Tēma: Atzinība

 • Laivu māja saņem būvnieku atzinību 0

  Skatē Gada labākā būve Latvijā 2021 atzinību saņēma Piejūras brīvdabas muzeja Laivu māja, kas nodrošina mājvietu restaurētajām laivām un zvejas rīkiem.

 • Ventspils ir atzīta par ceļu satiksmei drošāko valstspilsētu Latvijā 8

  Šodien, 29. jūnijā plkst. 11, Rīgā norisinājās Satiksmes ministrijas rīkotā konkursa ''Ceļu satiksmes drošības pašvaldību novērtēšanas indekss 2021'' apbalvošanas pasākums, kurā Ventspils pilsēta tika atzīta par ceļu satiksmei drošāko valstspilsētu Latvijā, iegūstot godalgoto 1. vietu.

 • Jaunie uzņēmēji izcīna galveno balvu konkursā 1

  Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas skolēnu mācību uzņēmums ''Reflection'', Jūrmalā piedaloties Junior Achievement Latvia organizētajās ''Jauno uzņēmēju dienās 2022'', saņēma galveno balvu – apmaksātu ceļojumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm – konkursā ''Start Strong 3+3''.

 • Pateicas par Zemessardzes stiprināšanu 0

  Aizsardzības ministrs Artis Pabriks, sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienu, pasniedza apbalvojumus par 30 gadu izdienu Zemessardzē. Atzinību saņēma arī Ilgars Puškevics.

 • Pludmalē plīvos Zilais karogs 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome saņēmusi informāciju no Vides izglītības fonda, kas ir nacionālais Zilā Karoga kustības koordinators Latvijā, ka Ventspils pilsētas pludmalei piešķirts Zilais karogs 2022. gada sezonai.

 • Ventspils pedagogiem pasniegtas Gada balvas izglītībā 0

  Ceturtdien, 28. aprīlī, notika pasākums ''Gada balva izglītībā - 2021'', lai godinātu Ventspils pilsētas izglītības iestāžu skolotājiem un sveiktu tos astoņās nominācijās un pasniegtu pateicības par mūža ieguldījumu.

 • Ziemeļu molam Latvijas Būvniecības gada balva 0

  11. martā, notika Latvijas Būvniecības gada balvas laureātu paziņošana. Nominācijā ''Inženierbūve pārbūve'' 1. vieta piešķirta par Ziemeļu mola atjaunošanu Ventspilī.

 • Novērtēs jauniešu ieguldījumu 0

  Katram jaunietim Ventspilī ir ļoti liela nozīme, jo tieši viņi ir mūsu pilsētas nākotnes noteicēji. Lai pateiktu paldies par jau izdarīto un motivētu uz turpmāku neatlaidīgu un izcilu darbu, jau trešo gadu tiks rīkots pasākums ''Ventspils Jauniešu gada balva''.

 • Einim pasniegts Atzinības raksts 3

  Ventspils poliklīnikas ārsts Kārlis Uldis Einis, dodoties pensijā, saņēma Ventspils valstspilsētas pašvaldības novērtējumu – Atzinības rakstu par ilggadējo darbu un profesionalitāti.

 • Apbalvos sportistus par aizvadītā gada panākumiem 0

  Veicinot sporta attīstību Ventspils pilsētā, atzīmējot Ventspils valstspilsētas sportistu augstos sasniegumus sportā, kā arī, lai novērtētu treneru un sporta darbinieku, entuziastu ieguldīto darbu, 17. februārī plkst. 17 koncertzālē ''Latvija'' notiks ''Gada atzinība sportā 2021'' pasniegšanas ceremonija.

 • Iedzīvotāju aptaujā izceļ Ventspili 14

  Apkopoti balsojuma rezultāti par katrā plānošanas reģionā iedzīvotāju trīs visaugstāk novērtētajām pašvaldībām. Kurzemes plānošanas reģionā par ģimenēm draudzīgām iedzīvotāji atzinuši Ventspils valstspilsētu, Saldus novadu un Liepājas valstspilsētu.

 • Zaķis nopelnījis vētīgākā spēlētāja titulu (VIDEO) 0

  Par novembra vērtīgāko spēlētāju Latvijas - Igaunijas basketbola līgā (LIBL) atzīts Hābnēmes "Viimsi" spēlētājs Ronalds Zaķis, vēsta turnīra rīkotāji. Zaķis arī triumfēja pagājušās nedēļas labāko momentu topā.

 • «Pasaka» saņem «eTwinning Skola» atzinības zīmi 0

  Ventspils PII ''Pasaka'' ir starp tām 22 Latvijas izglītības iestādēm, kas ieguva ''eTwinning Skola'' statusu. Oktobra beigās izglītības iestādes saņems arī oficiālu apliecinājumu statusa iegūšanai – ''eTwinning Skola'' atzinības zīmi, karogu un suvenīrus, kā arī ES Inovāciju, pētniecības, kultūras, izglītības un jaunatnes komisāres Marijas Gabrielas pateicības vēstuli.

 • Izsaka pateicību Ventspils muzeja darbiniekiem 4

  Ventspils muzejā var sastapt dažādu profesiju pārstāvjus, kas pašaizliedzīgi strādā muzeju nozarē un labi pārzina savu specialitāti. Muzejnieku darbu novērtē arī pilsētas vadība un nesen Ventspils pilsētas domes novērtējumu - Atzinības rakstu, saņēma divas muzeja darbinieces - Restaurācijas nodaļas vadītāja Anita Burkovska un ilggadējā krājuma glabātāja Baiba Korše.