Ventspils Tūrisma informācijas centrs (TIC) no 10. - 15. janvārim Utrehtā piedalīsies Nīderlandes lielākajā tūrisma izstādē “Vakantiebeurs 2018”, kur informēs ceļotājus par tūrisma iespējām Ventspilī un popularizēs tūrisma objektus.

Izstādes apmeklētāji varēs iepazīties ar Ventspils pašvaldības sagatavotajiem tūrisma materiāliem un, reģistrējoties Ventspils virtuālās vēstniecības mājas lapā, saņemt nopelnīto Ventspils naudu – ventus, kā arī uzzināt par to pielietojumu.

Nīderlandieši ir iecienījuši kultūras un dabas tūrisma produktus un visbiežāk ceļo ar treileriem. Agnese Urbāne, Ventspils Piejūras kempinga vadītāja, stāsta: “Ceļotāji no Nīderlandes ir to piecu valstu apmeklētāju vidū, kuri, ceļojot ar treileri, pie mums uzturas visbiežāk. Laika posmā no 2012. gada līdz 2016. gadam esam uzņēmuši ap 1000 viesu no Nīderlandes. Viņu uzturēšanās ilgums Piejūras kempingā vidēji ir 2 diennaktis.”

“Vakantiebeurs” (tulkojumā – brīvdienu birža) ir viena no nozīmīgākajām starptautiskajām tūrisma izstādēm Eiropā. Izstādi piecu dienu laikā tradicionāli apmeklē vairāk nekā 100 tūkstoši interesentu.

Karīna Krivade, Ventspils TIC vadītāja: “Līdz ar dalību šajā izstādē Ventspils TIC atklāj jauno starptautisko izstāžu sezonu, kas ir būtisks instruments galamērķa mārketingā. 2018. gadā paredzēta dalība starptautiskajās tūrisma izstādēs arī Somijā, Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Vācijā (Berlīnē). Kā liecina statistikas dati, šo valstu ceļotāji ir visbiežākie Ventspils viesi.”

Dalība šajā un citās starptautiskajās izstādēs notiek sadarbībā ar Kurzemes Tūrisma asociāciju un Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūru.

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • -2
    gunča 09.01.2018, 12:32:46

    Nu vispār nāvīgi feini,un tas zilais ventspilnieks uz bildes nesīs Ventspils vārdu visā pasaulē.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: