Tēma: Dzelzceļš

 • Aizliegs Krievijas un Baltkrievijas graudu importu Latvijā 10

  Valdošā koalīcija ir vienojusies aizliegt Krievijas un Baltkrievijas graudu importu Latvijā. Kā pirmdien pēc koalīcijas sanāksmes paziņoja Ministru prezidente Evika Siliņa (JV), zemkopības ministrs Armands Krauze (ZZS) un "Progresīvo" Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Andris Šuvajevs, februāra laikā plānots sagatavot un pieņemt Saeimā attiecīgu likumprojektu.

 • Vāc parakstus, lai atjaunotu vilciena satiksmi starp Ventspili un Rīgu 11

  Portālā manabalss.lv ir uzsākta parakstu vākšana, lai atjaunotu vilciena satiksmi starp Ventspili un Rīgu. Pieteikumā minēts, ka Ventspils ir viens no Kurzemes un Latvijas attīstības centriem, kur tiek nodrošināti dažāda veida pakalpojumi. Ventspils ir reģionāla pilsēta, kas nevar būt attālināta no galvaspilsētas un vienlaikus nodrošināt tai līdzīgu dzīves līmeni.

 • Lembergs: Politiķiem jāpamato savi lēmumi! 5

  Komentējot valdības diskusiju par varbūtēju Krievijas graudu un citu lauksaimniecības produktu importa aizliegumu uz Eiropas Savienības valstīm, partijas "Latvijai un Ventspilij" vadītājs Aivars Lembergs norāda: "Priekšlikumi var būt dažādi, bet valsts politikā lēmumi nedrīkstētu būt emocionāli, tiem ir jābūt izsvērtiem."

 • Kurzemes ielā slēgs dzelzceļa pārbrauktuvi 9

  No 29. augusta līdz 31. augustam VAS ''Latvijas dzelzceļš'' (LDz) Kurzemes ielā veiks valsts galvenā autoceļa A10 ''Rīga - Ventspils'' dzelzceļa pārbrauktuves remontdarbus pie uzņēmuma SIA ''Kurekss'', slēdzot pārbrauktuvi transportlīdzekļu kustībai.

 • Prognozē dzelceļa kravu kritumu 1

  Sankciju ietekmi uz dzelzceļa kravu pārvadājumiem varēs redzēt pēc apmēram mēneša, sacīja satiksmes ministrs Tālis Linkaits. Viņš norādīja, ka pagaidām vēl nevar pateikt, kāda īsti būs sankciju ietekme, jo ir zināma inerce, proti, kravas joprojām tiek nosūtītas piegādātājiem.

 • LDz izsolē pārdos īpašumus 0

  VAS "Latvijas dzelzceļš" (Ldz) izsolē, vairākās Latvijas pilsētās pārdos īpašumus, tostarp arī Ventspilī, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

 • «Baltijas ekspreša» valdē darbu vairs neturpina brāļi Hāzes 0

  Dzelzceļa kravu pārvadātāja AS "Baltijas ekspresis" valdē darbu vairs neturpina Jānis Hāze un Alvis Hāze, liecina "Firmas.lv" informācija. Viņi abi uzņēmuma valdē bija gandrīz piecus gadus - no 2017. gada 16. februāra līdz šā gada 30. janvarim.

 • Šķērso sliedes neatļautā vietā 23

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa amatpersonas pagājušajā nedēļā fiksēja piecus pārkāpumus pie dzelzceļa sliedēm. Konstatēts, ka personas, ejot virzienā no Kurzemes ielas uz Kustes dambi, neatļautā vietā šķērsoja dzelzceļa sliedes, tādējādi pārkāpjot Dzelzceļa likuma prasības. Kustība notika abos virzienos.

 • Slēdz sliežu ceļa posmu Ventspils-Liepāja 6

  Slēgs sliežu ceļa posmu Ventspils-Liepāja, kura dzelzceļa virsbūve jau pilnībā demontēta, paredz valdībā apstiprinātais rīkojums "Par sliežu ceļa posma Liepāja - Ventspils slēgšanu".

 • Bīstamās kravas dzīvojamā zonā 13

  Pārventas iedzīvotājus ik pa laikam uztrauc dzelzceļa cisternu sastāvi ar bīstamajām kravām, kas virzās cauri dzīvojamajai zonai uz ostas termināļiem. Aprīļa sākumā tāda situācija atkārtojās atkal.