Jēkabpilī notika atklātais ziemas čempionāts veterāniem vieglatlētikā "Lūša Kauss 2018", kurā piedalījās 4 Ventspils veterānu kluba sportisti. Šajās sacensībās vietu sadalījums tika vērtēts pēc vecuma koeficienta divās grupās.

Ventspilnieki sacensībās ieguva 4 zelta un 1 sudraba medaļu. Juris Baraus uzvarēja 2. grupā 1500 m skriešanā ar laiku 5:31,63. Valdis Cela uzvarēja 2. grupā augstlēkšanā (1,48 m) un tāllēkšanā (4,60 m). Dace Brakanska 2. grupā izcīnīja 1. vietu augstlēkšanā (1,20 m) un 2. vietu tāllēkšanā (3,24 m). Personīgo rekordu lodes grūšanā laboja Aleksejs Iļjušins, ieņemot 5 vietu 1. grupā ar rezultātu 10.98 m.

Mūsu sportistiem nākošās sacensības plānotas 27. janvārī, kad Olimpiskā centra “Ventspils” manēžā notiks senioru ziemas vieglatlētikas sacensības, kurās piedalīsies vieglatlēti no visas Latvijas.