Tēma: Satiksmes ministrija

 • Saglabās 116 pasta nodaļas 0

  Samazinot pasta nodaļu skaitu, būtiski ir komunicēt ar pašvaldībām un iedzīvotājiem, uzskata Latviju Pašvaldības savienība (LPS). Valsts AS "Latvijas pasts" izstrādājusi jauno pasta nodaļu plānu, kas paredz visā valstī atstāt 116 pasta nodaļas, nodrošinot pakalpojumu visos reģionos un pilsētās.

 • Kaspars Briškens apmeklēs Ventspils un Liepājas ostas 2

  14. un 15. martā, satiksmes ministrs Kaspars Briškens dosies reģionālā vizītē, lai tiktos ar Ventspils un Liepājas ostu pārstāvjiem un tajā strādājošiem uzņēmējiem, lai iepazītos ar aktuālo informāciju un pārrunātu ostu attīstības perspektīvas un nozares pārvaldības reformu.

 • SM rosina pagarināt ostu reformas termiņu līdz nākamā gada vidum 1

  Satiksmes ministrija (SM) rosina pagarināt ostu reformas izpildes termiņu, liecina SM sagatavotais un saskaņošanai virzītais likumprojekts. Patlaban Ostu likums paredz, ka Rīgas un Ventspils brīvostas pārvalde likvidējamas līdz 2023. gada 31. decembrim, taču SM rosina pagarināt izpildes termiņu līdz 2024. gada 30. jūnijam.

 • Apstiprina izmaiņas autoceļu fonda programmai 0

  15. augustā valdība apstiprināja izmaiņas Ministru kabineta noteikumos “Valsts pamatbudžeta valsts autoceļu fonda programmai piešķirto līdzekļu izlietošanas kārtība,” kuras Satiksmes ministrija rosināja, lai noteiktu ilgtermiņa papildu mērķdotācijas finansējumu pašvaldībām par valsts vietējo autoceļu pārņemšanu savā īpašumā.

 • SM sagatavojusi rīkojuma projektus par brīvostu pārvalžu likvidēšanu 5

  Satiksmes ministrija (SM) sagatavojusi rīkojuma projektus par Rīgas brīvostas pārvaldes likvidāciju un par Ventspils brīvostas pārvaldes likvidāciju. Tie saskaņā ar Ostu likuma pārejas noteikumiem paredz likvidēt minēto brīvostu pārvaldes ar 2023. gada 31. decembri.

 • Veidos komisijas Rīgas un Ventspils brīvostu pārvalžu likvidācijai 6

  Ministru kabinets ceturtdien, 14. jūlijā, apstiprināja Satiksmes ministrijas (SM) sagatavotos rīkojumus par Rīgas brīvostas pārvaldes un Ventspils brīvostas pārvaldes likvidēšanas komisiju izveidi, lai uz pārvalžu bāzes veidotu jaunas kapitālsabiedrības.

 • ZZS cenšas panākt referendumu par ostu likuma grozījumiem 8

  Pēc Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas deputātu iniciatīvas ir savākti 36 parlamentāriešu paraksti, lai Valsts prezidentam Egilam Levitam prasītu apturēt Saeimā pieņemto grozījumu Likumā par ostām publicēšanu uz diviem mēnešiem.