Slēpošanas kalnā Lemberga hūte kopš svētdienas notiek seguma sagatavošana ar sniega lielgabaliem un jau šonedēļ tas atsāks darbu. Prognozētais ilgāka sala periods ļaus atsākt aktivitātes slēpošanas kalnā un ragaviņu kalniņā jau trešdien.

Kalns būs atvērts no plkst. 15, un apmeklētājiem būs pieejama slēpošanas trase, bezmaksas bērnu kalniņš ar ragaviņām, darbosies arī divi slēpošanas kalna pacēlāji un inventāra noma.

Visizdevīgāk apmeklēt slēpošanas kalnu ir darba dienās no plkst.15 līdz 16.30, jo šajā laikā spēkā ir darba dienu īpašais piedāvājums. Gan ventspilniekiem, gan pilsētas viesiem ir iespējams saņemt atlaides, norēķinoties ar ventiem.

Apmeklētāji tiek aicināti būt apzinīgi un rūpēties par drošu izklaidi, ievērojot kārtības noteikumus slēpošanas kalnā. Bērnu kalniņā pārvietošanās ar kājām notiek pa kalna malu, netraucējot tiem, kas laižas no kalna ar ragaviņām. Bērnu kalniņā kārtību uzraudzīs instruktori, tomēr pieaugušos aicinām būt vērīgiem, vecāki nedrīkst atstāt bērnus uz kalniņa bez uzraudzības.

Slēpošanas trases apmeklētājiem jānovērtē savas prasmes un jāizvēlas drošs augstums, no kura braukt ar slēpēm vai snovborda dēli. Lai izvairītos no traumām, laižoties no kalna, svarīgi ir iemācīties apstāties, kā arī pareizi nokrist.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: