Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Ventspils Biznesa inkubatorā ir atvērta pieteikšanās inkubācijas programmā. Dalībai inkubācijā ir iespējams pieteikties līdz š.g. 19. martam, bet nākamā dalībnieku uzņemšana plānota tikai šī gada oktobrī.

Inkubācijas atbalsta ietvaros inkubatora dalībniekiem ir iespēja saņemt 50% līdzfinansējumu biznesa attīstībai nepieciešamo pakalpojumu iegādei, piemēram, grāmatvedībai, telpu nomai, dizainam, mārketingam, tehnoloģiskajām konsultācijām un prototipu izstrādēm, sertificēšanai, laboratoriju izmaksām u.c., kā arī papildus saņemt grantus (ar 50% līdzfinansējumu) līdz 10 000 eiro apmērā specifiskiem pakalpojumiem un līdz 5000 eiro apmērā aprīkojuma iegādes izmaksu segšanai.

Atgādinām, ka LIAA Ventspils Biznesa inkubatorā ir pieejama arī pirmsinkubācija, kuras laikā uzņēmēji var attīstīt savas biznesa idejas, darboties koprades telpā un saņemt konsultācijas. Pirmsinkubācijā pieteikumu iesniegšana turpinās nepārtraukti.

Biznesa inkubatorā ir izveidota koprades telpa jeb bezmaksas biroja vietas, kur gan pirmsinkubācijas procesā, gan arī pēc uzņemšanas inkubatorā var strādāt, tikties ar klientiem, atrast jaunus kontaktus un veidot īpašu vidi pieredzes apmaiņai.

Uz konsultāciju par inkubatora sniegtajām iespējām un pieejamo atbalstu var pieteikties, zvanot pa tālruni +371 6240 0906, rakstot uz e-pastu ventspils@liaa.gov.lv vai ierodoties inkubatorā – Ventspils Augsto tehnoloģiju parkā 1 (C ieeja).

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: