Tēma: Atzinība

 • Mārcis Ziemanis: svarīgākais ir noticēt sev un darīt 0

  Darba rūķis ar bezgala labu sirdi – tā Mārcis Ziemanis tika pieteikts, pasniedzot viņam Ventspils Jauniešu gada balvu galvenajā nominācijā – Gada jaunietis 2023. Brīdi pirms saspringtās eksāmenu sesijas un daudzo pienākumu starplaikā tikāmies uz sarunu, kurā runājām gan par mācībām un profesijas izvēli, gan arī par Ventspils kultūras dzīvi un viņa tuvākajiem plāniem, kas ir gana iespaidīgi un priecēs daudzus ventspilniekus.

 • Pasniegti atzinības raksti par ieguldījumu izglītībā 0

  Bērnu svētku ietvaros 2. jūnijā Ventspils valstspilsētas pašvaldības priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš pasniedza Ventspils valstspilsētas pašvaldības atzinības rakstus par nozīmīgu ieguldījumu bijušajām bērnudārzu vadītājām un skolotājām.

 • Apbalvoti Ventspils labākie skolēni un skolotāji 0

  Mācību gada noslēgumā Ventspils pašvaldība turpina tradīciju un pateicas skolēniem un skolotājiem par augstiem sasniegumiem valsts un reģionālajās mācību priekšmetu olimpiādēs, zinātniski pētniecisko darbu izstrādē, kā arī konkursos, skatēs un sporta sacensībās.

 • Rafaels Martins Kalvo saņem Kultūras ministrijas Atzinības rakstu 0

  Dzejnieks, tulkotājs un Ventspils Augstskolas Tulkošanas studiju fakultātes docētājs Rafaels Martins Kalvo saņēma Kultūras ministrijas Atzinības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas literatūras tulkošanā un popularizēšanā spāņu valodā lasošajās valstīs, tostarp pārstāvot Latviju Eiropas Savienības viesu valsts programmā Gvadalaharas grāmatu tirgū Meksikā.

 • Tiks pasniegtas Gada atzinības sportā 0

  Lai atskatītos uz 2023.gada sportistu sasniegumiem un pateiktos par ieguldīto darbu, 8. februārī plkst. 18.00 koncertzālē “Latvija” notiks Ventspils “Gada atzinība sportā 2023” pasniegšanas ceremonija, kurā tiks apbalvoti ne tikai sportisti, bet arī treneri, sporta darbinieki un entuziasti par Ventspils vārda popularizēšanu Latvijā un pasaulē.

 • Intervija ar Pārslu Kopmani. Portfelis – ir, portfeli – velc! 0

  Viena no mūsu pilsētas granddāmām – ilggadējā Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas direktore Pārsla Kopmane – par savu mūža darbu saņēmusi gan Triju Zvaigžņu ordeni, gan citus valsts un pilsētas apbalvojumus. Tagad viņas pedagoģiskā un dzīves pieredze dāsni top dāvāta mazmeitai Šarlotei, jau pusgadu dzīves upei ir rāmāks tecējums.

 • Aicina balsot par ventspilnieku simpātiju sportā 1

  Lai novērtētu treneru un sporta darbinieku, entuziastu ieguldīto darbu, ir iedibināta Ventspils valstspilsētas pašvaldības gada atzinības pasniegšana sportā, kurā tiek atzīmēti Ventspils pilsētas sportistu sasniegumi.

 • Starp labākajiem Latvijā 0

  Labklājības ministrija līdz 26. janvārim izsludina iedzīvotāju balsošanu par izvirzītajiem pretendentiem konkursā „ Gada balva sociālajā darbā 2023”. Starp nominantiem ir Ventspils Sociālā dienesta darbiniece darbam ar Deinstitucionalizācijas (DI) mērķa grupām Kristīne Ļeščenko.

 • Aicina izvirzīt kandidātus ''Gada atzinība sportā 2023'' 3

  Lai novērtētu treneru un sporta darbinieku, entuziastu ieguldīto darbu, kopš 2008. gada ir iedibināta Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes gada atzinības piešķiršana sportā, kurā tiek atzīmēti Ventspils sportistu sasniegumi.

 • Godina Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas speciālistus 0

  Piektdien, 10. novembrī, notika svinīgais Veselības ministrijas organizētais apbalvošanas pasākums, kurā tika godināti 46 nozares profesionāļi, tai skaitā arī divas Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas speciālistes.

 • Iegūst prestižo ''Red Dot'' dizaina balvu 1

  Trīs augstskolu kopradītā emociju regulēšanas lietotne EMORI ieguvusi prestižo ''Red Dot Design Award'' kategorijā ''Zīmoli un komunikācijas dizains'' 2023. Lietotnes izstrādē piedalījās Ventspils Augstskolas lektore un pētniece Karina Šķirmante un studiju programmas ''Programmēšanas speciālists'' students Jānis Vīksne.

 • Ventspilnieces kļuvušas par sporta meistarēm 0

  Latvijas Vingrošanas federācija, septembra sākumā Rīgā svinīgā ceremonijā apbalvoja labākos Latvijas sporta vingrotājus un mākslas vingrošanas pārstāvjus, pasniedzot godam nopelnītās Latvijas sporta meistara apliecības un nozīmītes.

 • Tehnikumu absolvē 156 jaunie speciālisti 2

  Ventspils Tehnikumā divās dienās virmoja emocijas, prieka, laimes un skumju asaras, jo 2023. gadā 27. un 28. jūnijā svinīgos, bet reizē ģimeniskos izlaidumos jaunie speciālisti piedzīvoja pēdējo skolas dienu.