Tēma: Tirgus

 • Ventavā notiks pavasara gadatirgus 0

  21. maijā no plkst. 12 līdz 18 Vārves pagasta Ventavā notiks tradicionālais pavasara gadatirgus, kurā katru reizi palielinās gan tirgotāju, gan apmeklētāju skaits.

 • Tirgu vadīs operdziedātājs 19

  SIA Ventspils tirgus valdes priekšsēdētāja amatam pilsētas dome izvirzījusi Juri Jopi. Pirmo reizi pilsētas tirgu vadīs operdziedātājs, tenors, Latvijas Nacionālā teātra bijušais aktieris, kura vadībā jau aizvadīts pirmais – Lieldienu – gadatirgus. Jaunais vadītājs Juris Jope Ventspils tirgū saskata lielu potenciālu.

 • Tirgū šogad andelējās un ballējās 0

  Šis gads PSIA Ventspils tirgus darbībā ir iezīmējies diezgan neparasts, bet, par spīti visam, paralēli ikdienas darbam ir izdevies noorganizēt ne vienu vien gadatirgu un arī kādu neparastāku pasākumu.

 • Svētku tirdziņi varēs notikt zaļajā režīmā 3

  Ziemassvētku tirdziņu un citu gadatirgu organizēšana būs ļauta epidemioloģiski drošajā jeb "zaļajā" drošības vidē, ļaujot tos apmeklēt tikai personām ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, nolēma valdība.

 • Jaunieši piedalīsies virtuālā mācību uzņēmumu gadatirgū 0

  No 9. līdz 14. decembrim norisināsies ikgadējais Vislatvijas skolēnu mācību uzņēmumu pasākums ''CITS BAZĀRS''. Tajā vairāk nekā 270 mācību uzņēmumi no visas Latvijas rādīs interesentiem un žūrijai pašu ražotas preces, kā arī piedāvās tās iegādāties.

 • Mediķus sasilda plovs un sirdssiltums (VIDEO) 0

  Ventspilī pazīstamais šefpavārs Artis Lukša kopā ar domubiedru komandu Lāčplēša dienā organizēja labdarības akciju Ventspils mediķiem. Aizpagājušajā sestdienā daudzi ventspilnieki atsaucās aicinājumam un devās uz Tirgus laukumu, lai nogaršotu gardo plovu. Par tajā dienā nopelnīto naudu šefpavārs un viņa komanda ar plovu cienāja Ventspils slimnīcas darbiniekus.

 • Užavā notiks zivju tirgus 0

  25. septembrī no plkst. 12 līdz 16 aicināti visi, kam garšo zivis, visi Ziemeļkurzemes piekrastes zivju tirgotāji un zivju pārstrādātāji no Mērsraga līdz pat Pāvilostai, tāpat arī vietējie amatnieki un mājražotāji piedalīties zivju tirgū Užavā.

 • Aicina tirgotājus pieteikties Piektdienas vakara pastaigai 0

  27. augustā Piektdienas vakara pastaigā turpināsim pavasarī aizsākto tēmu ''kustība'' un atkal tiek aicināti ventspilnieki, gan pilsētas viesi uz izkustēšanos, lai ieraudzītu un saskatītu visdažādākos procesus, ko var apzīmēt ar vārdu ''kustība''.

 • Tirgotāji un amatnieki aicināti piedalīties Ventspils pilsētas svētkos 0

  7. augustā, baudot vasaras siltos saules starus un svētku atmosfēru pilsētā tiks atzīmēta Ventspils 731. jubileja! Ikviens interesents tiek aicināts pieteikties tirdzniecībai svētku norises vietās Lielajā laukumā, Kuldīgas ielā (Lielā laukuma pasākuma ietvaros, izvietojoties posmā no Lielā prospekta līdz Pāvila ielai), Reņķa dārzā un Ostas ielas promenādē.

 • Svinēs Jūras svētkus 68

  10. jūlijā svinēsim Jūras svētkus! Priecāsimies par iespēju apmeklēt svētku tirgu ar kūpinātu zivju smaržu, vērot kuģus Ventā un saulrietu jūras krastā, izbaudīt koncertus un īstu balli. Jau no paša rīta varēs doties pilsētas ielās lielajā iepirkšanās tūrē, iepazīt vietējo ražotāju un amatnieku produkciju.

 • Aicina tirgotājus un amatniekus piedalīties Jūras svētkos 3

  Sestdien, 10. jūlijā ar skanīgām dziesmām un kūpinātu zivju smaržu svinēs Jūras svētkus Ventspilī! Ikvienam interesentam tiek dota iespēja popularizēt un pārdot savu produkciju vai pakalpojumu, demonstrēt seno amatnieku amatu prasmes, tāpēc visi interesenti tiek aicināti pieteikties tirdzniecībai svētku vietās Ostas ielā, Lielajā laukumā vai Reņķa dārzā.

 • Pastiprina nosacījumus klātienes tirdzniecībai 3

  Ministru kabinets piektdien atbalstīja no pirmdienas, 8. februāra, noteikt stingrākus nosacījumus klātienes tirdzniecībai, vienlaikus vēl notiek diskusijas par preču sortimenta ierobežojumu atcelšanu pārtikas un higiēnas preču veikalos.