Ventspils novada pašvaldība pirmo reizi izstrādājusi tūrisma ceļvedi ar karti. Tās vāku rotā moto "Ventspils novads - videi draudzīga tūrisma galamērķis", jo pašvaldības attīstības programmā teritorija pozicionēta kā zaļš novads ar bagātīgiem dabas resursiem un unikālu kultūras mantojumu.

Salokāmais tūrisma ceļvedis izdots latviešu, angļu un krievu valodā, kopējā tirāža ir 8000 eksemplāru. Tajā iekļauti 200 objekti, sagrupēti pa pagastiem un iedalīti šādās kategorijās: apskates objekti, aktīvā atpūta, naktsmītnes un atpūtas vietas, kafejnīcas un krodziņi, citi lauku labumi. Pirmo četru kategoriju objektiem norādītas GPS koordinātas, kā arī atzīmēta to atrašanās vieta kartē.

Tūrisma ceļvedī ievietotas 42 fotogrāfijas. Izmantoti arī vairāki attēli no tiem, kurus pēc pašvaldības aicinājuma šī gada sākumā iesūtīja iedzīvotāji.
Ceļvedī iekļauti Līgas Sondares, Uģa Dadža, Aleksandra Hmeļņicka, Tatjanas Udodas, Līgas Arājas, Daces Pūpoliņas un Gunitas Zernevicas darbi.

Ventspils novada tūrisma ceļvedis ar karti būs pieejams Ventspils Tūrisma informācijas centrā, kā arī lielākajos novada tūrisma objektos, kafejnīcās un pagastu pārvaldēs. Pašvaldība to izmantos arī kā prezentācijas materiālu, norāda projektu vadītāja, uzņēmējdarbības un tūrisma speciāliste Evita Roģe, kura sagatavoja tūrisma ceļvedi.

Lasi vēl

Komentāri (2)

  • 0
    Iveta Badere 27.03.2021, 14:31:21

    Cik jauki

  • 0
    tiešām suns 27.03.2021, 19:40:55

    piekrītu, vismaz nenomaldīsimies...

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: