15. decembrī Tārgales pamatskolā pasniegs Ventspils novada pašvaldības balvas Gada atzinība sportā 12 nominācijās.

Tiks sveikti arī Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi, kuri ieguvuši godalgotas vietas valsts mēroga sacensībās, viņu treneri un citi sportisti, kuri pārstāv Ventspils novadu.

Atzinības rakstus un naudas balvu saņems sportisti Kaspars Gulbis (3. vieta 3000 m kavēkļu skrējienā Latvijas čempionātā vieglatlētikā pieaugušajiem), Anna Nagle (2. vieta un 3. vieta Latvijas čempionātā vieglatlētikā pieaugušajiem lodes grūšanā), Ansis Dermaks (6. vieta Eiropas čempionātā velotriālā un 2. vieta Latvijas čempionātā velotriālā), Arvis Dermaks (1. vieta Latvijas čempionātā velotriālā un Eiropas čempionātā velotriālā), Jēkabs Priekulis (1. vieta lodes grūšanā Latvijas čempionātā vieglatlētikā U16 grupā), Roberts Mažrims (2. vieta augstlēkšanā Latvijas Republikas čempionātā vieglatlētikā U16 grupā), Kristaps Fiļipjonoks (3. vieta 5000 m skrējienā Latvijas čempionātā U18 grupā), Niks Lagzdiņš (1. vieta 2000 m kavēkļu skrējienā un 3. vieta 1500 m skrējienā Latvijas čempionātā vieglatlētikā U16 grupā), Gabriels Toms Kvecko (1. vieta 2000 m skrējienā Latvijas čempionātā vieglatlētikā U14 grupā), Edgars Ziemelis (3. vieta Latvijas čempionātā vieglatlētikā 10 km skrējienā šosejā U20 grupā), Klāvs Bogdanovs (1. vieta šķēpa mešanā Latvijas čempionātā vieglatlētikā U14 grupā) un Bērnu un jaunatnes sporta skolas treneri Dainis Lodiņš, Arno Kiršteins un Aivars Čaklis.

Balvas Gada atzinība sportā nominācijā Gada sporta spēļu komanda saņems Ventspils novada sieviešu volejbola komanda, bet nominācijā Labākā sporta infrastruktūra – Vārves pagasts. Nominācijā Mūža ieguldījuma sportā tiks sveikts Dainis Lodiņš no Ugāles, bet par gada sporta darba organizatoru atzīts Sandris Jankevičus no Popes. Nominācijā Gada seniors par labāko atzīts Aigars Matisons no Piltenes, gada sportistes tituls ticis Laurai Čaklei no Ventavas, bet gada sportists – Valērijam Žolnerovičam no Ugāles.

Nominācijā Sportu atbalstošākais pārvaldes vadītājs balvu saņems Daiga Cekule no Zlēkām, nominācijā Sportiskākā ģimene tiks sumināti Žeimundi no Popes, bet par gada sporta pasākumu atzītas Ventspils novada pašvaldības sporta spēles. Par aizvadītā gada aktīvāko sporta pasākumu atbalstītāju kļuvusi SIA Niedrāji MR no Ugāles, bet nominācijā Gada sporta skolotājs, treneris tiks sveikts ugālnieks Kaspars Gulbis.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: