Tēma: Tirgus

 • Skolēni tirgosies Valentīna dienas noskaņās 0

  Vispārizglītojošās skolas turpina dalību Junior Achievement Latvia uzņēmējdarbības izglītības programmās un aicina uz Valentīna dienai veltītu tirdziņu sestdien, 11. februārī, plkst. 12 tirdzniecības centrā ''Tobago''.

 • Tirgū atzīmēs Speķa dienu 0

  4. februārī no plkst. 10.30 - 12.30 ventspilnieki un pilsētas viesi aicināti piedalīties ''Speķa dienas'' pasākumā - Ventspils vecpilsētas tirgus laukumā. Pasākuma apmeklētājus iepriecinās daudzpusīga un interesanta koncerta programma, konkursi un speķa degustācijas.

 • Skolēnu mācību uzņēmumiem Rudens gadatirgus 0

  Šajā mācību gadā Ventspils skolas turpina dalību ''Junior Achievement Latvia'' programmās skolēnu uzņēmējspēju attīstībai. Sestdien, 12. novembrī, tirdzniecības centrā ''TOBAGO'' no plkst. 12 līdz 15 norisināsies Ventspils skolēnu mācību uzņēmumu Rudens gadatirgus. 

 • Ukraiņi palīdz mūsu bērniem 3

  Jūras svētku laikā mūsu pilsētā mītošie patvēruma meklētāji no Ukrainas sagādājuši jauku pārsteigumu mūsu pilsētas bērniem no atbalsta centra Cimdiņš.

 • Svētkus svinēs Amatu māja 2

  Lai pievērstu gan amatnieku, gan plašākas sabiedrības uzmanību Amatu mājas 15 gadu darbībai, 30. jūlijā no plkst. 11-15 notiks Amatnieku festivāls, kas no Amatu mājas pagalma izies uz tuvāko Skārņu ielu, bet jau no plkst. 9 rītā, ielā, kas ved uz netālo Ventspils Tirgu, varēs tirgoties un iegādāties amatniecības un citus ražojumus.

 • Aicina pieteikties Amatu dienas tirdziņam 0

  7. augustā Ventspils muzejs aicina uz pasākumu „Atklājumi brīvdabā” – Amatu diena un dažādas citas aktivitātes lieliem un maziem Ventspils Pilsētas svētku svētdienā Piejūras brīvdabas muzejā, Riņķa ielā 2.

 • Aicina tirgotājus un amatniekus piedalīties Pilsētas svētkos 0

  No 5. līdz 7. augustā atzīmēsim Ventspils 732. jubileju, baudot siltos vasaras saules starus un svētku atmosfēru pilsētā. Ikviens interesents aicināts pieteikties tirdzniecībai svētku aktīvākajā dienā, 6. augustā Ostas ielas promenādē un Reņķa dārzā.

 • Tirgotāji aicināti pieteikties Jūras svētkiem 3

  9. jūlijā svinēs tradicionālos Jūras svētkus Ventspilī, šī gada tēma – ''Jūra. Mīlestība. Spēle''. Tirgotāji un amatnieki aicināti pieteikties tirdzniecībai Ostas ielas promenādē.

 • Ventavā notiks pavasara gadatirgus 0

  21. maijā no plkst. 12 līdz 18 Vārves pagasta Ventavā notiks tradicionālais pavasara gadatirgus, kurā katru reizi palielinās gan tirgotāju, gan apmeklētāju skaits.

 • Tirgu vadīs operdziedātājs 19

  SIA Ventspils tirgus valdes priekšsēdētāja amatam pilsētas dome izvirzījusi Juri Jopi. Pirmo reizi pilsētas tirgu vadīs operdziedātājs, tenors, Latvijas Nacionālā teātra bijušais aktieris, kura vadībā jau aizvadīts pirmais – Lieldienu – gadatirgus. Jaunais vadītājs Juris Jope Ventspils tirgū saskata lielu potenciālu.

 • Tirgū šogad andelējās un ballējās 0

  Šis gads PSIA Ventspils tirgus darbībā ir iezīmējies diezgan neparasts, bet, par spīti visam, paralēli ikdienas darbam ir izdevies noorganizēt ne vienu vien gadatirgu un arī kādu neparastāku pasākumu.

 • Svētku tirdziņi varēs notikt zaļajā režīmā 3

  Ziemassvētku tirdziņu un citu gadatirgu organizēšana būs ļauta epidemioloģiski drošajā jeb "zaļajā" drošības vidē, ļaujot tos apmeklēt tikai personām ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, nolēma valdība.

 • Jaunieši piedalīsies virtuālā mācību uzņēmumu gadatirgū 0

  No 9. līdz 14. decembrim norisināsies ikgadējais Vislatvijas skolēnu mācību uzņēmumu pasākums ''CITS BAZĀRS''. Tajā vairāk nekā 270 mācību uzņēmumi no visas Latvijas rādīs interesentiem un žūrijai pašu ražotas preces, kā arī piedāvās tās iegādāties.