Līdz 6. oktobrim Puzes pagastā norisināsies zemessargu plānveida mācības, kuru mērķis ir pilnveidot un uzturēt iegūtās iemaņas efektīvai darbībai apvidū jebkurā diennakts laikā, pildot visdažādākos mācību uzdevumus.

Mācību laikā zemessargi regulāri uzlabo savu gatavību Zemessardzes vienību atbildības teritoriju aizsardzībai un savu spēju pilnveidošanai. Mācības notiks ar VAS ''Latvijas valsts meži'' un Ventspils novada pašvaldību saskaņotās teritorijās.

Iedzīvotāju ievērībai!

Mācību laikā zemessargi īslaicīgi pārvietosies ar militārajiem transporta līdzekļiem pa valsts reģionālajiem un vietējas nozīmes autoceļiem, kā arī pa piegulošajiem mazākas nozīmes ceļiem Puzes pagastā, netraucējot transporta satiksmi.

Mācību uzdevumu veikšanai tiks izmantota mācību munīcija un kaujas imitācijas līdzekļi, kas rada troksni, bet neapdraud cilvēku veselību un dzīvību.

Nacionālie bruņotie spēki aicina Ventspils novada iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret Zemessardzes aktivitātēm, kas vērstas uz valsts aizsardzības spēju stiprināšanu.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: