Tēma: Balvas

 • Atzinība par paveikto 13

  Jau tradicionāli Ventspils dzimšanas dienas svinības sākas ar pilsētas Balvas un Lielās Balvas pasniegšanas ceremoniju, un izņēmums nebūs arī šis gads – jau šovakar tiks sumināti tie, kas par saviem sasniegumiem un darbu daudzu gadu garumā pelnījuši īpašu atzinību.

 • Pateicas par ieguldījumu 6

  Tradīcija turpinās, un šovakar Pilsētas svētku ieskaņā Ventspils pašvaldība pasniegs Balvas un Lielo Balvu tiem, ar kuru veikumu varam īpaši lepoties. Šoreiz šajā pasākumā tāpat tiks sumināti arī mūsu olimpieši.

 • Svinigi sveic gada skolēnus 2

  Svinīgā pasākumā Livonijas ordeņa pils pagalmā apbalvoti 2020./2021. mācību gada labākie vidusskolu absolventi, kuriem Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš pasniedza Ventspils pilsētas Izglītības inovācijas balvas.

 • Ventspils muzejs saņem atzinību par kultūras mantojuma satura digitalizāciju 0

  Gada nogalē Kultūras informācijas sistēmu centrs pasniedza atzinības rakstus muzeju pārstāvjiem, kuri visaktīvāk aprakstījuši sava muzeja priekšmetus Nacionālā muzeju krājuma kopkatalogā nmkk.lv, kā arī tiem, kuri šogad bija teicami sagatavojušies un aktīvi darbojās ar ES atbalstu īstenotajā projektā Kultūras mantojuma satura digitalizācija.

 • Ventspils atzīta par vienu no izcilākajiem tūrisma galamērķiem 6

  Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētā nacionālā konkursa Veselības un labjūtes tūrisms Eiropas izcilāko tūrisma galamērķu EDEN (European Destinations of Excellence) konferencē un apbalvošanas ceremonijā Ventspils pilsētas tūrisma piedāvājums tika atzīts par vienu no labākajiem, sniedzot iespēju un tiesības Ventspils pilsētai izmantot EDEN zīmola kvalitātes zīmi.

 • Aicina balsot par Kohu 0

  Līdz 19. decembrim visi tiek aicināti balsot par Ventspils olimpiskās vienības svarcēlāju Rebeku Kohu, kura pretendē uz "Gada balvas sportā 2019" populārākā sportista titulu.

 • Ventspilnieki iegūst Gada balvas basketbolā 1

  Latvijas Basketbola savienība astoto reizi noteikusi LBS Gada balvu ieguvējus, starp kuriem ir gan Ventspils pārstāvji, gan agrāk ventspilniekus pārstāvējuši basketbolisti un treneri.

 • Pasniegtas Ventspils Jauniešu gada balvas 0

  Jaunrades namā norisinājās Ventspils Jauniešu gada balvas 9 personības apbalvošanas ceremonija, kurā tika noskaidroti un apbalvoti aktīvākie, radošākie un atraktīvākie jaunieši un jauniešu atbalstītāji.

 • Gada sportiste - Koha, sportists - Lasmanis 1

  Kultūras centrā aizvadīta ikgadējā Ventspils Gada atzinības sportā pasniegšanas ceremonija. Aizvadītā gada balvas sportā saņēma Rūta Lasmane, Ilmārs Vensbergs, Valdis Cela, Māris Grīva, Eduards Andruškēvičs, Viktors Ščerbatihs, Basketbola klubs Ventspils, hokeja klubs Venta 2002, Kārlis Lasmanis un Rebeka Koha.

 • Vieglatlētikas gada balvas saņem arī ventspilnieki 7

  VEF Kultūras pilī Rīgā norisinājās Gada balvas vieglatlētikā 2018 balvu pasniegšanas ceremonija, kurā tika sumināti arī ventspilnieki un Ventspils Olimpiskās vienības pārstāvji.

 • Vieglatlētikas senioriem atkal apbalvojumi 10

  Ventspils vieglatlētikas seniori turpina saņemt apbalvojumus par pagājušās sezonas sasniegumiem, šoreiz – par rezultātiem atsevišķās disciplīnās.

 • Jūras vilks saņem atzinību boksā 1

  Pieredzējušais jūrnieks un locis Aleksandrs Parijenko jaunā gada sākumā saņēmis vēl nebijušu atzinību – viņš nosaukts par pagājušā gada labāko boksa tiesnesi Latvijā.

 • Pasniegs Ventspils Augstskolas Gada balvu 2

  Ceturtdien Ventspils Jaunrades namā notiks ikgadējais Ventspils Augstskolas pasākums “Gada balva”, kurā tiks izziņoti un sveikti šā gada visspilgtākie studenti, darbinieki un atmiņā paliekošākie pasākumi augstskolas dzīvē.