Lai vērstu skolēnu uzmanību uz drošu interneta izmantošanu, otrdien, 6. februārī, no plkst. 12 līdz 14 Ventspils 2. pamatskolā notiks pasākums par godu Vispasaules Drošāka interneta dienai, kuras devīze šogad ir “Drošāks internets sākas ar tevi!”.

Pasākuma ietvaros Ventspils 2. pamatskolā pulcēsies Ventspils pilsētas vispārizglītojošo skolu 4. klašu audzēkņu komandas. Katrā komandā būs četri skolēni un skolotājs. Komandas piedalīsies dažādās sacensībās un risinās atjautīgus uzdevumus, kas paralēli ļaus bērniem apgūt noteikumus, kas jāievēro, lai internetā veiktās darbības būtu drošas. Bērni uzzinās, ko nozīmē droša interneta vide, ko nevajadzētu darīt internetā un kā rīkoties, ja esi nokļuvis problēmas situācijā. Skolēni piedalīsies diskusijās, atbildēs uz uzdotajiem jautājumiem, analizēs situācijas, kas veicinās izpratni par to, kāds ir drošs un atbildīgs interneta lietotājs.

Pasākums kļuvis par tradīciju un notiks jau trešo gadu pēc kārtas, to organizē Ventspils Digitālais centrs sadarbībā ar Ventspils 2. pamatskolu.

Lasi vēl

Komentāri (4)

 • 0
  prof.Preobraženskis. 04.02.2018, 14:01:52

  Drošāks internets varētu būt,piemēram,ZZ priekšapmaksas,ar noteikumu,ka modems ir "tīrs"-pirkts atsevišķi,par skaidru naudu,un tiek papildināts ar atjaunošanas karti vai čeku,ko arī iegādājamies par skaidru naudu.
  Tā varam panākt ,ka paliks pēc iespējas mazāk "pēdu".

 • 0
  Dzērvene 04.02.2018, 14:25:26

  Ļoti labs pasākums.Bērniem vajadzētu mācīt,ka netā nav jāliek visa privatā iformacija par sevi,jo ir slikti onkuļi un tantes kas to var izmantot citām interesēm.

  Un tas facebook man vispār liekas tāds slēpts drošības dienesta projektiņš.
  Jo mazāk personīgās informācijas ,jo mierīgāka un drošāka dzīve.

 • 0
  Vilis Skuja 04.02.2018, 16:05:53

  Tieši tā.Starp citu,arī Google kā meklētāju vispār nevajadzētu izmantot,jo šis instruments ir,ja tā varētu teikt,spiegs Nr.1.
  duckduckgo.com - un ja vēl interneta pārlūku izvēlas tādu,kas nesaglabā vēsturi,tad daudzmaz drošības sajūta būs.

 • -3
  Dzērvene 04.02.2018, 19:02:35

  Vilis Skuja
  Nu nevajag jau būt tik paranojiskam.
  Protams,ja tu nedzivosi likumpaklausigu dzīvi un nonāksi VP vai DP redzeslokā,tad jā .Vinus varētu ieinteresēt arī tava dzīve sociālās vietnēs,ko tu esi meklējis un ko tu esi novilcis.
  Bet ja tu esi likumpaklausigs pilsonis,kas nedara neko nelikumīgu tad google tev neko pāri nenodarīs.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: