Turpinot jau pašvaldību vēlēšanās iesākto tradīciju, kad politisko debašu ringā tika aicināti politiskie spēki, kas mērķēja uz pārstāvniecību Ventspils pilsētas un novada domēs, Ventas Balss priekšvēlēšanu debates organizēs arī pirms 14. Saeimas vēlēšanām.

Tā kā sarakstu šoreiz tiešām ir daudz, uzaicināti tika vēlētāju aptauju populārāko sarakstu pārstāvji, kopumā no četriem politiskajiem spēkiem – Jaunā Vienotība, ko pārstāvēs Ģirts Valdis Kristovskis, Saskaņa, kas uz debatēm deleģējusi Vitāliju Truseviču, Zaļo un Zemnieku savienība, ko pārstāvēs premjera amata kandidāts Aivars Lembergs, kā arī Nacionālā apvienība, ko pārstāvēs Andis Zariņš.

Šīm debatēm iedzīvotājiem būs iespējams sekot līdzi tiešraidē, kā arī apmeklēt tās klātienē 27. septembrī plkst. 15 Ventspils Galvenajā bibliotēkā.

Lasītājiem arī iespējams līdz 27. septembra pulksten 12 iesūtīt savus jautājumus politiķiem (e-pasts: peteris.neimanis@ventasbalss.lv) vai ierakstīt to portālā ventasbalss.lv pie šīs ziņas.

Lasi vēl

Komentāri (12)

 • -3
  karlito Pirms 5 dienām, 20 stundām

  Jautājums JV pārstāvim Ģ.V.Kristovskim..Kādai jābūt un kādu viņa pārstāvētā partija centīsies panākt minimālo algu Latvijā sākot ar 2023gadu?

 • -6
  Andris Lapukoks Pirms 5 dienām, 18 stundām

  Augstākam reitingam, jau vajadzēja vēl Aivi uzaicināt!

 • -5
  ventasbalss.lv Pirms 3 dienām, 21 stundas

  Liels lūgums komentāros pie šī raksta uzdot jautājumus, nevis nodarboties ar aģitāciju un sarakstu vērtēšanu! To, lūdzu, atstājam forumam! Paldies!

 • -1
  Barons (Freiherr von ...) Pirms 3 dienām, 18 stundām

  Aiz kō nebij uzaicinat Konzervatīv Partij?Sarakst Numero 13.?

 • 0
  Pipars Pirms 2 dienām, 23 stundām

  Jautajums visiem-kā vērtejat valdìbas lēmumus par 8,5 miljonu "uzdàvināšanu" 3 miljonàriem par Biķernieku sporta bàzes zemi ,un vai Skultes gàzes terminàlis ir izdevìgàkais risinājums Latvijas valstij???

 • 0
  Pipars Pirms 2 dienām, 23 stundām

  Jautājums Saskaņai-Vai Krievijas Federācija ir agresors attiecībā uz Ukrainu???

 • -3
  Pipars Pirms 2 dienām, 22 stundām

  Jautājums JV-Ar ko nodarbojās SIA "GVK consulting",kādas konsultācijas un kam tas sniedz?
  Kā vērtējat Meroni nevēlēšanos atgriezt valstij viņam uzticētos Lemberga aktīvus un valsts amatpersonu nespēju tos atgriezt atpakaļ valsts pārvaldībā???

 • -2
  Pipars Pirms 2 dienām, 22 stundām

  Kas tie par apjomīgiem pirkuma un pārdevuma darījumiem jūsu deklarācijā,un vai jūs maksājiet par tiem nodokļus?

 • 0
  Pipars Pirms 2 dienām, 22 stundām

  Jautājums Lembergam-Kāpēc mānat visus ar savu premjērēšanu,jo ir skaidrs un to liecina vēsture,ka nekad neviena partija Saeimā nav ieguvusi 51 balsi,kas pēc jūsu vārdiem ir vajadzīgs lai Lembergs būtu premjērs!?

 • 0
  Vadims Kevrelis Pirms 2 dienām, 21 stundas

  Lembergam kā populista un demagoga superzvaigznei galvenais uzdevums ir apstrādāt masas un pie reizes sariebt pāridarītājiem jo šāda efektīva iespēja ir dota tikai tuvojoties vēlēšanām.

 • 0
  Heinrich Pirms 1 dienas, 23 stundām

  Taisni tā.Dr. Gēbelsa skolnieks pārspēj skolotāju.

 • 0
  VERONIKA M Pirms 18 stundām, 57 minūtēm

  Cik ilgi vēl turpināsim maksāt par to,ko neesam saņēmuši? Piemēram, par ūdeni un kanalizācijas pakalpojumiem. ŪDEKA kā nekā ir pašvaldības uzņēmums, un vai nebūtu laiks tajā ieviest kārtību?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: