Tēma: Atzinība

 • Tiks pasniegtas Gada atzinības sportā 0

  Lai atskatītos uz 2023.gada sportistu sasniegumiem un pateiktos par ieguldīto darbu, 8. februārī plkst. 18.00 koncertzālē “Latvija” notiks Ventspils “Gada atzinība sportā 2023” pasniegšanas ceremonija, kurā tiks apbalvoti ne tikai sportisti, bet arī treneri, sporta darbinieki un entuziasti par Ventspils vārda popularizēšanu Latvijā un pasaulē.

 • Intervija ar Pārslu Kopmani. Portfelis – ir, portfeli – velc! 0

  Viena no mūsu pilsētas granddāmām – ilggadējā Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas direktore Pārsla Kopmane – par savu mūža darbu saņēmusi gan Triju Zvaigžņu ordeni, gan citus valsts un pilsētas apbalvojumus. Tagad viņas pedagoģiskā un dzīves pieredze dāsni top dāvāta mazmeitai Šarlotei, jau pusgadu dzīves upei ir rāmāks tecējums.

 • Aicina balsot par ventspilnieku simpātiju sportā 1

  Lai novērtētu treneru un sporta darbinieku, entuziastu ieguldīto darbu, ir iedibināta Ventspils valstspilsētas pašvaldības gada atzinības pasniegšana sportā, kurā tiek atzīmēti Ventspils pilsētas sportistu sasniegumi.

 • Starp labākajiem Latvijā 0

  Labklājības ministrija līdz 26. janvārim izsludina iedzīvotāju balsošanu par izvirzītajiem pretendentiem konkursā „ Gada balva sociālajā darbā 2023”. Starp nominantiem ir Ventspils Sociālā dienesta darbiniece darbam ar Deinstitucionalizācijas (DI) mērķa grupām Kristīne Ļeščenko.

 • Aicina izvirzīt kandidātus ''Gada atzinība sportā 2023'' 3

  Lai novērtētu treneru un sporta darbinieku, entuziastu ieguldīto darbu, kopš 2008. gada ir iedibināta Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes gada atzinības piešķiršana sportā, kurā tiek atzīmēti Ventspils sportistu sasniegumi.

 • Godina Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas speciālistus 0

  Piektdien, 10. novembrī, notika svinīgais Veselības ministrijas organizētais apbalvošanas pasākums, kurā tika godināti 46 nozares profesionāļi, tai skaitā arī divas Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas speciālistes.

 • Iegūst prestižo ''Red Dot'' dizaina balvu 1

  Trīs augstskolu kopradītā emociju regulēšanas lietotne EMORI ieguvusi prestižo ''Red Dot Design Award'' kategorijā ''Zīmoli un komunikācijas dizains'' 2023. Lietotnes izstrādē piedalījās Ventspils Augstskolas lektore un pētniece Karina Šķirmante un studiju programmas ''Programmēšanas speciālists'' students Jānis Vīksne.

 • Ventspilnieces kļuvušas par sporta meistarēm 0

  Latvijas Vingrošanas federācija, septembra sākumā Rīgā svinīgā ceremonijā apbalvoja labākos Latvijas sporta vingrotājus un mākslas vingrošanas pārstāvjus, pasniedzot godam nopelnītās Latvijas sporta meistara apliecības un nozīmītes.

 • Tehnikumu absolvē 156 jaunie speciālisti 2

  Ventspils Tehnikumā divās dienās virmoja emocijas, prieka, laimes un skumju asaras, jo 2023. gadā 27. un 28. jūnijā svinīgos, bet reizē ģimeniskos izlaidumos jaunie speciālisti piedzīvoja pēdējo skolas dienu.

 • Ventspils autoosta saņēmusi atzinību 5

  Piedaloties konkursā - skatē Latvijas labākais tirgotājs 2022, ko jau daudzus gadus rīko Latvijas Tirgotāju asociācija (LTA) sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību (LPS) un Radio EHR atbalstu, pašvaldības SIA “Ventspils reiss” pārvaldībā esošā Ventspils autoosta atzīta par konkursa laureātu.

 • Ventspils reisam atkārtoti piešķirts statuss Ģimenei draudzīga darbavieta 0

  Sabiedrības integrācijas fonds, pamatojoties uz uzņēmuma ieguldījuma izvērtēšanas rezultātiem, piešķīris pašvaldības SIA Ventspils reiss statusu Ģimenei draudzīga darbavieta. Kopumā šis (vai līdzīgs statuss) kapitālsabiedrībai piešķirts jau 11. gadu pēc kārtas.

 • Kempings saņem ''Zaļo atslēgu'' 1

  Ventspils Piejūras kempings jau devīto gadu pēc kārtas saņēmis ''Zaļās atslēgas'' ekosertifikātu kā apliecinājumu tam, ka naktsmītne atbilst augstiem vides kvalitātes un ilgtspējas standartiem.

 • Pasniegti Atzinības raksti par nozīmīgu ieguldījumu sportā 0

  Pasākumā ''Gada atzinība sportā 2022'' Ventspils valstspilsētas pašvaldības Atzinības Rakstu par nozīmīgu ieguldījumu sporta darbā Ventspils pilsētā saņēma Ventspils Sporta pārvaldes vadītāja Daina paipala un sporta skolas ''Spars'' direktore Solvita Pleinica.