Tēma: Slēpošana

 • Kalns joprojām darbojas 0

  Lai arī atkusnis ir ietekmējis sniega segu, slēpošanas kalns ''Lemberga hūte'' joprojām darbu turpina. Slēpošanas kalnā darbojas iesācēju trase un lietpratēju trase, kā arī bērnu ragaviņu kalniņš. Laika apstākļu dēļ nav pieejama distanču slēpošanas trase.

 • Plāno atvērt kalnu 21

  Laika apstākļi nedēļas nogalē bija labvēlīgi, lai kalnā veiktu sniega pūšanu, izmantojot visus sešus lielgabalus. Ņemot vērā tuvāko dienu laika prognozi, tiek plānots, ka, sākot no trešdienas 13. janvāra, slēpošanas kalnā ''Lemberga hūte'' pakāpeniski varētu tiktas atvērtas slēpošanas un snovborda trases.

 • Slēpošanas kalnā sāk sniega pūšanu 0

  Slēpošanas kalnā Lemberga hūte 21. janvāra vakarā tika sagaidīti piemēroti laika apstākļi sniega pūšanai un iedarbināti seši sniega lielgabali.

 • Kalns gaida sala periodu 1

  Ziemas brīvdienās pastiprinājusies iedzīvotāju interese par ziemas priekiem. Slēpošanas kalnā “Lemberga hūte” tehniski viss ir sagatavots, lai varētu piedāvāt aktīvās atpūtas pakalpojumus, tomēr laika apstākļi vēl nav piemēroti, lai sāktu mākslīgā sniega ražošanu ar sniega pūtējiem.

 • «Lemberga hūte» trešdien atsāks sezonu 0

  Slēpošanas kalnā Lemberga hūte kopš svētdienas notiek seguma sagatavošana ar sniega lielgabaliem un jau šonedēļ tas atsāks darbu. Prognozētais ilgāka sala periods ļaus atsākt aktivitātes slēpošanas kalnā un ragaviņu kalniņā jau trešdien.