Sākti būvdarbi uz autoceļa Ventspils-Kuldīga-Saldus (P108) posmā no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām, informēja AS "Latvijas valsts ceļi" Komunikācijas daļā.

No pirmdienas, 22. jūlija, attiecīgajā autoceļa posmā notiek sagatavošanās darbi. Šonedēļ posmā tiks ieviesti ātruma ierobežojumi 70 un 50 kilometri stundā un pieci ar luksoforiem regulēti posmi, jo sāksies vecā asfalta seguma frēzēšanas darbi. Lai izbrauktu remontdarbus būs nepieciešamas aptuveni 45 minūtes.

Ceļa posmā paredzēts pilnībā nomainīt ceļa segas pamata slāņus, bet vietām tos pastiprināt. Segumu veidos divas kārtas asfalta. Posmam uzlabos arī ūdens novades sistēmu un atjaunos sabiedriskā transporta pieturvietas.

Atbilstoši līgumam būvdarbiem ir atvēlētas 300 kalendārās dienas, darbus pabeidzot nākamajā gadā.

Lasi vēl

Komentāri (2)

  • 0
    karlito 23.07.2019, 18:41:42

    Ļoti labi,super!

  • 0
    lasma 2 24.07.2019, 14:47:29

    Interesanti, šajā rakstā rakstīts ka pirmdien sāka remontdarbus, bet avīzē rakstīts, ka otro nedēļu notiek remontdarbi, tad kam pareizi - šeit portālam, vai avīzei, kam lai tagad tic, kurš ir tas kas raksta melus. Tā kā es braucu par šo ceļu, tad varu pilnīgi precīzi pateikt, ka remontdarbi sākās piektdien 19 jūlijā, pēcpusdienā, tika uzstādīti pirmie luksofori pirms Vārves un tīrīts grāvis posmā no Rožlapām līdz darbnīcām. Nu žurnālisti, nu tiešām, pirms rakstāt nu taču pārliecinieties par informācijas pareizību

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: