16. septembrī Užavas pagastā no plkst. 12.00 līdz 16.00 norisināsies zivju tirgus, aicinot viesus jau trešo gadu nogaršot gardu maltīti, iegādāties dažādas zivis, iesaistīties meistarklasēs, kā arī baudīt kultūras programmu.  

Ikvienam apmeklētājam bez maksas būs iespēja mieloties ar Ventspils novada saimnieču gatavotu zivju zupu uz uguns, iespējams arī piedalīties pašā procesā – zivju zupas pagatavošanā. Zivju tirgus atklāšanu uzburs divas zivju sievas Kate un Līze no ceļojošā cirka “Bez temata”. Pēcāk varēs lustēties kopā ar Aiju Legzdiņu, kura kūrēs pasākuma vadīšanu, kā arī rūpēsies par muzikālo priekšnesumu.

Pati tirgošanās notiks no plkst. 12.00 līdz pat pasākuma noslēgumam, būs gan svaigas zivis, gan kūpinātas zivis, gan dažādi zivju izstrādājumi, kā arī mājražotāju produkcija, amatnieku darinājumi un vēl daudz citu labumu, ko iegādāties. Dzīvnieku mīļotāji varēs apciemot draudzīgos trušus vai arī doties izjādē ar zirgu. Padomāts arī par dažādām radošajām darbnīcām – būs iespēja gatavot zivs formas ziepītes, lāpīt tīklu, spēlēt lielformāta spēles un izveidot savu jūras putu čūsku.

Savukārt Užavas tautas namā “Tautas dārzs” lielajā zālē būs skatāma užavnieces Vēsmas Lodes mākslas darbu izstāde. Zivju tirgus Užavā noslēgsies ar grupas “Dakota” koncertu. 

Pasākums ir bez maksas, bet norēķināties vajadzēs, ja būs vēlme iegādāties gardos zivju produkcijas izstrādājumus un citus labumus.

Lasi vēl

Komentāri (4)

 • -1
  Elviss22 Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Kāpēc tik pretīga bilde, tas ir domāts, lai saprot, ka tā zupa tik tādas samazgas vien būs, no pagales vārīta.

 • 0
  Jānis Snipkis Pirms 3 nedēļām, 1 dienas

  Vai šajā pasākumā nespēlēs grupa "LĪGO"?

 • 0
  Kriska Pirms 3 nedēļām

  Ja es varēšu nopirkt užavnieku noķertas zivis, tad braukšu

 • 0
  Johny Bannis Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Vai būs arī polijas lasis?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: