Paredzams, ka 3. septembrī Ventspils novadā vispārizglītojošās skolas apmeklēs 868 audzēkņi, kuri mācīsies Ugāles un Piltenes vidusskolā, Ances, Popes, Puzes, Tārgales, Užavas un Zūru pamatskolās.

Visvairāk skolēnu – 199 – ir Ugāles vidusskolā, savukārt Piltenes vidusskolā mācības uzsāks 130 izglītojamie. Pamatskolu vidū audzēkņu skaita ziņā līdere ir Zūru pamatskola ar 151 audzēkni, 130 bērni mācīsies Tārgales pamatskolā, 73 – Užavas pamatskolā, 65 – Popes pamatskolā, 62 – Puzes pamatskolā, bet 58 – Ances pamatskolā.

Pirmo reizi skolas durvis vērs 72 bērni, kuri mācīsies 1. klasē. 18 no viņiem dosies uz Ugāles vidusskolu, 13 mācīsies Zūru pamatskolā, 11 – Piltenes vidusskolā, 9 – Tārgales pamatskolā, 7 – Užavas un Puzes pamatskolā, 4 – Popes un 3 – Ances pamatskolā.

Septembrī svētkus svin arī pirmsskolas vecuma bērni, Ventspils novadā būs 471 pirmsskolēns. Visvairāk audzēkņu – 117 – dosies uz pirmsskolas izglītības iestādi "Lācītis" Ugālē, 68 bērni izglītosies Tārgales pamatskolā, 56 apmeklēs pirmsskolas izglītības iestādi "Taurenītis" Piltenē.

Gandrīz visās Ventspils novada skolās Zinību diena sāksies plkst. 9, Tārgales un Zūru pamatskolā – plkst. 10, savukārt užavnieki plkst. 9 dosies uz evaņģēliski luterisko baznīcu, lai iesāktu mācību gadu ar svētbrīdi, bet svinīgais pasākums skolā sāksies plkst. 10.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: