. ir tādiem normālas un pašsaprotamas lietas. Un līdz ar to šādiem elementiem ir pilnīgi nepieņemami tādi jēdzieni kā - tiesiska valsts, ekonomisko noziegumu apturēšana un tmll. un protams arī tāda JKP , partija, kura šādiem Latvijas valsts mēsliem grasās piegriezt skābekli.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: