Tēma: Tirgus

 • Vietējo uzņēmēju produkcija pieejama ar piegādi mājās 0

  Laikā, kad veselībai drošāk un ērtāk ir pasūtīt preces un pakalpojumus attālināti, kā arī, lai atbalstītu vietējos uzņēmējus, Ventspils Tūrisma informācijas centrs apkopojis vietējos ražotājus un tirgotājus, kuri atsaukušies un izrādījuši interesi piedāvāt savu produkciju ar vai bez piegādes. Atbalstīsim vietējos ražojumus un labumus!

 • Skolēni tirgos savus ražojumus 0

  Piektdien, 14. februārī, no plkst. 16. līdz 19. tirdzniecības centra ''Tobago'' telpās norisināsies Valentīna dienai veltīts Ventspils skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus CITS BAZĀRS.

 • Tirgus direktors nomainījis Londonu pret Ventspili 6

  Ventspils tirgus jaunais direktors Armīns Kleinbergs kopš pagājušā gada septembra pieņēmis kārtējo izaicinājumu savā dzīvē. Pēc deviņiem Londonā pavadītiem gadiem un veiksmīgas veikalu vadītāja karjeras pasaulslavenos, lielos tirdzniecības tīklos viņš kopā ar ģimeni atgriezies dzimtajā Ventspilī.

 • Darbosies Ziemassvētku tirdziņi 0

  Līdzīgi kā daudzviet citur Latvijā, arī mūspusē šīs nedēļas nogalē notiks vairāki Ziemassvētku tirdziņi, kuros varēs ne tikai iegādāties kāroto, bet arī notvert pasakainu svētku noskaņu.

 • Ziemassvētki Vecpilsētas tirgus laukumā 0

  Trīs dienu garumā – no 20. līdz 22. decembrim – tirgus laukumā valdīs īstena Ziemassvētku noskaņa. Būs gan tirgošanās, gan arī bagātīga kultūras programma.

 • Ventavā notiks pavasara gadatirgus 0

  Vārves pagasta Ventavā 18. maijā plkst. 12 sāksies vērienīgs pavasara gadatirgus, kurā iekļauta arī kultūras un sporta programma.

 • Būs iespēja iegādāties skolēnu ražoto produkciju 2

  Sestdien, 16. februārī, no plkst.15 līdz plkst.18 tirdzniecības centra “Tobago” telpās norisināsies Valentīna dienai veltīts Ventspils skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus.

 • Aizvadīts skolēnu mācību uzņēmumu Rudens gadatirgus 0

  Tirdzniecības centra Tobago telpās notika skolēnu mācību uzņēmumu Rudens gadatirgus “Cits Bazārs”, kurā piedalījās 31 skolēnu mācību uzņēmums, lai demonstrētu un tirgotu savu pašražoto produkciju.

 • Notiks skolēnu mācību uzņēmumu Rudens gadatirgus 0

  Sestdien, 24. novembrī, no plkst. 15:30 līdz plkst. 18:30 tirdzniecības centra “Tobago” telpās norisināsies tradicionālais Ventspils skolēnu mācību uzņēmumu Rudens gadatirgus.

 • Būs Mārtiņdienas gadatirgus 0

  Rīt Vecpilsētas tirgū norisināsies Mārtiņdienas gadatirgus – paplašināta tirdzniecība un muzikāli priekšnesumi, informē PSIA Ventspils tirgus valdes priekšsēdētājs Laimonis Strujevičs.

 • Tirgū koncerts un ķirbju svēršana 0

  Sestdien, 20. oktobrī, no plkst 8 Vecpilsētas tirgus teritorijā norisināsies tradicionālais “Rudens gadatirgu” ar paplašinātu tirdzniecību un smagākā ķirbja īpašnieka apbalvošanu.

 • Ugālē atklāts jaunais tirgus 0

  Ugāles pagastā Miķeļdienas gadatirgus laikā svinīgi atklāja tirgu, kurš ne tikai nodrošinās ekonomikas un mājražošanas attīstību Ugāles pagastā, bet arī veicinās kultūras un tūrisma aktivitātes visā Ziemeļkurzemes biznesa asociācijas teritorijā.